- Strona główna ›
- TV, Audio i RTV ›
- Projektory ›
- Projektory ›
- Projektor ART Z6000 WXGA (1280 x 800), 3200 ANSI lumen

Projektor ART Z6000 WXGA (1280 x 800), 3200 ANSI lumen
Polecane produkty podobne
Multimedialny sprzęt do zastosowań domowych
 
				Jeszcze wyższa jakość obrazu
Pracujący w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli projektor ART Z6000 zapewnia wręcz niesamowitą jakość rzutowanego obrazu. Co więcej, utrzymuje się ona nawet w przypadku dużej przekątnej wyświetlacza. Na marginesie warto zaznaczyć, że parametr ten charakteryzuje się bardzo szerokim zakresem oscylującym pomiędzy 50 a 180 cali. Wracając do tematu, sprzęt ten wyposażony został w matrycę LCD TFT, która zapewnia optymalny balans pomiędzy intensywnym naświetleniem obrazu a jego nasyceniem kolorami.
 
				Niesamowity potencjał dźwiękowy
Ten ważący 2,5 kilograma projektor ART Z6000, posiada - oprócz całkiem przyzwoitej matrycy - doskonale dopracowany system przetworników elektroakustycznych. Dzięki nim jakość emitowanego dźwięku stoi na bardzo wysokim poziomie, co oczywiście ma kluczowe znaczenie w trakcie odtwarzania filmów.
 
				Maksymalna trwałość
Niewiele jest na rynku rzutników, które charakteryzują się tak dużą niezawodnością co projektor ART Z6000. Urządzenie to wyposażone zostało w wydajną lampę, która - dzięki zoptymalizowaniu mocy użytkowej - charakteryzuje się niespotykaną żywotnością wynoszącą aż 50 000 godzin! Dzięki temu użytkownik korzystający z projektora, nie musi obawiać się, że jego sprzęt przestanie działać w najmniej oczekiwanym momencie. Oczywiście tak duża niezawodność lampy przełoży się również na redukcję kosztów związanych z eksploatacją sprzętu.
 
				Zawartość zestawu
Zakupując projektor ART Z6000, otrzymujesz urządzenie podstawowe, pilot, kabel VGA, oraz kabel zasilający.
Dane techniczne
| Typ matrycy: | LCD TFT | 
|---|---|
| Jasność [ANSI lumen]: | 3200 | 
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 | 
| Rozdzielczość podstawowa: | WXGA (1280 x 800) | 
| Moc lampy [W]: | 140 | 
| 3D ready: | Nie | 
| Prezentacja bez komputera: | Tak | 
| Głośniki: | Tak | 
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.