Mysz DELTACO DELO-0320
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 2400 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 2400 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Pionowa, ergonomiczna bezprzewodowa mysz biurowa z 6 przyciskami, przeznaczona dla osób praworęcznych. Działa na częstotliwości 2,4 GHz. Z regulacją DPI. Mysz idealnie leży w dłoni, co zmniejsza obciążenie nadgarstków podczas pracy. Ciche kliknięcia pomagają zmniejszyć hałas otoczenia dla współpracowników.
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Nie |
| Mysz pionowa: | Tak |
| Liczba przycisków: | 6 |
| Rodzaj zasilania: | Bateryjne |
Charakterystyka | |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Sensor: | Optyczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 2400 |
| Minimalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 800 |
| Liczba przycisków: | 6 |
| Liczba rolek: | 1 |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Podświetlenie: | Nie |
| Mysz pionowa: | Tak |
| Dla graczy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | 5 trybów DPI |
| Zasięg [m]: | 10 |
Zasilanie | |
| Rodzaj zasilania: | Bateryjne |
| Typ baterii: | 2 x AAA |
Fizyczne | |
| Kolor: | Czarny |
| Dołączone akcesoria: | Odbiornik USB |
| Wysokość [mm]: | 129.7 |
| Szerokość [mm]: | 76.1 |
| Długość [mm]: | 79.6 |
| Waga [g]: | 160 |
| Gwarancja produktu: | 5 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | DistIT AB |
| Ulica i numer budynku: | Glasfibergatan 8 |
| Kod pocztowy: | 12545 |
| Miasto: | Älvsjö |
| Adres elektroniczny: | www.https://aurdel.com/se/en/ |
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.