Auschwitz Zwykły dzień Adam Cyra

Kod: m00158501
Autor: Adam Cyra
Język wydania: Polski
Auschwitz Zwykły dzień Adam Cyra
Auschwitz Zwykły dzień Adam Cyra

Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Opis produktu

"Auschwitz zwykły dzień" to historie i zdarzenia jakie miały miejsce w KL Auschwitz, uwiarygodnione zeznaniami więźniów, ich wspomnieniami i innymi dokumentami. Adam Cyra jest z wykształcenia historykiem, obronił pracę doktorską o rotmistrzu Pileckim, jest również starszym kustoszem w Muzeum Auschwitz-Birkenau. Napisał wiele książek i artykułów poświęconych historii tego obozu, w tej przybliża historie głośne i znane, i te trochę zapomniane, również sylwetki uwięzionych i ich oprawców; zdrajców, kapo, zbrodniarzy i bohaterów --

rotmistrza Witolda Pileckiego, najsłynniejszego z żołnierzy wyklętych, nie mogło wśród bohaterów zabraknąć, Adam Cyra jest autorem bestsellerowej książki o nim i pracy naukowej na jego temat.

Prowadzony przez Adama Cyrę blog "Wprawnym okiem historyka" w znacznej części poświęcony jest Auschwitz publikowane historie w nim również poruszał.

Dane techniczne

Producent/podmiot odpowiedzialny

Parametry

Nazwa: MIREKI OFICYNA WYDAWNICZA
Ulica i numer budynku: ul. Bogusławskiego Wojciecha 26 / 35
Kod pocztowy: 01-923
Miasto: WARSZAWA
Adres elektroniczny: sekretariamireki@gmail.com
Autor: Adam Cyra
Język wydania: Polski
Tytuł: Auschwitz Zwykły dzień Adam Cyra

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: Mireki
  • Opinie

    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu

    Auschwitz Zwykły dzień Adam Cyra
    Auschwitz Zwykły dzień Adam Cyra

    Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym

    Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.