- Strona główna ›
- Książki, muzyka, film ›
- Książki ›
- Książki dla dzieci ›
- Szpieg, szmaragd i brukselskie koronki. Mazurscy w podróży. Tom 5 Agnieszka Stelmaszyk
Szpieg, szmaragd i brukselskie koronki. Mazurscy w podróży. Tom 5 Agnieszka Stelmaszyk
| Autor: | Agnieszka Stelmaszyk |
|---|---|
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 232 |
| Przedział wiekowy: | 9+ |
| Okładka: | Twarda |
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Opis produktu
Rodzinna wyprawa pełna niespodzianek? Przygody z dreszczykiem i prawdziwi detektywi? Tak, to Mazurscy rozpoczynają swoje kolejne wakacje!
Sympatyczna, trochę szalona rodzinka na czele z Jędrkiem, jego rodzicami, babcią i kuzynką Marcelą znowu rusza na spotkanie z przygodą. W piątym tomie perypetii Mazurskich zatytułowanym "Szpieg, szmaragd i brukselskie koronki" autorstwa Agnieszki Stelmaszyk cała gromadka po raz kolejny będzie próbowała przeżyć cudowną wakacyjną podróż.
Doświadczywszy po drodze niesamowitych zdarzeń, dotrą do miejsc, w których nigdy jeszcze nie byli. Tradycyjnie wpadną w kłopoty, bo to przecież ich specjalność. Gdzie tym razem pojadą? Kto będzie próbował pokrzyżować im plany? Jaką rolę w podróży odegra pełna energii i szalonych pomysłów babcia? Będzie się działo!
Seria książek Mazurscy w podróży Agnieszki Stelmaszyk opisuje wakacyjne wyprawy nietuzinkowej rodzinki: nastolatka Jędrka, jego rodziców, kuzynki i babci. W każdym tomie rodzina pasjonatów długich wypraw samochodowych przemierza fragment Europy. Docierają do miejsc, w których za każdym razem czekają na nich niesamowite zdarzenia. Fani przygód Mazurskich w każdej kolejnej książce mogą zwiedzać nowe, ciekawe miejsca, zabytki, poznawać kulturę obcych krajów, zwyczaje tam panujące, ale przede wszystkim śledzić rodzinne perypetie głównych bohaterów i razem z nimi przeżywać kolejne przygody.
Dane techniczne
| Autor: | Agnieszka Stelmaszyk |
|---|---|
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Przedział wiekowy: | 9+ |
| Język wydania: | Polski |
| Wydawnictwo: | Wilga |
| Liczba stron: | 232 |
| Okładka: | Twarda |
| Nazwa: | Grupa Wydawnicza Foksal Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Marszałkowska 116/122 |
| Kod pocztowy: | 00-017 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | biuro@gwfoksal.pl |
Producent
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
