Polecane produkty podobne

NOWSZY MODEL
Projektor ASUS ZenBeam L2
Projektor ASUS ZenBeam L2
Typ matrycy: DLP
Jasność [ANSI lumen]: 400
Współczynnik kontrastu: 400:1
Rozdzielczość podstawowa: Full HD (1920 x 1080)
3D ready: Nie
Bluetooth: Tak
2 999 00
149,95 zł x 20 rat 0%

Opis produktu

Zaawansowane technologie zapewniają wydajność

Bogactwo funkcji

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 to urządzenie, dzięki któremu oglądanie filmów czy wyświetlanie prezentacji stanie się wyjątkowo proste. Poznaj możliwości projektora i ciesz się nimi gdziekolwiek jesteś.

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 - funckje wysoka wydajnosc

Kompaktowe wymiary

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 to niewielkie urządzenie o masie wynoszącej zaledwie 0,585 g. To sprawia, że możesz zabrać je ze sobą gdziekolwiek zechcesz i cieszyć się przyjemnością płynącą z oglądania filmów na działce czy kempingu. To również doskonałe narzędzie pracy dla osób, które często podróżują, ale zdarza im się przedstawiać różnego rodzaju prezentacje.

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 - kompaktowe wymiary

Rozmiar obrazu

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 może wyświetlać obraz o wielkości od 30 do nawet 120 cali. To oznacza, że możesz wykorzystywać go w pomieszczeniach o różnych wymiarach i nie tracić na wyglądzie obrazu. Po prostu dopasuj jego rozmiar do aktualnych potrzeb, a urządzenie zadba o odpowiednio wysoką jakość obrazu.

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 - rozmiar obrazu
Rozdzielczość obrazu

Podstawowa rozdzielczość obrazu, jaką oferuje projektor ASUS ZenBeam Latte L1, to 1280x720 (HD), natomiast maksymalna - 1920x1080. To oznacza, że możesz cieszyć się naprawdę wysokiej klasy obrazem w domowym zaciszu. Urządzenie z powodzeniem zastąpi Ci telewizor w domu, na działce i w każdym innym miejscu. Matryca DLP zadba o odpowiednią jakość obrazu, dzięki której każdy szczegół prezentacji lub filmu będzie odpowiednio widoczny.

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 - Rozdzielczosc obrazu

Wbudowane głośniki

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 jest wyposażony we wbudowane głośniki, które sprawiają, że nie musisz zabierać ze sobą dodatkowego sprzętu. To świetne rozwiązanie, jeśli często zabierasz ze sobą projektor w podróże służbowe lub prywatne. Dobrej jakości dźwięk i mniejsze obciążenie torby docenisz już przy pierwszym użytkowaniu urządzenia!

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 - wbudowane glosniki

Łączność bezprzewodowa

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 działa bez przewodowego połączenia pomiędzy nim a źródłem obrazu. Mniejsza ilość kabelków sprawia, że otoczenie urządzenia prezentuje się zdecydowanie korzystniej. Dodatkowo, nie musisz martwić się, że zapomnisz zabrać ze sobą USB - wystarczy, że połączysz projektor i smartfon, tablet czy laptopa za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Filmy lub prezentacje mogą być wyświetlane także z przenośnej pamięci, co również zmniejsza ilość dodatkowych sprzętów, jakie musisz ze sobą zabrać. Lżejsza torba to bezpieczeństwo dla Twojego kręgosłupa, a także większa wygoda.

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 - Łącznosc bezprzewodowa

Żywotność lampy

Żywotność lampy projektora wynosi do 20 000 godzin zarówno w trybie ekonomicznym, jak i normalnym. Dzięki temu możesz użytkować urządzenie przez długi czas, który jest uzależniony od częstotliwości oraz intensywności użytkowania projektora.

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 - zywotnosc lampy

Proste użytkowanie

Dzięki dołączonemu pilotowi, projektor ASUS ZenBeam Latte L1 jest niezwykle prosty w użytkowaniu. Uruchom urządzenie i obsługuj je za pośrednictwem pilota - to sprawi, że szybko i wygodnie wybierzesz odpowiadające Ci ustawienia.

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 - Proste uzytkowanie

Nagroda Reddot

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 w roku 2021 został wyróżniony prestiżową nagrodą Reddot.

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 nagroda Reddot najlepszy produkt

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ matrycy: DLP
Jasność [ANSI lumen]: 300
Współczynnik kontrastu: 400:1
Rozdzielczość podstawowa: HD (1280 x 720)
3D ready: Nie
Prezentacja bez komputera: Tak
Głośniki: Tak

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Projektor ASUS ZenBeam Latte L1
Produkt archiwalny

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756