STAŁE RATY 0% I DO CZERWCA 2023 R. NIE PŁACISZ.

Telewizor SAMSUNG QE32LS03TC 32" QLED Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265

(39)
Kod: 418962

STAŁE RATY 0% I DO CZERWCA 2023 R. NIE PŁACISZ.

Ekran: 32", Full HD, 1920 x 1080px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Nie
Tuner: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): Tak
Złącza: HDMI x2, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung Frame
Kolor obudowy: Czarny
Przylegający uchwyt w zestawie !
Dopasowany do ściany niczym obraz
Zobacz cały opis
Dostępne warianty
Przekątna ekranu [cal]: 32
32
43
50
65
Zobacz wszystkie warianty >
Przekątna ekranu [cal]: 32
Zobacz wszystkie warianty >
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Telewizor SAMSUNG QE32LS03TC 32" QLED Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265
Telewizor SAMSUNG QE32LS03TC 32" QLED Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265
1 799 99
299,99 zł x 6 rat 0%
Do czerwca nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Do czerwca nie płacisz! I raty 0%
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Opis i dane

Telewizor w Twoim stylu

* Rzeczywiste urządzenie może się różnić od ilustracji. Prosimy zapoznać się ze zdjęciami urządzenia.

Najważniejsze cechy

php82piIj ikona1

Design Ramy Obrazu

phpSZK36w ikona2

Wymienna Ramka

phpul5Igf ikona3

Tryb Sztuka

phpLETVTg ikona4

Technologia QLED

Światowy lider rynku telewizorów od 15 lat

* Źródło: Omdia, 1.2020. Pozycja pod względem sprzedaży. Wyniki nie stanowią poparcia dla Samsung. Poleganie na wynikach badań na własne ryzyko podmiotów trzecich.

Zaprojektowany, by wyglądem przypominał ramę obrazu

Design Ramy Obrazu

The Frame z elegancką i nowoczesną ramką, idealnie podkreśli wystrój Twojego wnętrza. Poznaj telewizor, który wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki i stanie się elementem Twojej własnej, prywatnej galerii.

phpQD5HOz ramaa-obrazu

Dostosuj do swojego stylu

Wymienna Ramka

Dzięki szerokiej ofercie ramek The Frame, w różnych opcjach kolorystycznych, idealnie dobierzesz tę, która współgra z Twoją przestrzenią, stylem czy dziełem sztuki. Dzięki magnetycznemu mocowaniu z łatwością ją nałożysz, zdejmiesz bądź wymienisz na inną.

phpRi9GWR dostosujdoswojegostylu

* Wymienne Ramki sprzedawane osobno. Dostępne kolory: biały, czarny, brązowy, platynowy, naturalny róż, beżowy, cytrynowy.

Wszechstronny stojak

php1aJoWo Ustawianie

* Telewizor ustawiony w orientacji pionowej może nie obsługiwać wszystkich rodzajów treści.

phplZI7Uc ustawienie
phpb9fDu2 wygladajakrama

Wygląda jak prawdziwa rama obrazu

Uchwyt Przylegający

Instalacja The Frame jest błyskawiczna i prosta. Możesz odchylać ekran na boki, do tyłu lub do przodu, aby optymalnie go ustawić w swojej przestrzeni.

* Szerokość mierzonej od tyłu telewizora przerwy może się różnić w zależności od rodzaju instalacji i typu ściany.* Pomiędzy ścianą a telewizorem może pozostać niewielka przerwa, jeżeli ściana nie jest całkowicie płaska, jeśli nie stoi pod kątem prostym do podłogi lub jeśli urządzenie nie zostało poprawnie zainstalowane.* Rzeczywisty kąt przy odchylaniu może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora.

Wyłączony telewizor zamienia się w prawdziwe dzieło sztuki

Tryb Sztuka

Nowoczesna metoda prezentacji swojej osobistej kolekcji - od znanych arcydzieł po Twoje własne fotografie. To niezwykły telewizor, gdy jest wyłączony, a po włączeniu zamienia się w prawdziwe dzieło sztuki.

