Smartfon ULEFONE Armor 25T Pro 5G 6/256GB 6.78" 120 Hz Czarny
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Program odkupu
Zakres od A do G
| 6.78", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Mediatek Dimensity 6300, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.2, USB typ C |
| Wersja systemu: | |
| Nie |
W
USB PD
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Opis produktu
Ulefone Armor 25T Pro to wszechstronny smartfon stworzony dla wymagających użytkowników, którzy potrzebują zaawansowanych funkcji w trudnych warunkach. Z technologią ThermoVue™, zaawansowaną noktowizją, wytrzymałą konstrukcją i potężnym aparatem, ten telefon jest idealnym narzędziem dla profesjonalistów oraz entuzjastów przygód i outdoorowych aktywności. Technologia podwójnego spektrum, w połączeniu z profesjonalnym algorytmem korekcji temperatury, algorytmem korekcji niejednorodności i algorytmem super rozdzielczości, poprawiają klarowność i szczegółowość obrazu, zapewniając dokładne informacje diagnostyczne w czasie rzeczywistym. W przeciwieństwie do tradycyjnych wytrzymałych telefonów, Armor 25T Pro posiada smukły i lekki profil nie tracąc przy tym na wytrzymałości. Przy grubości zaledwie 12,5 mm i wadze 326 g, bez trudu przetrwa każdą wyprawę w teren. 32-megapikselowy aparat do selfie z matrycą Samsung GD1, pięcioczęściowym obiektywem i kątem widzenia 80,4° pozwala na robienie oszałamiających autoportretów i zdjęć grupowych, zachowując najwyższą jakość obrazu i najdrobniejsze szczegóły.
Dane techniczne
| Wyświetlacz: | 6.78", 2460 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Pamięć RAM: | 6 GB |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Model procesora: | |
| Liczba rdzeni procesora: | |
| System operacyjny: | Android |
| Wersja systemu: | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| NFC: | Tak |
| 5G: | Tak |
| Kolor obudowy: |
Aparat | |
| Aparat fotograficzny tylny: | Tak |
|---|---|
| Aparat fotograficzny przedni: | Tak |
| Lampa LED: | Tak |
| Aparat tylny: | 64 Mpx + 50 Mpx |
| Aparat przedni: | 32 Mpx |
| Funkcje aparatu: | Kamera noktowizyjna, , Tryb Beauty, Tryb profesjonalny, Znaki wodne |
| Rozdzielczość nagrywania wideo: | Full HD |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Dyktafon: | Tak |
| Kalendarz: | Tak |
| Kalkulator: | Tak |
| Tryb głośnomówiący: | Tak |
| Wibracje: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | , Barometr, Czujnik podczerwieni, , , Licznik kroków, |
Komunikacja | |
| GPRS: | Tak |
| HSUPA: | Tak |
| Standard Wi-Fi: | 802.11 a/ac/b/g/n |
| Bluetooth: | Tak |
| HSPA+: | Tak |
| MMS: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| LTE: | Tak |
| SMS: | Tak |
| EDGE: | Tak |
| HSDPA: | Tak |
| Standard Bluetooth: | 5.2 |
| 5G: | Tak |
Multimedia | |
| Odtwarzacz audio: | Tak |
| Odtwarzacz wideo: | Tak |
| Radio FM: | Tak |
Nawigacja | |
| Odbiornik GPS: | Tak |
| System nawigacyjny: | , Galileo, , , NavIC, QZSS |
Oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Android |
| Wersja systemu: | |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | |
| Słuchawki w zestawie: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Etui w zestawie: | Nie |
| Pozostałe wyposażenie: | Szkło hartowane |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Dodatkowe informacje: | Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców |
| Seria smartfona: | |
| Model smartfona: | Armor 25T Pro 5G |
| Zastosowanie: | Budowlany, Uniwersalny |
| Kabel w zestawie: | Kabel USB-A - USB-C |
| Smartfon CPO: | Nie |
| Smartfon ASIS: | Nie |
| Nowa klasa energetyczna: | B |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Techniczne | |
| Pamięć RAM: | |
| Liczba rdzeni procesora: | |
| Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]: | 2000 |
| DLNA: | Nie |
| ANT+: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Pyłoszczelność: | Tak |
| Pamięć wbudowana [GB]: | |
| Model procesora: | |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Nano SIM + Nano SIM |
| NFC: | Tak |
| Typ złącza USB: | |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Zwiększona wytrzymałość: | Tak |
| Standard pyłoszczelności / wodoodporności: | IP68, IP69K |
| Rodzaj: | Smartfon |
| Obudowa z klapką: | Nie |
| Podświetlana obudowa: | Nie |
| Funkcje AI: | Nie |
| Wzmacniana obudowa: | Tak |
Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
| Liczba kolorów ekranu: | 16.7 mln |
| Rozdzielczość ekranu: | |
| Ochrona wyświetlacza: | Corning Gorilla Glass Victus |
| Technologia ekranu: | |
| Odświeżanie ekranu [Hz]: | 120 |
| Składany ekran: | Nie |
Zasilanie | |
| Rodzaj akumulatora: | Litowo - polimerowy |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Zintegrowany akumulator: | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana minimalna moc do ładowania USB-C [W]: | 10 |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 33 |
| Zawiera ładowarkę USB-C: | Nie |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Fizyczne | |
| Grubość [mm]: | 12.5 |
| Szerokość [mm]: | 81.4 |
| Wysokość [mm]: | 177.4 |
| Waga [g]: | 326 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | CK Mediator Polska Sp. Z o.o. sp.k. |
| Ulica i numer budynku: | Patriotów 110 |
| Kod pocztowy: | 04-844 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | GPSR@ckmediator.pl |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Pamiętaj, że oglądany przez Ciebie smartfon nie posiada w zestawie ładowarki, słuchawek i etui.
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Raty i leasing
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat