Uchwyt na telefon i smartfon HAMA 201509 Czarny uchwyt samochodowy na kratkę nawiewu
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 55 - 85 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 55 - 85 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Ten uchwyt samochodowy jest uniwersalny, ponieważ dopasuje się do każdego urządzenia w szerokości od 5,5 cm do 8,5 cm. To bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli z samochodu korzystasz z partnerem. Niezależnie od rodzaju smartfonu masz pewność, że będzie trzymał się stabilnie – nawet podczas niespodziewanych sytuacji.
Smartfon wsuniesz do uchwytu jedną ręką, co uruchomi automatyczne zamykanie zacisku. Postaw na bezpieczeństwo jazdy bez niepotrzebnych konfiguracji. Uchwyt nie zasłania widoczności, ponieważ wygodnie umieścisz go na kratce samochodowej. Dla maksymalnej wygody, przegub kulowy umożliwi obracanie o 360 stopni i regulację kąta nachylenia.
Opakowanie zawiera: uchwyt samochodowy
Charakterystyka | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 55 - 85 mm |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Rozstaw ramion [mm]: | 55 - 85 |
Parametry | |
| Kolor: | |
| Rodzaj: | |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
Techniczne | |
| Dedykowany model: | Uniwersalny |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Hama Polska sp. z.o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Poznańska 5 |
| Kod pocztowy: | 62-023 |
| Miasto: | Robakowo |
| Adres elektroniczny: | office@hama.pl |
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.