Telewizor SHARP 75FQ8EG 75" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1

(11)
Kod: 601846
Porównaj
Ekran: 75" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 144 Hz
Smart TV: Tak
System: Google TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-T2/HEVC/H.265, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Technologia HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision, HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth
Kolor obudowy: Czarny
HDMI 2.1 z funkcjami eARC, ALLM i VRR do 144 Hz
AQUOS 144 Hz-technologia interpolacji klatek obrazu
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Telewizor SHARP 75FQ8EG 75" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SHARP 75FQ8EG 75" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
5 999 00
299,95 zł x 20 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

i do września nie płacisz

Opis produktu

Idealny obraz dzięki AI

Wyjątkowe wrażenia wizualne dzięki Sztucznej Inteligencji

Sztuczna Inteligencja w telewizorze Sharp FQ analizuje treści w czasie rzeczywistym. Dzięki zaawansowanym algorytmom AI (Artificial Intelligence) telewizor potrafi identyfikować różne elementy obrazu, takie jak postacie, krajobrazy czy obiekty, a następnie dostosowywać parametry wyświetlania, m.in. kontrast, jasność, nasycenie kolorów czy ostrość, aby zapewnić jak najbardziej atrakcyjne i realistyczne wrażenia wizualne. To umożliwia dostosowanie obrazu do konkretnego typu treści, np. filmów, gier czy sportu oraz do warunków otoczenia, jak poziom oświetlenia w pomieszczeniu. W rezultacie można doświadczyć bardziej realistycznego i dopasowanego do swoich preferencji obrazu, co przyczynia się do wyższego poziomu satysfakcji z oglądania.

Telewizor SHARP FQ8EG - ai

Dolby Vision IQ

Dolby Vision IQ to zaawansowana technologia, która łączy funkcje Dolby Vision (poprawiające jakość obrazu poprzez dynamiczne dostosowywanie parametrów w zależności od sceny) z analizą warunków otoczenia, takich jak poziom oświetlenia w pomieszczeniu. Dzięki temu telewizor może dostosować wyświetlane treści do panujących warunków, aby zapewnić optymalną jakość obrazu bez względu na natężenie światła wokół telewizora.

Telewizor SHARP FQ8EG - dolby vision

Technologia Quantum Dot QLED

Nowy telewizor Sharp serii FQ to również dopracowany system reprodukcji obrazu, którego podstawą jest ultranowoczesna matryca LCD VA z bezpośrednim podświetleniem LED oraz warstwą zawierającą kropki kwantowe – Quantum Dot. Zapewnia ona najszerszą obecnie dostępną gamę odtwarzanych kolorów w telewizorach LCD. Przekłada się to na doskonałe odwzorowanie barw nie tylko najbardziej nasyconych części obrazu, ale również znacząco poprawia przejścia tonalne, oddając realistycznie kolory i tony skóry, a także niuanse błękitów nieba czy zieleni oceanu.

Telewizor SHARP FQ8EG - qled

Płynny i naturalny obraz

Częstotliwość odświeżania 144 Hz w telewizorze znacząco poprawia płynność i jakość obrazu, co pozytywnie wpływa na doznania zarówno podczas oglądania filmów, jak i podczas grania. Dzięki tej funkcji ruchy na ekranie prezentują się niezwykle płynnie, eliminując efekt „rozmycia” czy „ścierania” obrazu w dynamicznych scenach. Oglądając filmy, możemy zobaczyć każdy detal w szybkich akcjach, co intensyfikuje wrażenia i wciąga w treść. W grach z odświeżaniem 120 Hz (konsole) i 144 Hz (PC) niezwykle płynny i precyzyjny obraz pozwala na szybszą reakcję i większą kontrolę w dynamicznych sytuacjach, co znacząco poprawia komfort gry.

Telewizor SHARP FQ8EG - płynność obrazu

AQUOS Smooth Motion 144

W celu zapewnienia doskonałej płynności obrazu, w telewizorach Sharp serii FQ zastosowaliśmy system zwiększania płynności ruchu AQUOS Smooth Motion 144. Zaimplementowany w ultrawydajnym procesorze system Sztucznej Inteligencji analizuje obraz klatka po klatce, generując dodatkowe obrazy poprawiające jego płynność i ostrość. Użytkownik ma kontrolę nad systemem AQUOS Smooth Motion 144 i możliwość dostosowania jego pracy do własnych upodobań.

