Produkt archiwalny
Radio PURE Evoke C-D4 Orzech
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio PURE Evoke C-D4 Orzech
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneKompaktowe radio cyfrowe
Wiele stacji radiowych
Cyfrowe radio DAB oferuje szeroką gamę treści w bardzo szczegółowej i cyfrowej jakości dźwięku; większość jest dostępna tylko za pośrednictwem radia cyfrowego. Evoke C-D4 automatycznie wyszukuje wszystkie stacje cyfrowe dostępne w Twojej okolicy, aby ułatwić słuchanie, dostępne jest także radio FM dla wszystkich stacji, które nie zostały jeszcze zdigitalizowane.
Strumieniowanie muzyki
Wystarczy połączyć smartfon, laptop lub tablet do Evoke C-D4 za pomocą Bluetooth, aby używać go jako osobistego głośnika bezprzewodowego. Słuchaj ulubionych list odtwarzania w aplikacjach muzycznych na smartfonie dzięki Evoke C-D4, który oferuje wyższą jakość dźwięku.
Kolekcjonuj muzykę
Urządzenie wyposażone jest odtwarzacz CD, obsługujący płyty CD, CD-R oraz CD-RW, ładowany na szczelinę. Posiada on opcje powtarzania, a także odtwarzania losowego. Osobista kolekcja płyt ulubionych twórców muzycznych to luksus i wygoda – pozwól sobie na niego i odtwarzaj kultowe utwory zawsze, kiedy masz na to ochotę! Możesz również skorzystać z wejścia AUX. Radia możesz słuchać również w nocy, gdy pozostali domownicy śpią za pomocą wyjścia słuchawkowego.
Funkcjonalny wyświetlacz
Radio PURE Evoke C-D4 wyposażone jest w kolorowy wyświetlacz. Wyświetlane na nim informacje na temat stacji radiowych i okładki odtwarzanych albumów są wyjątkowo czytelne, niezależnie od panującego wokół oświetlenia. Na wyświetlaczu znajduje się również informacja o włączonym budziku.
Zawartość zestawu
W opakowaniu znajduje się: radio PURE Evoke C-D4, zasilacz, pilot, dokumentacja.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Orzech |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Regulacja barwy dźwięku: | Tak |
| Sygnał alarmu: | Brzęczyk, Odtwarzacz CD, Radio |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Korektor dźwięku: | Nie |
| Pilot: | Tak |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Nie |
| Włącznik czasowy (budzik): | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleeptimer): | Tak |
| Zegar: | Nie |
| Mikrofon: | Nie |
| Streamer: | Tak |
| Komunikacja Bluetooth: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja drzemki, Odtwarzacz płyt CD, Podwójny alarm, Wbudowana antena, Wejście AUX |
Radio | |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 20 |
| Radio: | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174 - 240 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Zakres fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
Techniczne | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Dźwięk: | Mono |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Zasilanie: | |
| Standardy odtwarzania: | CD-R/RW |
| Uchwyt do przenoszenia: | Nie |
| Wejścia/wyjścia: | Wyjście słuchawkowe |
Nagłośnienie | |
| Moc wyjściowa RMS: | 10 W |
| Podbicie basów: | Nie |
Odtwarzacz | |
| Magnetofon: | Nie |
| Odtwarzacz CD: | Tak |
| Sposób umieszczania płyty CD: | Szuflada |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 2800 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 210 x 136 x 223 mm |
| Waga (bez baterii) [kg]: | 2.8 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 210 x 136 x 223 |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Orzech |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Kolor: | Orzech |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | AQIPA GmbH |
| Ulica i numer budynku: | Möslbichl 78 |
| Kod pocztowy: | 6250 |
| Miasto: | KUNDL |
| Adres elektroniczny: | info@aqipa.com |