Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Program DGCS BIZNESMEN Fakturowanie PRO

Kod: 897974
DGCS BIZNESMEN
Wersja językowa
Polska
Typ licencji
Komercyjna
Ważność licencji
1 rok
Liczba stanowisk
1
Liczba użytkowników
1
Produkt dostępny
w wybranych sklepach
59,99
Produkt niedostępny w sklepie internetowym
Opis i dane

Opis i dane

Program DGCS BIZNESMEN Fakturowanie PRO

Fakturowanie PRO to program do wystawiania faktur. Umożliwia także obsługiwanie pozostałych typów dokumentów sprzedażowych, jak faktury walutowe i paragony, związane z towarami oraz usługami. Skierowany jest do firm, w których nie zachodzi konieczność kontroli stanu magazynów. Wyposażony jest w zestaw różnorodnych raportów. Ponadto posiada funkcje umożliwiające sprawdzanie terminowości dokonywania zapłat, kontrolowanie stanu gotówki w kasie i drukowanie przelewów bankowych. Jest to rozwiązanie dla każdej firmy, bez względu na to, jaki jest profil jej działalności gospodarczej.

 

Najważniejsze możliwości:

 

Wystawianie wszystkich typów dokumentów sprzedaży w dowolnej walucie, pobieranie danych kontrahentów z GUS po wpisaniu nr NIP, pobieranie kursów walut z NBP, logo firmy na wydrukach, zapis faktur do PDF i wysyłanie na e-mail klienta, rozliczanie należności od kontrahentów, generowanie plików JPK_VAT i JPK_FA, posiada nieograniczony ilościowo słownik kontrahentów, towarów i usług, wystawia dokumenty korygujące oraz noty korygujące, umożliwia edycję wszystkich wystawionych dokumentów oraz wydruk duplikatów, umożliwia utworzenie do pięciu cenników: przypisanie cennika do kontrahenta lub grupy kontrahentów, określenie rabatu dla cenników, wystawia wezwania do zapłaty oraz noty odsetkowe, umożliwia rozpoczęcie pracy z programem w dowolnym okresie (ustalenie numeracji dokumentów), dowolne konfigurowanie numeracji dokumentów, nalicza podatek VAT od netto lub od brutto, posiada moduł archiwizacji danych, nadanie uprawnień użytkownikom do określonych funkcji, możliwość przydzielania towarów, usług oraz kontrahentów do grupy nieaktywne, wielokrotne wystawianie faktury korygującej dla tego samego dokumentu sprzedaży, ładowanie obrazów, które widoczne będą na wydrukach dokumentów sprzedaży w ich dolnej części, możliwość wykonywania kopii bezpieczeństwa podczas zamykania aplikacji.

 

Sporządza Bankowe Dowody Wpłaty, Przelewy Bankowe. Sporządza dokumenty kasowe tj. KP, KW, Raporty Kasowe. Obsługuje nieograniczoną ilość niezależnych kas. Eksportuje dane do programów Microsoft Word i Excel oraz OpenOffice/Libre Office Writer i Calc. Automatycznie księguje dokumenty sprzedaży w programie Księga PRO i Księga PRO Plus. Import danych z programów Fakturowanie i Magazyn Biznesmen i Biznesmen mała firma. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi zgodnymi z protokołem Thermal m.in. Posnet, Novitus, Emar Printo, Elzab Mera TE TFT, Elzab Mera TE FV TFT i Innova DF-1.

Dane techniczne

Rodzaj Obsługa firm, Oprogramowanie księgowe
Wersja językowa Polska
Nośnik Płyta CD-ROM
Typ licencji Komercyjna
Ważność licencji 1 rok
Wymaga aktywacji Tak
Liczba stanowisk 1
Liczba użytkowników 1
Pakiet zawiera Program Fakturowanie PRO
Dodatkowe informacje Aktualizacja przez internet, Generowanie plików JPK_FA, Generowanie plików JPK_VAT, Pobieranie danych z GUS, Pobieranie kursów walut z NBP
Wspierane systemy operacyjne Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP
Wymagania Dysk twardy: 500 MB wolnego miejsca
Nazwa producenta/importera DGCS BIZNESMEN
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną