Ładowarka indukcyjna TECH-PROTECT QI15W-A40 Czarny Qi MagSafe

Kod: 1100737
Moc [W]: 15
Zasilacz w zestawie: Nie
Kabel na wyposażeniu: Tak
Prąd wyjściowy [A]: 1.5, 2
Ładowarka indukcyjna TECH-PROTECT QI15W-A40 Czarny Qi MagSafe
Ładowarka indukcyjna TECH-PROTECT QI15W-A40 Czarny Qi MagSafe

70 00


Zamów telefonicznie 756 756 756


Opis produktu

Tech-Protect QI15W-A40 to nowoczesna i stylowa ładowarka bezprzewodowa, która zapewnia wygodne, szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń. Wyposażona w certyfikaty Qi/CE/FCC/ROHS/UKCA/IC-ID, jest kompatybilna z większością smartfonów obsługujących ładowanie bezprzewodowe. Dzięki mocy 15W urządzenie pozwala na efektywne ładowanie, skracając czas oczekiwania.

 

Wykonana z wysokiej jakości materiału ABS, cechuje się trwałością i nowoczesnym wyglądem. Dodatkowo w zestawie znajduje się 1-metrowy kabel USB-C do USB-C, co umożliwia rozpoczęcie użytkowania od razu po rozpakowaniu. Ładowarka posiada ergonomiczny design, który pozwala na ustawienie telefonu w pozycji pionowej lub poziomej, co sprawia, że można z niej wygodnie korzystać nawet podczas ładowania.

 

Wbudowane subtelne podświetlenie LED nie tylko dodaje elegancji, ale także informuje o stanie ładowania, zapewniając jeszcze większy komfort użytkowania. Tech-Protect QI15W-A40 to idealne rozwiązanie zarówno do domu, biura, jak i w podróży, łącząc styl, funkcjonalność i niezawodność.

 

* Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej 20W (V*A) i więcej.

 

Prąd wejściowy USB-C: 9V/2A, 12V/1.5A
Moc wyjściowa smartfony: 15W

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Producent/podmiot odpowiedzialny

Moc [W]: 15
Prąd wyjściowy [A]: 1.5, 2
Dedykowany model: Smartfon
Czujniki: Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed przeładowaniem
Napięcie wyjściowe [V]: 9, 12
Rodzaj: Ładowarka indukcyjna
Kolor: Czarny
Gwarancja: 12 miesięcy
Kabel na wyposażeniu: Tak
Rodzaj zasilania: USB-C
Zasilacz w zestawie: Nie
Złącze ładowarki: USB-C
Interfejs: Indukcja
Złącze do zasilacza: USB-C
Technologia ładowania: MagSafe, Qi
Nazwa: Flavour
Ulica i numer budynku: Raniuszka 22
Kod pocztowy: 02-838
Miasto: WARSZAWA
Adres elektroniczny: support@flavour-design.pl

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: TECH-PROTECT
  • Dodaj przydatne akcesoria

    Opinie

    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu

    Ładowarka indukcyjna TECH-PROTECT QI15W-A40 Czarny Qi MagSafe
    Ładowarka indukcyjna TECH-PROTECT QI15W-A40 Czarny Qi MagSafe

    70 00


    Zamów telefonicznie 756 756 756