Telewizor SHARP FQ8EG - aguos

Lepsza jakość streamingu dzięki AV1

Kodek wideo AV1 stanowi efektywne narzędzie wykorzystywane przez dostawców usług strumieniowych, oferując najwyższą jakość przy jednoczesnym ograniczeniu wymagań dotyczących przepustowości łącza. Telewizory z serii FQ marki Sharp przetwarzają materiały zakodowane przy użyciu tego kodeka w sposób sprzętowy, co gwarantuje najwyższą wydajność i bez zarzutu jakość podczas oglądania seriali lub filmów.

Telewizor SHARP FQ8EG - av1

Doskonały dźwięk i wyraźne dialogi

Przednia osłona głośników została starannie zaprojektowana, aby dostarczać czysty i niezniekształcony dźwięk prosto do Twoich uszu. Efekt ten, czyli krystalicznie wyraźne dialogi z bogatym tłem muzycznym, został osiągnięty dzięki współpracy z ekspertem od dźwięku Hi-Fi, firmą Harman/Kardon. Stworzyliśmy wyjątkowy dwudrożny system audio, który cechuje frontalne, kierunkowe odtwarzanie tonów średnich i wysokich, oraz dolnych tonów niskich. Dźwięki tonów wysokich bezpośrednio docierają do Twoich uszu, co zapewnia perfekcyjny odbiór dialogów, podczas gdy tony niskie, skierowane w dół, ulegają odbiciu i sprawnie się rozprzestrzeniają w pomieszczeniu.

Telewizor SHARP FQ8EG - Harman/Kardon

Rozrywka na najwyższym poziomie akustycznym

Doskonały system audio w telewizorze Sharp FQ8EG został wyposażony w zaawansowane technologie dźwięku przestrzennego: Dolby Atmos oraz dts:X. Zastosowane rozwiązania dźwiękowe sprawiają, że Twój pokój staje się centralnym punktem dźwięku kinowego, co intensyfikuje wrażenia i doskonale uzupełnia oglądany materiał.

Telewizor SHARP FQ8EG - dźwięk

Pełnia kinowych wrażeń z AQUOS Wireless Surround

Przekształć swój salon w prawdziwe kino domowe. Teraz z bezprzewodowymi głośnikami Sharp AQUOS Wireless Surround doświadczysz pełnych i bardziej realistycznych wrażeń dźwiękowych gwarantowanych przez Dolby Atmos i dts:X. Możesz elastycznie wybierać spośród trzech dostępnych opcji – subwoofer, głośniki tylne lub cały zestaw. Skomponuj system audio dopasowany do swoich potrzeb.

Bezprzewodowe połączenie z telewizorem umożliwia umieszczenie urządzeń w dowolnym miejscu w pomieszczeniu i uzyskanie optymalnej dystrybucji dźwięku, a kompatybilność z telewizorami serii FQ sprawia, że instalacja nie wymaga dodatkowego oprogramowania lub urządzeń zewnętrznych, dzięki czemu jest niezwykle prosta i intuicyjna.

* Głośniki sprzedawane osobno. Dostępne od Q1’2024.

Telewizor SHARP FQ8EG - wireless surround

Kompleksowe centrum rozrywki

Zanurz się w zupełnie nowym wymiarze rozrywki dzięki systemowi Google TV. Dzięki inteligentnemu interfejsowi i integracji ze sklepem Google Play Store zyskujesz dostęp do ponad 7000 aplikacji, w tym najpopularniejszych platform streamingowych, takich jak Disney+, HBO Max, Apple TV, Netflix, Prime Video, ipla, Player czy TVP VOD. Łatwo znajdziesz treści z różnych źródeł, począwszy od ulubionych filmów po znane seriale, a personalizowane rekomendacje sprawią, że nigdy nie przegapisz czegoś interesującego. To wszystko zapewnia ciągłą rozrywkę dostosowaną do Twoich preferencji.

