- Strona główna ›
- Książki, muzyka, film ›
- Książki ›
- Literatura obyczajowa ›
- Sami w eterze Olivie Blake
Sami w eterze Olivie Blake
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Opis produktu
Nowa powieść autorki bestsellerowego The Atlas Six. Współczesne, intymne studium czasu, przestrzeni oraz natury miłości.
Pewnego dnia dwoje ludzi wpada na siebie w zbrojowni Instytutu Sztuki w Chicago. On jest doktorantem, który próbuje okiełznać destrukcyjne myśli dzięki kompulsywnym kalkulacjom dotyczącym podróży w czasie. Ona - fałszerką dzieł sztuki cierpiącą na chorobę afektywną dwubiegunową, która wyrokiem sądu została skierowana na przymusową psychoterapię. Ich znajomość nic w kwestii tych zaburzeń nie zmienia.
Jednak cała reszta, dzięki spotkaniu, staje się inna.
Aldo Damiani i Charlotte Regan - oboje obdarzeni obsesyjnymi, ekscentrycznymi osobowościami - od pierwszej chwili walczą o to, by ze sobą nie być. Im mocniej bowiem zakochują się w sobie (on, aspołeczny teoretyk, cierpiący na depresję kliniczną; ona, kompulsywna kłamczucha z aktami autosabotażu na koncie), tym bardziej niepokojąca staje się ich wzajemna zależność.
O książce
Olivie Blake ma zdumiewający talent.
Chloe Gong, autorka dylogii These Violent Delights
Dane techniczne
| Nazwa: | MUZA SA |
|---|---|
| Ulica i numer budynku: | ul. Sienna 73 |
| Kod pocztowy: | 00-833 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | muza@muza.com.pl |
| Autor: | Olivie Blake |
| Język wydania: | Polski |
| Liczba stron: | 320 |
| Rodzaj okładki: | Miękka |
| Rok wydania: | 6148318 |
| Wydawnictwo: | Muza |
| Wymiary [cm]: | 20.5x14.5 |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