Kolekcje światowej klasy galerii w Twoim salonie

Art Store

Zacznij swój bezpłatny okres próbny na The Frame i odkryj niesamowite treści dostępne w Art Store. Dzięki subskrypcji masz nieograniczony dostęp do kolekcji dzieł sztuki wybitnych malarzy oraz znanych fotografów.

phpmkBRe4 artstore

* Ceny poszczególnych dzieł w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Największa na świecie kolekcja dzieł sztuki – na Twoim telewizorze

phpkZWTvT kolekcjadziel

Ciesz się dziełami wybranymi dla Ciebie

Automatyczny wybór dzieł

The Frame zapamiętuje Twoje preferencje wyboru i podpowiada, jakie prace z przyjemnością zobaczyłbyś na swojej ścianie. Dzięki niemu będziesz także na bieżąco, jeśli chodzi o popularne i najnowsze dzieła.

php37rti9 cieszsiedzielami

* Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić.

Kolekcjonuj swoje ulubione dzieła

Twoja kolekcja

Stwórz własną kolekcję ulubionych dzieł sztuki, a następnie prezentuj je w swoim salonie. Wybierz obrazy i oznacz je jako ulubione, by wszystkie zostały skatalogowane w jednym miejscu.

php93pkJt kolekcjonujdziela

* Obrazy zaprezentowano wyłącznie w celach ilustracyjnych oraz by umożliwić lepsze zrozumienie omawianych zagadnień.

Opraw w ramy ulubione chwile

Twoja kolekcja

Łatwo i wygodnie przesyłaj na telewizor swoje własne fotografie i prezentuj je we wbiałym stylu. Możesz przesłać zdjęcia na The Frame używając telefonu lub zgrywając je za pomocą kabla USB.

phpHIn9dl oprawwramy

* Osobiste zdjęcia przesłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. Rekomenduje się prezentację obrazów mających rozdzielczość 4K (3840x2160 pikseli) lub wyższą.

* Dotyczy tylko urządzeń kompatybilnych.

Dodaj do swoich zdjęć artystyczne filtry

Filtry

Twoje własne zdjęcia jak dzieła sztuki dzięki sześciu filtrom, które dodadzą Twoim fotografiom wyjątkowego charakteru i sprawią, że jeszcze lepiej będą prezentowały się na ścianie.

phpgaHew1 filtry

* Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić.

Twoja sztuka – tak, jak chcesz

Możliwości prezentacji

Jeszcze więcej możliwości personalizowania The Frame. Tryb Sztuka oferuje 7 różnych układów do wyboru oraz paletę 10 kolorów, aby skonfigurowana galeria za każdym razem pasowała do Twojego wnętrza oraz nastroju.

phpwIL211 mozliwoscprezentacji

Ciesz się sztuką o każdej porze

Czujnik jasności

Dzieła wyglądają dokładnie tak, jak powinny z czujnikiem jasności, który automatycznie wykrywa natężenie światła otoczenia i optymalizuje jasność ekranu oraz tonację barw, gwarantując tym samym naturalność obrazu.

* Czujnik jasności działa po włączeniu go w Tryb Sztuka. Jego działanie może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych.

phpi0Il2l wkazdejscenie

Zobacz świat w technologii QLED

100% Natężenie Kolorów dzięki technologii Quantum Dot

Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Z Technologią Quantum Dot, która zapewnia miliard odcieni kolorów, poczujesz ich moc i będziesz mógł cieszyć się perfekcyjnym obrazem, niezależnie od jasności.

phpBoz3Hg jakosc

* Technologia QLED została pozytywnie zweryfikowana przez światowej klasy stowarzyszenie testowo-certyfikacyjne Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE) w odniesieniu do możliwości generowania 100% Natężenia Koloru.
* 100% Natężenie Koloru mierzone zgodnie ze standardem DCI-P3; certyfikacja VDE.

Ciesz się telewizorem na więcej sposobów

Inteligentny telewizor napędzany przez TIZEN

Proste i przyjemne oglądanie z urządzeń mobilnych na The Frame. Wyświetl na telewizorze swoje ulubione treści i daj się wciągnąć w świat rozrywki za pomocą jednego kliknięcia.

* Inteligentne usługi i GUI (graficzny interfejs użytkownika) mogą się różnić w zależności od modelu, kraju, języka, urządzenia mobilnego lub telewizora.* Do konfiguracji telewizora konieczne jest konto Samsung.
* Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić.* Niektóre funkcje i usługi oferowane przez połączone urządzenia mogą być ograniczone lub nie być obsługiwane.* Obsługa możliwości włączania telewizora może się różnić w zależności od modelu.

Od oglądania do doświadczania

Przełączanie ekranu

Przenieś swoje ulubione seriale ze smartfonu na duży ekran The Frame. Funkcja SmartThings pozwala na duplikowanie wybranych treści na ekran telewizora. Z urządzeniami Apple połączysz się również za pomocą AirPlay 2.

* Apple, AirPlay, iPhone, iPad i Mac są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Apple Inc. w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.* Ten telewizor firmy Samsung obsługuje AirPlay 2 i wymaga systemu iOS 11.4 lub nowszego.

phpqQ9myl podlaczenie

SmartThings

Lubisz oglądać filmy w drodze powrotnej z pracy? Po dotarciu do domu możesz dokończyć je na telewizorze w szybki sposób przełączając się ze swojego telefonu na telewizor Samsung. Niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie wyposażone jest w system Android, czy iOS, aplikacja SmartThings ułatwi Ci połączenie i korzystanie z ekosystemu.

*Każde urządzenie musi być połączone z Wi-Fi lub inną siecią bezprzewodową.* Konieczne jest pobranie i zainstalowanie aplikacji SmartThings.* Aby urządzenia współdziałały ze sobą za pośrednictwem SmartThings, wszystkie powinny być zarejestrowane w ramach jednego konta Samsung.

phptmrYrN smartthingslogo
phpPC7uvl uruchomjednymdotkanieciem

Uruchom jednym dotknięciem

Dotknij i Wyświetl

Powiel swój film lub muzykę ze smartfona na The Frame jednym dotknięciem. Gdy Twój telefon dotknie telewizora, odbiornik automatycznie wykryje to działanie i rozpocznie przełączanie. Przerzuć się na The Frame i kontynuuj oglądanie ulubionych treści szybko i wygodnie.

* Dotyczy tylko urządzeń kompatybilnych.

* Usługa działa tylko, gdy urządzenie mobilne jest włączone.

Nowy sposób na biuro w domu

Remote Access

Przenieś biuro do swojego mieszkania i pracuj wygodnie na dużym ekranie telewizora. Funkcja Remote Access pozwoli Ci na bezprzewodowe wyświetlanie obrazu z komputera oraz łączenie się zdalne ze swoim komputerem w biurze, by uzyskać dostęp do plików i pracować nad dokumentami przy użyciu pakietu Microsoft Office 365.

phpK0e1vL remoteaccess

* Dostępność funkcji może się różnić w zależności od modelu i regionu.

* Telewizor i komputer muszą być podłączone do sieci.

* Udostępnianie ekranu (duplikowanie) jest obsługiwane tylko w systemie Windows 10.

* Zdalne połączenie z komputerem działającym w systemie Windows jest obsługiwane tylko w systemie Windows 7 lub nowszym. System operacyjny w wersji Professional lub wyższej. 

* Zdalne połączenie z komputerem PC działającym w systemie Mac jest obsługiwane tylko w systemie Mac OS X 10.5 lub nowszym.

* Akcesoria do komputera PC, takie jak mysz i klawiatura, są sprzedawane oddzielnie.

* Powyższa usługa wymaga ustawień umożliwiających zdalne połączenie z komputerem PC.

Design

php5D8NIR design1
phpYCfKFH design2
phpsf58ib design3
phpvZ3lhF design4
phpcHbA6q design5

Gdy korzystasz z aplikacji SmartThings firmy Samsung, The Frame otwiera przed Tobą jeszcze więcej możliwości.

phpTogi0T googleplay

PRZEJDŹ DO GOOGLE PLAY

phpfIQF4e appstore

PRZEJDŹ DO APP STORE

phpVWY5Gy galaxystore

PRZEJDŹ DO GALAXY STORE

* Funkcję tę obsługuje ograniczona liczba urządzeń mobilnych Samsung.

* Niektóre aplikacje mogą nie być dostępne w chwili wprowadzenia na rynek. Dostawcy treści mogą w dowolnej chwili usunąć aplikacje z platformy Smart TV lub zaprzestać ich aktualizacji.

* Każde urządzenie musi być połączone z Wi-Fi lub inną siecią bezprzewodową.

Specyfikacja

phpg8Nz5B theframe32-packshot

The Frame LS03TC

Przekątna ekranu

32"

Rozdzielczość

FullHD (1920 x 1080)

Tuner

Procesor obrazu

DVB-T2CS2/HEVC

Hyper Real

Wzmacniacz Kontrastu

Tak

HDR

Tak

Kolor

100% Natężenie Kolorów (dzięki Quantum Dot)

Tryb Gry

Tak

Design

Design Ramy Obrazu

Tryb Sztuka

Tak

Smart TV

Tak

Wsparcie SmartThings

Tak

Jeden pilot

Tak

Uchwyt w zestawie

Tak


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.


Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.


Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Telewizor LG LED UP81003LR - usługaFilmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran 32", Full HD, 1920 x 1080px
Smart TV Tak
Android TV Nie
Dla graczy Nie
Tuner Analogowy, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu 50 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range) Tak
Złącza HDMI x2, USB x2
Funkcje Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung Frame
Kolor obudowy Czarny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

4.8/5
39 opinii
37 użytkowników poleca ten produkt
Jakość obrazu
4.9 /5
Jakość dźwięku
4.8 /5
Wygląd
4.8 /5
Jakość użytkowania
4.8 /5
Ilość złączy
4.8 /5
Różnorodność funkcji
4.9 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (25)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Katarzyna 3 sierpnia 2022
Samsung
Telewizor bardzo ładnie się prezentuje w pokoju dziecka. Internet działa bez problemu. Tryb sztuka super opcja. Polecam
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Alicja 6 kwietnia 2022
Polecam!
Jestem mile zaskoczona tym modelem samsunga. Zależało mi na małym telewizorze, który spełni moje oczekiwania zarówno co do dźwięku jak i obrazu. Telewizor posiada wiele funkcji, można sterować nim za pomocą telefonu co również jest na plus. Dźwięk wyrazisty, obraz ostry, możliwość zainstalowania wielu aplikacji. Jestem zadowolona z zakupu i serdecznie polecam ten produkt.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Nick 28 kwietnia 2022
Super produkt
W tej półce cenowej nie ma lepszego telewizora. Obraz bardzo dobry, dźwięk bardzo dobry. Funkcje smart działają super. Z czystym sumieniem polecam
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Ryszard 15 kwietnia 2022
Telewizor SAMSUNG QE32LS03TC 32" QLED Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265
Stopki pod telewizor to jakaś lipa, inne niż w reklamie. Telewizor się przewraca, trzeba mocować do stolika.
Czy ta opinia była pomocna?
1.7/5
Marcin 1 lutego 2022
Brak asystenta głosowego PL
Brak asystenta głosowego w języku polskim - Samsung dyskryminuje polskich odbiorców mimo, że w TV w PL jest droższy niż np. w DE czy GBR a zarobki nieporównywalne. Asystent działa gdy będziemy mówić jak kaleczący język polski anglik wyobraźmy sobie wybór polskiej piosenki na YouTube gdzie musimy kaleczyć własny język- fatalne. W innych krajach są dawane dwa piloty, pilot smart i pilot normalny w PL Samsung daje tylko pilot SMART, szybka zmiana parametrów wyświetlania czy dźwięku jest niemożliwa, trzeba sie naklikać pilotem smart, aby dojść do tego potrzeba 8 śmu kliknięć, przy standardowym pilocie wystarczą 2. Mimo, że jest one connect trzeba pod tv podpinać kabel antenowy, przystawka go nie obsługuje, więc jeśli masz antenę musisz wpiąć min, 2 kable, Chytry Samsung chce zarabiać 20 PLN na miesiąc na pseudo subskrypcji dzieł sztuki- do wyboru jest tylko mniej niż 10 bezpłatnych. Brak możliwości przypisania funkcji do nieużywanych przycisków pilota np. Rakuten lub Prime video. W sklepie Tizen nie ma podstawowych apk służących do button mapping.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Arek 4 stycznia 2022
Samsung The Frame
We wszystkich sprzętach AGD/RTV zwracam uwagę na design i estetykę wykonania. Wybierając telewizor do swojego mieszkania wybór musiał po prostu paść na Samsung The Frame! Opcja 32 cale jest idealna do kompaktowego salonu! Jestem zachwycona tym jak sprzęt prezentuje się na ścianie i że jest początkiem nowej, pięknej, minimalistycznej galerii. W kwestiach użytkowania nie mam zastrzeżeń - obraz, dźwięk, szybkość reakcji są na najwyższym poziomie. Opcja wyświetlania galerii obrazów pozwala zakryć "czarną" dziurę i uatrakcyjnić wnętrze, zwłaszcza gdy przychodzą goście. Bardzo lubię też pilot (za opcję ładowania energią słoneczną) i łatwość użytkowania. Koniec z wyczerpanymi bateriami. Uwielbiam ten sprzęt i polecam! #OpinieTheFrame
Czy ta opinia była pomocna?
3.2/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Bogumiła 9 lutego 2022
W zasadzie jakiś jest
Jakość obrazu dobra, dźwięk na kanałach cyfrowych także, ale nie rozumiem z jakiego powodu na analogowych nie słychać dźwięku tylko szum. Niejednokrotnie ustawiałam telewizor, tym razem nie daję rady tego zrobić. Konsultant powiedział, że może być bardziej czuły. To nie tędy droga. Telewizor ma grać i ma być słyszalny dźwięk, a nie szum. Dodatkowo nie można tego telewizora powiesić na żadnym uchwycie który odstawałby od ściany. Tylko na tym który jest w wyposażeniu, a są w zasadzie dwie blaszki -prawa, lewa. Jako użytkownik nie oczekuję obrazu, oczekuję telewizora który będąc na wysięgniku można pochylić, ustawić odległość itp. Nie jestem zadowolona.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Tomek 13 stycznia 2022
Świetne uzupełnienie gabinetu
Zdecydowałem się ,a zakup Samsung Frame z uwagi na możliwość odbioru stacji telewizyjnych oraz platform steramingowych podczas pracy na komputerze. Decydująca była nie tylko wysoka jakość zakupionego produktu (co z całą pewnością spełnia telewizor Samsung Frame), ale również wkomponowanie się telewizora w wystrój mojego gabinetu (wyjątkowa możliwość korzystania z wyświetlanych obrazów oraz dekoracyjna ramka). Zdecydowanie polecam. #OpinieTheFrame
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Urszula 26 stycznia 2022
UM
Piękny telewizor, wygląda jak obraz i w zasadzie może nim być. Niezwykle płaski, przylegający do ściany, pasuje do designerskich mieszkań z obrazami na ścianach.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Michał 3 lutego 2022
Świetny telewizor
Jak wyżej.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
Pęknięta matryca w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Wymienimy ekran.
Otrzymasz nowy sprzęt jeśli padłeś ofiarą kradzieży z włamaniem.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Usługi

  Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

  Usługi realizowane przy odbiorze w sklepie

  Pakiet STANDARD (Telewizor)


  • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
  • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
  • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)

  Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.


  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów

  Więcej

  Pakiet SMART (Telewizor)

  • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
  • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
  • Sortowanie dostępnych kanałów telewizji naziemnej w kolejności wskazanej przez Klienta ( do 15 kanałów)
  • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)
  • Sparowanie i konfiguracja z  zakupionym soundbarem
  • Podłączenie do Internetu i aktualizacja oprogramowania TV
  • Parowanie i konfiguracja SMART TV z klawiaturą, słuchawkami, padem
  • Parowanie i konfiguracja SMART TV ze smartfonem klienta- funkcja pilota
  • Aktywacja funkcji udostępniania plików (DLNA) i udostępniania/współdzielenia obrazu (screen mirroring)
  • Założenie konta (na życzenie), aktywacja i prezentacja usługi VOD ( np. NETFLIX)
  • Instruktaż z zakresu łączenia się z sieciami bezprzewodowymi (Wi-Fi, bluetooth, NFC)
  • Instruktaż z zakresu wykorzystania HDD/Flash do nagrywania materiału

  Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów, podłączenie do Internetu, konfiguracja SMART TV .

  Więcej

  Usługi realizowane przy dostawie kurierem

  Pakiet Pełen Komfort (Telewizor)


  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Montaż podstawy
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
  • Konfiguracja ustawień podstawowych
  • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
  • Zabranie opakowania (na życzenie)

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Profesjonalna optymalizacja obrazu


  • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
  • Konfiguracja parametrów wyświetlanego obrazu z wykorzystaniem dedykowanej karty optymalizacji

  Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie lub przed dostawą do domu.


  Zobacz więcej >>


  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Montaż telewizora na ścianie


  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Doradztwo w zakresie wyboru miejsca montażu
  • Wywiercenie otworów i osadzenie kołków rozporowych, we wskazanym miejscu
  • Przymocowanie uchwytu ściennego
  • Osadzenie TV/soundbara i kontrola stabilności
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
  • Konfiguracja ustawień podstawowych
  • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
  • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Telewizor SAMSUNG QE32LS03TC 32" QLED Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265
  Telewizor SAMSUNG QE32LS03TC 32" QLED Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265
  Telewizor SAMSUNG QE32LS03TC 32" QLED Tizen TV Frame DVB-T2/HEVC/H.265
  1 799 99
  299,99 zł x 6 rat 0%
  Do czerwca nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Do czerwca nie płacisz! I raty 0%
  lub zamów telefonicznie 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 1799,99 zł
  1 799 99