Telewizor SHARP FQ8EG - google tv

HDMI – dostęp do ulubionej rozrywki

Wszystkie cztery porty HDMI nowego telewizora Sharp serii FQ pracują w najnowszym i równocześnie najszybszym standardzie HDMI 2.1, wspierając najnowsze rozwiązania w zakresie podłączeń wideo oraz audio, czy również komputerów PC oraz konsol. Dwa z nich gotowe są na przyjęcie natywnego sygnału 120 Hz i 144 Hz z konsol lub komputerów PC.

Telewizor SHARP FQ8EG - hdmi

Certyfikacja Canal+

Certyfikacja telewizorów Sharp z modułem CAM CI+ ECP zapewnia użytkownikom automatyczne pobieranie i aktualizację listy kanałów zgodnie z numeracją CANAL+ Polska. Dodatkowo, gwarantuje prawidłową obsługę ścieżek dźwiękowych i napisów na kanałach oferowanych przez CANAL+ Polska oraz skuteczną kontrolę rodzicielską, co jest szczególnie istotne dla rodziców. Certyfikacja gwarantuje również niezakłócony odbiór kanału CANAL+ 4K Ultra HD na telewizorach Sharp z modułem CAM CI+ECP, co ma istotne znaczenie zwłaszcza dla entuzjastów rozrywki w najwyższej jakości obrazu.

Telewizor SHARP FQ8EG - canal+

Asystent Google – sterowanie za pomocą głosu

Dzięki wbudowanej funkcji Google Assistant, sterowanie telewizorem staje się niezwykle intuicyjne. Możesz łatwo zmieniać kanały, przeszukiwać różnorodne treści oraz znajdować ulubione filmy i seriale za pomocą prostych poleceń głosowych. To sprawia, że korzystanie z telewizora jest jeszcze łatwiejsze i bardziej przyjemne, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Telewizor SHARP FQ8EG - sterowanie głosowe

Wbudowany Chromecast – rozrywka bez przewodów

Rozpraw się z bałaganem. Proste podłączenie telewizora do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej przekształci Twój salon w multimedialne centrum rozrywki, bez konieczności używania uciążliwych przewodów. Po połączeniu z domową siecią Wi-Fi, funkcja Chromecast umożliwia bezprzewodowe przesyłanie obrazu z komputera* lub telefonu na ekran TV.

* Wymagana przeglądarka Chrome

Telewizor SHARP FQ8EG - chromecast

Bluetooth – bezprzewodowe połączenie z innymi urządzeniami

Bluetooth umożliwia bezprzewodowe łączenie telewizora z zewnętrznymi urządzeniami i akcesoriami. Dzięki tej funkcji możesz na przykład sparować słuchawki z telewizorem i cieszyć się ulubionymi filmami, serialami lub grami na konsoli, nie przeszkadzając przy tym pozostałym domownikom.

Telewizor SHARP FQ8EG - bluetooth

Stylowy projekt stworzony z materiałów najwyższej jakości

Odkryj ponadczasowy styl i doskonały, designerski projekt, które sprawią, że Twój nowy telewizor Sharp stanie się harmonijnym elementem wystroju Twojego wnętrza. Telewizor z serii FQ marki Sharp został stworzony z użyciem materiałów najwyższej jakości, z wykorzystaniem szlachetnego stopu aluminium w jego konstrukcji.

Telewizor SHARP FQ8EG - design

Centralny stand

Unikalność projektu Sharp FQ8EG podkreśla jego wyjątkowy stand. Ekran telewizora został umieszczony na centralnej podstawie, cechującej się niezwykłą smukłością, co sprawia wrażenie, że unosi się ponad powierzchnią, na której stoi.

Telewizor SHARP FQ8EG - podstawa

Smukła, bezramkowa obudowa

Konstrukcja bezramkowa wzmacnia wrażenia wizualne płynące z najwyższej jakości obrazu nowej serii FQ. Smukła forma sprawia, że telewizor doskonale wkomponuje się w wnętrze Twojego salonu lub sypialni.

Telewizor SHARP FQ8EG - ramki

Złącze CI – co to takiego?

