Ładowarka indukcyjna XREC SB3436

Kod: 369987
Moc [W]
5
Prąd wyjściowy [A]
1.0
Napięcie wyjściowe [V]
5
99,99
Produkt chwilowo
niedostępny w sklepie
internetowym
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Opis i dane

Opis i dane

Ładowarka indukcyjna XREC SB3436

 

Nowoczesny, nietypowy Design - Biały kolor z przezroczystym wykończeniem. Wbudowane diody LED informujące o postępie ładowania i nadające niesamowite efekty świetlne ładowarce. Wbudowany system identyfikacji urządzenia, wystarczy położyć telefon i rozpocznie się ładowanie. Inteligentny system sterowania, zabezpieczający urządzenie przed zwarciem, przeładowaniem i przegrzaniem.

 

Ładowarka Indukcyjna firmy XREC umożliwia bezprzewodowe ładowanie telefonów posiadających wbudowany moduł QI oraz innych telefonów po zamocowaniu specjalnego adaptera ładującego pod obudową ochronną telefonu. W tym zestawie otrzymują Państwo ładowarkę indukcyjną oraz wkładkę uniwersalną z modułem QI do telefonów z wejściem ładującym MicroUSB.

 

Dzięki ładowarce naładujemy m.in. następujące telefony: Huawei Ascend, Huawei, Huawei Honor, LG Swift, LG NEXUS, LG, Samsung Galaxy, Sony Xperia, Prestigio, Lenovo Vibe, Lenovo, Xiaomi.

 

Aby uruchomić ładowarkę wystarczy podłączyć ją do zasilania przy pomocy kabla USB dołączonego w zestawie. Do telefonu mocujemy wkładkę indukcyjną, a po jej zamocowaniu wystarczy jedynie położyć telefon na ładowarce. Proces ładowania rozpocznie się automatycznie o czym poinformuje nas dioda sygnalizacyjna LED umieszczona w ładowarce. Za każdym razem gdy będziemy chcieli naładować telefon, wystarczy położyć go w białym polu na ładowarce. Ładowarka może być zasilana bezpośrednio z komputera / tabletu / laptopa lub z sieci 220-230V, po zastosowaniu odpowiedniego adaptera. Ładowarka Indukcyjna firmy XREC cechuje się nietypową, innowacyjną stylistyką. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest nie tylko bardzo elegancja i estetyczna, lecz również trwała i wytrzymała. Środkowa część ładowarki wykonana została z białego tworzywa sztucznego, na brzegach natomiast wykończona została z przezroczystego materiału co gwarantuje nowoczesny wygląd ładowarki. Urządzenie idealnie pasuje do nowoczesnego biura, gabinetu, salonu, pokoju lub sypialni. Ładowarka jest mała i poręczna, dzięki czemu możemy ją umieścić niemal wszędzie.

 

Dodatkowo ładowarka posiada wbudowane diody LED sygnalizujące o postępie ładowania. W momencie położenia telefonu na urządzeniu i rozpoczęcia ładowania rozpocznie migać niebieska dioda sygnalizacyjna, której światło będzie rozchodzić się po przezroczystej powierzchni sprawiając, że brzegi ładowarki będą oświetlone równomiernym światłem, dając niesamowity efekt. Ładowarka posiada wbudowany system identyfikacji urządzenia, dzięki czemu wystarczy położyć telefon, a proces ładowania rozpocznie się samoczynnie. Ładowarka posiada również inteligentny system sterowania, zabezpieczający urządzenie przed zwarciem, przeładowaniem i przegrzaniem. Od spodu urządzenie posiada 5 nóżek antypoślizgowych, zapewniających stabilność ładowarki nawet na śliskiej powierzchni. Ładowarka jest w pełni bezpieczna dla telefonu. W trakcie ładowania w każdym momencie można podnieść telefon, przerywając ładowanie.

Dane techniczne

Moc [W] 5
Prąd wyjściowy [A] 1.0
Dedykowany model Uniwersalny
Napięcie wyjściowe [V] 5
Rodzaj Ładowarka indukcyjna
Wysokość [mm] 9.5
Szerokość [mm] 100
Grubość [mm] 100
24 miesiące
5
Nazwa producenta/importera XREC
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną