Ładowarka sieciowa ANKER 323 A2331G11 33W Czarny
Kod: 2002273
Moc [W]: 33
Szybkie ładowanie: Tak
Liczba zasilanych urządzeń: 2
Rodzaj złącza: USB - 1 szt., USB-C - 1 szt.
Kabel w zestawie: Brak
Prąd wyjściowy [A]: 1.5, 1.65, 2.2, 2.5, 3, 4.5, 5
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Opis produktu
Błyskawiczne ładowanie
Dzięki mocnemu złączu USB-C 33W bardzo sprawnie naładujesz swój telefon lub inne urządzenie.
Najwyższy poziom bezpieczeństwa
Kompaktowa i poręczna
Super kompaktowa konstrukcja idealnie nadaje się do podróży i łatwo mieści się w kieszeni.
2 w 1
Dzięki złączu USB C i jednemu portowi USB-A możesz ładować do 2 urządzeń jednocześnie.
Specyfikacja
Wejście: AC, 100-240V, 50-60Hz, 1A ???
Wyjście:
- USB-C, 5V/3A; 9V/3A; 11V/3A; 15V/2.2A; 20V/1.65A (33W max)
- USB-A: 4.5V/5A; 5V/4.5A; 5V/3A; 9V/3A; 11V/3A; 12V/2.5A; 20V/1.5A (33W max)
- USB-C + USB-A: 20W + 12W (33W Max)
Dane techniczne
Fizyczne
Grubość [mm]: 35
Szerokość [mm]: 35
Wysokość [mm]: 45
Parametry
Kabel w zestawie: Brak
Liczba zasilanych urządzeń: 2
Rodzaj: Ładowarka sieciowa
Kolor: Czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Techniczne
Napięcie wyjściowe [V]: 5, 9, 12, 15, 20
Moc [W]: 33
Szybkie ładowanie: Tak
Czujniki: Przed wysoką temperaturą
Dedykowany model: Uniwersalny
Wyświetlacz: Nie
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: CSI S.A.
Ulica i numer budynku: ul. SOSNOWIECKA 89
Kod pocztowy: 31-345
Miasto: Krakow
Adres elektroniczny: www.csi.krakow.pl
Dokumenty do pobrania
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: ANKER
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu