Smartfon SAMSUNG Galaxy Note 20 8/256GB Miedziany SM-N980

SAMSUNG
Wyświetlacz
6.7", 2400 x 1080px, Super AMOLED
Procesor
Exynos 990, Ośmiordzeniowy
Wersja systemu
Android 10
Pamięć RAM
8 GB
Pamięć wbudowana [GB]
256
Aparat
Tylny 64 Mpx + 2 x 12 Mpx, Przedni 10 Mpx
Komunikacja
Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, USB C
Zaawansowany rysik S PenSuper wydajny procesor i 8GB pamięci RAM

Dostępne warianty

KolorMiedziany

4 349,00
4 349,00
Miedziany
Smartfon SAMSUNG Galaxy Note 20 8/256GB Miedziany SM-N980
4 349,00
4 349,00
Szary
Smartfon SAMSUNG Galaxy Note 20 8/256GB Szary SM-N980
4 349,00
4 349,00
Zielony
Smartfon SAMSUNG Galaxy Note 20 8/256GB Zielony SM-N980

Dodatkowe usługi zabezpieczenia ekranu:

89,99
Zabezpieczenie ekranu profesjonalną, wytrzymałą i idealnie dopasowaną folią ochronną. Więcej

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

4 349,00
Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w październiku
4 349,00

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

php9vdpn1 kv-note20 100

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

phphHMoPl ikonaspen

S Pen

Zaawansowany Rysik S Pen z funkcją Bluetooth zapewniający wygodne użytkowanie smartfona oraz sterowanie gestami.

phpnoF1Xh wyswietlacz-icon

Wyświetlacz

Rozdzielczości ekranu FHD+ 2400x1080 zapewnia komfort oglądania oraz płaski wyświetlacz Infinity-O 6.7” sAMOLED Plus dla żywych i nasyconych obrazów z mnóstwem detali. 

phpXQMUtw procesor-icon

Wydajność

Procesor 7nm oraz 8 GB RAM zapewnia wydajną pracę. Przechowuj jeszcze więcej zdjęć, dokumentów i innych plików dzięki 265 GB pamięci.

phpR8VsFB ikonabateria

Bateria

Jeszcze dłuższa praca na jednym ładowaniu dzięki inteligentnej baterii o pojemności 4300 mAh.

phpZMb1jm aparat icon

Aparat

Profesjonalne filmy w jakości 8K oraz doskonałe zdjęcia z wyjątkowymi aparatami szerokokątnymi i funkcją Jedno Ujęcie.

Potężne narzędzie zwiększające produktywność

php7rqnRH rysik sekcja 100
phph2eNKS sterowanie gestami 100

Sterowanie gestami

Możesz wygonie przewijać, cofać się do ostatniej wybranej aplikacji, przechodzić w tryb pisania lub szybko wrócić na stronę startową korzystając z 5 nowych gestów, które zapewniają pełną kontrolę w dowolnym miejscu. 

phpuINSUi latwe edytowanie 100

Łatwe edytowanie i konwertowanie plików

Prosta edycja i łatwe konwertowanie plików zwiększy Twoją  produktywność. Dodawaj, usuwaj i rób notatki z wykładów lub pracy i zapisuj je do plików PDF, które z łatwością możesz edytować bez dodatkowych aplikacji, ani programów. Co więcej, Samsung Notes pozwala na eksport notatek do plików PPT i robienie odręcznych notatek na slajdach. 

phpHsMasT sztuka organizacji 100

Sztuka organizacji

Porządkowanie notatek teraz jest jeszcze łatwiejsze. Wszystko dzięki synchronizacji z nagraniami głosowymi. Odtwarzając nagrany głos, to co napisałeś, w każdej sekcji zostanie podświetlone. Masz również możliwość szkicowania, a następnie przekształcania swoich pomysłów w dane wielokrotnego użytku. Wybieraj spośród różnych szablonów dopasowanych do Twoich potrzeb, np. przeznaczonych do rysowania lub robienia listy zakupów.

phpudUdS4 szerszy zakres 100

Szerszy zakres funkcji

Ułatwione korzystanie z programu Samsung Notes dzięki funkcjom wspomaganym sztuczną inteligencją. Mechanizmy wykrywają niewłaściwe pismo odręczne i starannie je wyrównają za Ciebie. Dodawaj teksty pisane do swoich notatek oraz porządkuj je dzięki podziałowi na foldery i strony.

KOMPUTER PC W TWOJEJ KIESZENI

Pracuj jeszcze wydajniej dzięki synchronizacji między aplikacjami na Twoim smartfonie a programami Outlook i Teams na komputerze. Microsoft OneNote pozwala na synchronizację notatek za pomocą systemu Windows. Swoje notatki możesz dołączyć do wiadomości e-mail lub dokumentów używając prostej funkcji Drag & Drop.

phpSwOUv5 komputer pc sekcja 100
php5vo5Jg pomysly udostepniane 100

Pomysły udostępniane między urządzeniami

Twoje notatki automatycznie synchronizowane są na smartfonie, tablecie i komputerze, dzięki czemu możesz z nich skorzystać na dowolnym urządzeniu, jakie masz pod ręką. Nie musisz pamiętać o naciskaniu przycisku „zapisz” - Galaxy Note20 zsynchronizuje je za Ciebie.

*Użytkownicy muszą połączyć swoje urządzenie Galaxy z PC z systemem Windows za pośrednictwem narzędzia Link to Windows na telefonie i aplikacji Your Phone na komputerze oraz postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, łącznie z zalogowaniem się na to samo konto Microsoft. Link to Windows jest wstępnie zainstalowane na wybranych urządzeniach Galaxy. Aplikacja Your Phone wymaga najnowszej aktualizacji systemu Windows 10 na komputerze. Urządzenie Galaxy musi być włączone i połączone z tą samą siecią Wi-Fi, co PC.

Niektóre aplikacje mobilne mogą ograniczać udostępnianie treści na innych ekranach lub wymagać ekranu dotykowego w celu interakcji z nimi.

Możliwość jednoczesnego uruchamiania wielu aplikacji będzie dostępna do końca 2020 roku.

Synchronizacja z Microsoft OneNote

Korzystaj z uproszczonego harmonogramu oraz sprawnie zarządzaj zadaniami poprzez aplikacje Outlook lub Teams dostępną w sieci, na komputerach, a także urządzeniach mobilnych. Używając aplikacji Microsoft OneNote, masz możliwość synchronizowania swoich notatek na Twoim komputerze. Funkcja Drag&Drop pozwoli Ci na szybkie załączanie obrazów w wiadomościach e-mail.

*Usługa będzie dostępna od listopada 2020 r. w OneNote, OneNote w sieci Web i OneNote dla systemu Windows 10. Usługa będzie dostępna od listopada 2020 r. w aplikacji Outlook w sieci Web.

phpJJpBta synchronizacja 100
phpcC3HUf Ogladaj graj 100

Oglądaj i graj jednocześnie dzięki Samsung Dex

Bezprzewodowa konfiguracja drugiego ekranu dzięki Samsung DeX zapewnia możliwości, jakie daje większy wyświetlacz. Oglądaj filmy oraz przeglądaj zdjęcia z galerii telefonu na monitorze lub telewizorze za pośrednictwem dedykowanego interfejsu użytkownika DeX.

*Połączenie bezprzewodowe Samsung DeX jest dostępne tylko w telewizorach Smart TV, które obsługują funkcję Smart View. (Aby uzyskać optymalne wrażenia, używaj na telewizorach Samsung Smart TV wprowadzonych na rynek w 2019 roku lub później).
*Niektóre aplikacje dla Samsung DeX mogą nie funkcjonować w danej lokalizacji lub wymagać (zakupu) licencji.

Graj w ulubione gry jak na konsoli

Od teraz gry na Twoim telefonie mogą równać się z tymi na domowym sprzęcie do gier. Samsung Galaxy Note20 wyposażony w inteligentny procesor, czuły wyświetlacz oraz ulepszony systemem chłodzenia pozwoli Ci cieszyć się rozrywką na zupełnie nowym poziomie.

php5SB2YT graj sekcja 100
phpvz1MIt xbox 100
phpYECQeB GamePass 3

Xbox Game Pass Ultimate

Połączenie udoskonalonego wyświetlacza, niskich opóźnień wyjściowych oraz głębokiego dźwięku sprawia, że Twoja rozrywka wzniesie się na nowy poziom. Możesz podłączyć dedykowany kontroler* i zyskać dostęp do ponad 100 gier konsolowych na swoim smartfonie*. 

*Kontroler sprzedawany osobno.
**Pełen zakres usługi dostępny od 15.09.2020 r. Wymagana subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate oraz połączenie z siecią. Tytuły oraz ich liczba różnią się w czasie i w zależności od kraju. Szczegóły oraz informacje na temat rejestracji w usłudze dostępne na stronie producenta.

Game Booster - mocna gra

Płynna rozrywka oraz świetna jakość obrazu dzięki funkcji Frame Booster sprawi, że każda mobilna gra dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Natomiast Game Booster to funkcja wykorzystująca sztuczną inteligencję do poprawy wydajności rozgrywki i zminimalizowania opóźnień. 

php6GVBdG game booster 100

Przełomowa technologia wyświetlaczy

Poznaj wyświetlacz Infinty-O o przekątnej 6.7” ekranu oraz maksymalnie zredukowanymi ramkami dla jeszcze większego obrazu przy zachowaniu tych samych, kompaktowych wymiarów smartfona. sAMOLED odpowiada za żywe, nasycone kolory, wysoki kontrast oraz głęboką czerń, dzięki czemu zachwycisz się obrazami nad wyraz realistycznymi i mnóstwem detali.

phph2SkLp wysoka jasnosc 100

Wysoka jasność ekranu

Jeszcze lepsza widoczność bez wytężania wzroku - zarówno w dzień, jak i w nocy - dzięki wysokiej jasności ekranu (1500 nitów). Poprawa widoczność na zewnątrz, w porównaniu z Note10, wyniosła 25%.

phpUykMZn redukcja 100

Redukcja zmęczenia oczu

Zadbaj o swój wzrok z Galaxy Note20, który minimalizuje emisję niebieskiego światła, aby chronić Twoje oczy podczas korzystania z telefonu.

Gotowy na hiperszybką łączność 5G

Model Galaxy Note20 w wersji 5G jest już gotowy na wchodzącą do Polski nową technologię mobilną 5G*. Poznaj najszybszy standard komunikacji mobilnej, który zapewni Ci niezwykle szybkie połączenie, przesyłanie oraz pobieranie danych, a także transmisje live bez opóźnień, nawet przy intensywnym korzystaniu internetu.

phpNo4amz 19

Prędkość transmisji

Sieć 5G nawet 3x szybsza niż 4G*.

phpnsmzzQ 20

Czas oczekiwania poniżej 1ms

Nawet 10-krotnie mniejsze opóźnienie.

5G zmienia zasady*

Niesamowita prędkość internetu oraz 10x mniejsze opóźnienia z siecią 5G. Poznaj nowy Galaxy Note 20 5G*** z łącznością 5G, która wyznacza nowy poziom w pobieraniu oraz przesyłaniu danych, a także transmitowaniu relacji live.

phpzsFTLK 5G 100

*Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce. 

**Wymaga optymalnego połączenia 5G. Faktyczna prędkość może się różnić w zależności od kraju, operatora i środowiska użytkownika.
***Dotyczy modelu Note20 w wersji 5G.

SYSTEM PROFESJONALNYCH APARATÓW DO EPICKICH ZDJĘĆ I FILMÓW

Wyjątkowe aparaty Galaxy Note20 zachwycą każdego - główny aparat 12MP i szerokokątny 12MP. Kręć najwyższej jakości wideo w rozdzielczości 8K, która pozwoli Ci uchwycić najdrobniejsze detale. Obiektyw szerokokątny idealnie sprawdzi się przy fotografowaniu panoramy lub architektury miasta. Dodatkowo funkcja Jedno Ujęcie zarejestruje pakiet zdjęć i filmików z jednego ujęcia.

phpnakbt1 system aparatow 100

*Symulacja obrazu w celach informacyjnych.

phppcusEN filmypro 100

Twoje filmy w jakości Pro

Twoje vlogi jak filmy? Teraz jest to możliwe z Galaxy Note20. Profesjonalne efekty filmowe są w zasięgu Twojej ręki. Rozmycie ruchu przy 24 klatkach na sekundę jest bliskie profesjonalnym produkcjom, a mnogość szczegółów w rozdzielczości 8K zachwyci nie jednego widza. Proporcje ekranu 21:9 zapewniają kinowe wrażenia.

Zdjęcia prosto z filmów 8K

Zdjęcia prosto z filmów 8K w najwyższej dostępnej rozdzielczości. Kontrola prędkości zoomu podczas nagrywania Twoich filmów doda dynamizmu i efektowności. Nagrywaj wyraźny dźwięk nawet z dużej odległości.

phpHrTZBx zdjecia prosto 100
phpa4mxy7 wideo livefocus

Wideo z inteligentną ostrością Live Focus

Efekt rozmycia tła jak na profesjonalnych produkcjach. Uwaga widza skupiona zostaje na pierwszym planie dzięki podwójnemu aparatowi, wyodrębniającemu drugi plan i nadającemu głębi zdjęciom. Efekt rozmycia pokazywany jest w czasie rzeczywistym i można go uzyskać, zarówno filmując ludzi, jak i obiekty.

Dodatkowe funkcje

phpvMAGKL spacezoom 100

Space Zoom

Space Zoom pozwoli Ci uchwycić momenty, których wcześniej mogłeś nie zauważyć. Funkcja ta sprawi, że będziesz bliżej akcji oraz przybliży Cię do oddalonych, słabo widocznych obiektów.*

*Hybrydowy zoom optyczny w Galaxy Note20 łączy matrycę światłoczułą o wysokiej rozdzielczości z obiektywem.

phps9DXCc trybnocny 100

Tryb nocny

Tryb Bright Night pozwala robić wyraźne i jasne zdjęcia nocą.

phpU9YdyA stabilizacja 100

Stabilizacja obrazu

Płynne, dynamiczne akcje jak z profesjonalnych produkcji? To możliwe z Galaxy Note20 i dwukrotnie zwiększoną stabilizacją obrazu.

phpbmaXJX hyperlapse 100

Nocny hyperlapse

Rób wyjątkowy hyperlapse po zmroku z Galaxy Note20. Jego aparat sam dopasuje ustawienia, do panujących warunków oświetleniowych pozwalając stworzyć idealny film. 

SMARTFON, KTÓRY DAJE NIEZWYKŁE MOŻLIWOŚCI

Ciesz się dużą przestrzenią na swoje pliki, zdjęcia i dokumenty dzięki wbudowanej szybkiej pamięci 256 GB. Galaxy Note20 z inteligentną baterią o pojemności 4300mAh zapewnia długą pracę nawet do 24h bez konieczności ponownego ładowania. 

phpkcfTqA procesor sekcja 100
phpzbAall 7nm 100

Ultra szybki procesor 7nm

Potężny procesor 7nm to najlepszy procesor w modelach Galaxy za sprawą zwiększonej szybkości 1,5x oraz o 20% mniejszego zużycia energii w porównaniu z LPDDR4X. Umożliwia on oglądanie ulubionych filmów lub granie w gry zapewniając płynną akcją bez zacinania z minimalnym opóźnieniem.

Inteligentna bateria

Galaxy Note20 optymalizuje zużycie baterii dzięki inteligentnemu zarządzaniu ustawieniami. Możesz pozostać w kontakcie ze światem z całodniową inteligentną baterią o pojemności 4300 mAh. Szybkie ładowaniu zapewni Ci doładowanie nawet 50% w 30 min. Dodatkowo funkcja Power Share pozwala na bezprzewodowe dzielenie się energią z innymi urządzeniami - możesz np. naładować słuchawki, smartwatch, a nawet telefon przyjaciela.

*Na podstawie wyników superszybkiego ładowania z wewnętrznych testów laboratoryjnych Samsung, przeprowadzonych z dołączoną ładowarką, gdy pozostało 0% energii, przy wyłączonych wszystkich usługach, funkcjach i ekranie. Faktyczna prędkość ładowania może zależeć również od sposobu użytkowania, warunków ładowania i innych czynników.
Badania przeprowadzone przez Strategy Analytics w lipcu 2020 r. w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii na urządzeniach SM-N980, SM-N981, SM-N985, SM-N986 przy wykorzystaniu domyślnych ustawień oraz połączenia LTE i 5G Sub6 (nie testowano połączenia 5G mmWave). Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od połączenia sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań oraz innych czynników.


**Typowe wartości testowane są w warunkach laboratoryjnych przez niezależne podmioty zewnętrzne. Wartości typowe to szacowane wartości średnie z uwzględnieniem odchyleń pojemności wśród baterii w poddanej testowi próbie w standardzie IEC 61960. Oceniona (minimalna) pojemność to 4170 mAh dla modelu Galaxy Note20. Faktyczny cykl zużycia baterii może różnić się w zależności od dostępnych sieci, wzorców użytkowania i innych czynników.

phpIi8pUM inteligentna bateria 100
phpVC3urz aplikacje google 100

Ciesz się w pełni aplikacjami Google

Zmień na Galaxy z łatwym dostępem do wszystkich popularnych usług Google*:

• YouTube Premium

Zyskaj do 4 miesięcy darmowego dostępu do YouTube Premium i korzystaj bez reklam,

offline i przy zablokowanym ekranie*

Google Chrome

Zmień na Galaxy z łatwym dostępem do wszystkich popularnych usług Google.

• Poczta Gmail

Bezpieczna, inteligentna i łatwa w użyciu skrzynka e-mail.

Mapy Google

Poznawaj świat i swobodnie się po nim poruszaj.

Google Duo

Wideorozmowy z Twoimi znajomymi.

*Obowiązują szczegółowe warunki i ograniczenia.

Połącz je, aby odkryć pełnię możliwości urządzeń Galaxy

phpVRs7gi watch3 100

Galaxy Watch3

Bądź w stałym kontakcie ze światem, nawet gdy nie masz pod ręką telefonu. Wszystko za sprawą smartwatcha Galaxy Watch3, który wysyła alerty o ważnych spotkaniach i pozwala pozostać w stałym kontakcie z najbliższymi. Dodatkowo smartfon monitoruje Twoje funkcje życiowe oraz aktywność fizyczną, dzięki czemu możesz zadbać o swoje zdrowie i kondycje. 

phpZWBNxl watch3szczegoly
phpKv1sEM budslive 100

Galaxy Buds Live

Zapewnij sobie bogate wrażenia z użytkowania nowych słuchawek galaxy Buds Live. Krystalicznie czysty dźwięk z redukcją szumów pozwoli Ci zanurzyć się w muzyce i grach na wiele godzin — zapewniając przy tym komfort i wygodę przez cały czas użytkowania. Ich elegancki design pasuje do Galaxy Note20, a możliwość łatwej synchronizacji pozwoli połączyć Ci się z innymi urządzeniami. 

phpO7DO1J buds szczeg ok
phpQTWyIb kontroler 100

Kontroler MOGA XP5-X+

Jeszcze lepsze wrażenia z gier za sprawą synchronizacji kontrolera z Galaxy Note20. Duża bateria o pojemności 3000 mAh pozwoli na długi czas grania lub podładowanie telefonu. Wygodna klamra utrzyma bezpiecznie smartfon w wybranej pozycji.

*Akcesoria sprzedawane oddzielnie. Dostępność modeli i kolorów może się różnić w zależności od kraju lub operatora.

Ochrona w stylowym wydaniu

Zabezpiecz swoje urządzenie z nowoczesnym, eleganckim etui, które dodatkowo podkreśli Twój styl i wyróżni się na tle innych.

phpEIFMvM etui sekcja 100

*Akcesoria sprzedawane oddzielnie. Dostępność modeli i kolorów może się różnić w zależności od kraju lub operatora.

PORÓWNAJ MODELE

phpxXbswb Bez nazwy-3a
phplY5OF4 Bez nazwy-3


Galaxy Note20


Galaxy Note20 Ultra 5G

phppvofzM samsung-galaxy s8 design-a9cb

WYMIARY / WAGA

161.6 x 75.2 x 8.3
192g

164.8 x 77.2 x 8.1
208g

phpeKd83H samsung-galaxy s8 wyswietlacz-a9cb

WYŚWIETLACZ

Infinity-O 6.7” sAMOLED FHD+, 60Hz

 Infinity-O 6.9” Dynamic AMOLED WQHD+, 120Hz

phpOmmwpg samsung-samsung galaxy s8 pamiec-c030

PAMIĘĆ

Wewnętrzna 256GB, 8 GB RAM

Wewnętrzna 256GB, Czytnik kart pamięci (do 1TB), 12 GB RAM

phpvWN6PR samsung-galaxy s8 aparat-a9cb

APARATY

Aparat  12MP (DP), F1.8 (wide), 12MP, F2.2 (ultra-wide), 64MP, 3x opt., F2.0 (tele)

Aparat 108MP (DP), F1.8 (wide), 12MP, F2.2 (ultra-wide), 12MP, 5x opt., F3.0 (tele), Laser AF

phpAViD5X samsung-galaxy s8 wydajnosc-a9cb

PROCESOR

Exynos 990, 7nm

Exynos 990, 7nm

php7QU34c samsung-galaxy s8 odpornosc-a9cb

ODPOR­NOŚĆ

 Odporność na wodę i pył wg normy IP68**

Odporność na wodę i pył wg normy IP68**

phpn2X0MX samsung-galaxy s8 security-a9cb

ZABEZPIECZE­NIA

Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran, Samsung Knox

Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran, Samsung Knox

phpg0rOwO samsung-galaxy s8 bateria-a9cb

BATERIA

4300 mAh, Bezprzewodowe ładowanie 15W, Szybkie ładowanie przewodowe 25W

4500 mAh, Bezprzewodowe ładowanie 15W, Szybkie ładowanie przewodowe 25W

php2tfyL0 samsung-samsung-dzwiek-31d1

DŹWIĘK

Głośniki stereo dostrojone przez AKG, Dolby Atmos

Głośniki stereo dostrojone przez AKG, Dolby Atmos

phpFMuEiC samsung-samsung-galaxy kolor-18df

DOSTĘPNE KOLORY

Miedziany, szary, zielony

Miedziany, czarny, biały

*Wszystkie niniejsze specyfikacje i opisy mogą odbiegać od finalnych specyfikacji i opisów produktu. Firma Samsung zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w dokumencie i opisywanym produkcie w dowolnej chwili bez powiadomienia. Wszystkie podane w niniejszym dokumencie funkcje, opcje, specyfikacje, elementy interfejsu graficznego i informacje dotyczące produktu, w tym korzyści, wygląd, cenniki, komponenty, wydajność, dostępność i możliwości, mogą ulec zmianie bez powiadomienia ani dodatkowych zobowiązań. Treści na ekranach to zamarkowane obrazy opublikowane wyłącznie w celach informacyjnych.


**Wodoodporność klasy IP68 na podstawie warunków testowych: zanurzenie do 1,5 metra w słodkiej wodzie przez maks. 30 minut. Nie zaleca się stosowania na plaży ani na basenie.

Dane techniczne

Aparat fotograficzny tylny Tak
Aparat fotograficzny przedni Tak
Lampa LED Tak
Aparat tylny 64 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx
Aparat przedni 10 Mpx
Funkcje aparatu Teleobiektyw
Rozdzielczość nagrywania wideo 8K
Alarm (budzik) Tak
Dyktafon Tak
Kalendarz Tak
Kalkulator Tak
Tryb głośnomówiący Tak
Wibracje Tak
Funkcje dodatkowe Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy, Czytnik linii papilarnych w ekranie, Dźwięk przestrzenny Dolby Atmos
GPRS Tak
HSUPA Tak
Standard Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax

Bluetooth

Tak
HSPA+ Tak
MMS Tak
E-mail Tak

Wi-Fi

Tak
LTE Tak
SMS Tak
EDGE Tak
HSDPA Tak
Standard Bluetooth 5.0
5G Nie
Odtwarzacz audio Tak
Odtwarzacz wideo Tak
Radio FM Nie
Odbiornik GPS Tak
System nawigacyjny A-GPS, BEIDOU, Galileo, GPS

System operacyjny

Android
Wersja systemu Android 10
Seria Galaxy Note
Kolor obudowy Miedziany
Słuchawki w zestawie Nie
Ładowarka w zestawie Tak
Pozostałe wyposażenie Kabel USB, Rysik S Pen
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące

Pamięć RAM

8 GB

Liczba rdzeni procesora

Ośmiordzeniowy

DLNA

Nie

ANT+

Nie

Wodoodporność

Tak
Pyłoszczelność Tak

Pamięć wbudowana [GB]

256

Model procesora

Exynos 990

Dual SIM

Tak
Częstotliwość taktowania procesora [GHz] 2.7

Wyjście słuchawkowe

Nie

Standard karty SIM

eSIM, Nano SIM

NFC

Tak

Typ złącza USB

USB typ C

Ekran dotykowy

Tak

Czytnik kart pamięci

Nie

Zwiększona wytrzymałość

Nie

Standard pyłoszczelności / wodoodporności

IP68

Przekątna ekranu [cal]

6.7
Liczba kolorów ekranu 16 mln

Rozdzielczość ekranu

2400 x 1080
Ochrona wyświetlacza Corning Gorilla Glass 5

Technologia ekranu

Super AMOLED
Odświeżanie ekranu [Hz] 60
Rodzaj akumulatora Litowo - jonowy
Pojemność akumulatora [mAh] 4300
Zintegrowany akumulator Tak
Ładowanie bezprzewodowe Tak
Grubość [mm] 8.3
Szerokość [mm] 75.2
Wysokość [mm] 162.6
Waga [g] 192
Dodatkowe zabezpieczenie ekranu Nie
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Arkadiusz
kupił/aSmartfon SAMSUNG Galaxy Note 20 8/256GB Miedziany SM-N980
Samsung trzyma poziom, telefon działa sprawnie i szybko, zdjęcia spoko, obsługa bez problemu, wystarczy poświęcić trochę czasu. Polecam

Ocena

Fantastyczna
GRZEGORZ
kupił/aSmartfon SAMSUNG Galaxy Note 20 8/256GB Miedziany SM-N980
TELEFON PRAWDZIWA PETARDA, JESTEM ZADOWOLONY NA 1000 PROCENT.

Ocena

Fantastyczna
JOANNA
kupił/aSmartfon SAMSUNG Galaxy Note 20 8/256GB Miedziany SM-N980
Jestem bardzo zadowolona z zakupionego sprzętu, z jego jakości, funkcjonalności oraz estetyki zapakowania. Smartfon spełnia moje najśmielsze oczekiwania.

Ocena

Fantastyczna
Arkadiusz
kupił/aSmartfon SAMSUNG Galaxy Note 20 8/256GB Miedziany SM-N980
Wszystko na najwyższym poziomie. Od lat użytkuję tylko Samsungi w wersji Note i jak zwykle bez rozczarowania. Polecam

Ocena

Fantastyczna
Magdalena
kupił/aSmartfon SAMSUNG Galaxy Note 20 8/256GB Miedziany SM-N980
Jestem bardzo zadowolona.

Ocena

Fantastyczna
Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Dodaj ubezpieczenieDodaj ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Raty i Leasing

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
 • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
 • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
 • Wszystko załatwisz online
 • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
 • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
 • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- opłata wstępna od 10 % do 30

- opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy odbiorze w sklepie

Pakiet Standard ( Mobile )

Pakiet Standard ( Mobile )

Pierwsze uruchomienie - ustawienia podstawowe, montaż szkła ochronnego zakupionego w sklepie, instruktaż z zakresu łączenia się z siecią bezprzewodową

Dowiedz się więcej

 • Pierwsze uruchomienie - ustawienia podstawowe (instalacja baterii, karty SIM, karty pamięci)
 • Docięcie karty SIM formatu standard do formatu MICRO/NANO
 • Przeniesienie listy kontaktów
29,99
Pakiet Pełen Komfort ( Mobile )

Pakiet Pełen Komfort ( Mobile )

Docięcie karty SIM formatu standard do formatu MICRO/ NANO, przeniesienie listy kontaktów, przeniesienie biblioteki multimediów

Dowiedz się więcej

 • Pierwsze uruchomienie - ustawienia podstawowe (instalacja baterii, karty SIM, karty pamięci)
 • Docięcie karty SIM formatu standard do formatu MICRO/ NANO
 • Przeniesienie listy kontaktów
 • Przeniesienie biblioteki multimediów (zdjęcia, muzyka)
 • Aktualizacja systemu i personalizacja ustawień : limit danych, dwujęzyczna klawiatura.
 • Podłączenie akcesoriów zewnętrznych zakupionych wraz z urządzeniem.
 • Instruktaż z zakresu łączenia się z siecią bezprzewodową (wi-fi, bluetooth, NFC, GPS)
34,99
Pakiet SMART ( Mobile )

Pakiet SMART ( Mobile )

Pierwsze uruchomienie, Docięcie karty SIM, Przeniesienie listy kontaktów, Podłączenie i kalibracja gogli VR zakupionych wraz z urządzeniem, Pobranie, instalacja i konfiguracja do 3 wybranych, darmowych aplikacji (np. NETFLIX)

Dowiedz się więcej

 • Pierwsze uruchomienie - ustawienia podstawowe (instalacja baterii, karty SIM, karty pamięci)
 • Docięcie karty SIM formatu standard do formatu MICRO/ NANO
 • Przeniesienie listy kontaktów
 • Przeniesienie biblioteki multimediów (zdjęcia, muzyka)
 • Aktualizacja systemu i personalizacja ustawień : limit danych, dwujęzyczna klawiatura
 • Podłączenie akcesoriów zewnętrznych zakupionych wraz z urządzeniem
 • Instruktaż z zakresu łączenia się z siecią bezprzewodową (wi-fi, bluetooth, NFC, GPS)
 • Założenie i konfiguracja konta sieciowego (Google, Apple).Rejestracja/logowanie w aplikacjach społecznościowych.Ustawienie klienta e-mail
 • Konfiguracja komunikacji głosowej z urządzeniem ( Google Assistant, Siri)
 • Pobranie, instalacja i konfiguracja do 3 wybranych, darmowych aplikacji (np. NETFLIX)
 • Konfiguracja zabezpieczeń (ustawienie haseł, instalacja antywirusa, zapora sieciowa, MyKNOX, lokalizacja smartfona)
 • Pobranie, instalacja i konfiguracja oprogramowania do sterowania systemem AUDIO, zakupionych wraz z urządzeniem
 • Podłączenie i kalibracja gogli VR, zakupionych wraz z urządzeniem
49,99

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Zabezpieczenie ekranu folią ochronną

Zabezpieczenie ekranu folią ochronną

Zakres usługi zabezpieczenia folią ochronną obejmuje:

 • Przygotowanie dedykowanej folii idealnie dopasowanej do Twojego urządzenia
 • Montaż na mokro folii na ekranie urządzenia bez pęcherzyków powietrza
Dowiedz się więcej

zabezpieczenie ekranu wytrzymałą i idealnie dopasowaną folią ochronną

Dowiedz się więcej
89,99

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert

4 349,00