Zanzibar. Pascal gold Krzysztof Dopierała

Kod: m00151821
Autor: Krzysztof Dopierała
Rodzaj okładki: Miękka
Zanzibar. Pascal gold Krzysztof Dopierała
Zanzibar. Pascal gold Krzysztof Dopierała

Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Opis produktu

#safaribluezanzibar

Zatoka Menai to największy wodny obszar chroniony Ungui. Każdego dnia flota łodzi dhow wypływa tu w rejs Safari Blue na pełną niespodzianek wycieczkę po malowniczej toni Oceanu Indyjskiego.

#zanzibarsunset

Plaże w Nungwi i Kendwie słyną z zapierających dech w piersiach widowisk o zmierzchu. Bajeczne zachody słońca można podziwiać z knajpki na piasku lub z pokładu tradycyjnej łodzi.

#zanzibarkiteparadise

Urokliwa plaża w Paje jest głównym ośrodkiem kitesurfingu na Zanzibarze. Choć sezon na latawce jest dwa razy do roku, to w tej części wyspy trwa bezustannie.

#therockzanzibar

Restauracja The Rock stała się jednym z niepisanych symboli Ungui. Do powstałego na solidnej skale lokalu podczas przypływu można się dostać jedynie łódką.

W przewodniku

  • KALEJDOSKOP: Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Zanzibarze, ale baliście się zapytać. Smaki kraju, kultura i sztuka, najlepsze pamiątki, słowniczek. I wiele, wiele więcej.
  • ZWIEDZANIE: Niezwykłe miejsca, które trzeba odwiedzić. Niezapomniane atrakcje, o których będziecie pamiętać latami. Pomocne polecenia i wskazówki lokalnych mieszkańców oraz autorów-podróżników Pascala.
  • WYCIECZKA: Safari w lądowej Tanzanii to świetny i łatwy do realizacji pomysł. Na Zanzibarze działa wiele organizatorów wycieczek do światowej sławy parków narodowych, w których można obejrzeć zachód słońca nad gorejącą sawanną.
  • PRZYDATNE: Rozdział ważny przed wyjazdem, ale i w trakcie podróży. Najważniejsze informacje praktyczne (np. dojazd z lotniska do cent, czas lokalny, pieniądze, dostęp do Internetu, numery alarmowe i kierunkowe, placówki dyplomatyczne). Najistotniejsze z tych informacji znajdziecie także na okładce rozkładanej mapy.

Od autora

Mimo rajskich fragmentów wybrzeża Zanzibar tętni życiem również z dala od oceanu – między ciasnymi alejkami Stone Town, w wiejskich meczetach i szkółkach koranicznych czy na plantacjach goździków i manioku. Warto poświęcić czas, aby poznać obie te twarze Ungui. W zamian otrzymamy życzliwość i ciekawość miejscowej ludności oraz niekończące się krzyki umorusanych dzieci: „Jambo!”.

Krzysztof Dopierała

Dane techniczne

Producent/podmiot odpowiedzialny

Parametry

Nazwa: Wydawnictwo Pascal Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: Zapora 25
Kod pocztowy: 43-382
Miasto: Bielsko-Biała
Adres elektroniczny: ewelina.piotrowska@pascal.pl
Autor: Krzysztof Dopierała
Rodzaj okładki: Miękka
Tytuł: Zanzibar. Pascal gold Krzysztof Dopierała

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: Pascal
  • Opinie

    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu

    Zanzibar. Pascal gold Krzysztof Dopierała
    Zanzibar. Pascal gold Krzysztof Dopierała

    Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym

    Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.