Złącze CI (Common Interface) to rozwiązanie, które umożliwia odbiór kodowanych kanałów telewizyjnych za pomocą modułu CI, zastępującym dekoder. Dzięki temu przestrzeń wokół telewizora jest bardziej uporządkowana, bez dodatkowych urządzeń i kabli, obsługa odbywa się wygodnie za pomocą jednego pilota (od telewizora), a sieć nie jest obciążona dodatkowym urządzeniem, więc zużycie energii jest mniejsze.


Zawartość zestawu

W opakowaniu znajduje się: 75-calowy telewizor SHARP FQ8EG, pilot, baterie, kabel zasilający, podstawa, dokumentacja.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.

Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Telewizor PHILIPS PUS9206 - usługa

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 75" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Tak
Dla graczy: Tak
Tuner: Analogowy, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 144 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision, HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth
Kolor obudowy: Czarny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
11 opinii
11 użytkowników poleca ten produkt
Ogólna
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (11)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Damian 28 kwietnia 2024
Świetny telewizor w bdb cenie Sharp 75FQ8EG
Piszę już drugi raz tą opinię, ponieważ pierwszej mi nie dodało. Śledziłem rynek telewizorów 65-75 cali już od grudnia 2023r. Uważnie czytałem recenzje, byłem w kilku sklepach stacjonarnych porównać wyświetlany obraz na różnych telewizorach i porozmawiać ze sprzedającymi. Każdy ze sprzedających sympatyzował z jakąś marką telewizorów. Każdy opowiedział coś ciekawego, wskazał cechy szczególne rożnych produktów co pozwoliło mi się upewnić w decyzji, że wybieram właśnie tego Sharpa. 1. Obraz - jest bardzo ładny, nawet bym powiedział, że jak na QLEDa to wybitny. Bałem się pikselozy po podłączeniu w domu pod telewizję satelitarną która jest maksymalnie w HD, jednak polepszacze i upłynniacze obrazu poprawiają nawet taki słaby jakościowo obraz. Nie mówię już o odtwarzaniu obrazów w 4K lub HDR, jest świetnie. Nawet czarny kolor jest czarny, a nie wyblakły, pod tym względem to ten telewizor może się równać z niektórymi telewizorami OLED. 2. Nagłośnienie Harman/Kardon - dźwięk z tego telewizora jest chyba jeszcze lepszy niż obraz, głośny, czysty i nawet dobry bas słychać. Nie wiem skąd się biorą opinie w Internecie, że ten telewizor źle gra? Dialogi przy oglądaniu filmów są wyraziste, nie trzeba się domyślać co ktoś powiedział - tv posiada nawet funkcję polepszania dialogów. 3. Google TV - działa szybko, bystro, nic się nie przycina, nie laguje, aktualnie chyba top wśród systemów na telewizory. Należy wspomnieć, że w innych konkurencyjnych markach są systemy które np. nie obsługują Netflixa. Nie każdy się tym chwali. 4. Matowa matryca - na duży plus, tv stoi w pokoju gdzie popołudniami zagląda słońce, nie ma refleksów na matrycy z tym związanych. Większość OLEDów na rynku ma błyszczące matryce co może potęgować odbijanie refleksów słońca. Podsumowując, jeśli ktoś się zastanawia nad tym telewizorem to powiem, że nie ma nad czym. To co napisałem powyżej broni zakupu tego urządzenia.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Damian 28 kwietnia 2024
Sharp 75FQ8EG 75" QLED Świetny telewizor w świetnej cenie
Rynkowi telewizorów przyglądałem się od grudnia 2023r., szukałem telewizora w rozmiarze 65-75 cali. Bardzo dużo chodziłem po sklepach, porównywałem wyświetlane przez telewizory obrazy i rozmawiałem ze sprzedawcami. Każdy ze sprzedawców sympatyzował innej marce produktowej, każdego wysłuchałem i z każdej rozmowy wyciągnąłem własne wnioski. Sharp wygrał pod kątem wyświetlanego obrazu, dedykowanych głośników Harman/Kardon i wyglądu. 1. Jakość wyświetlanego obrazu jest świetna, nawet przy podłączeniu tv do telewizji satelitarnej w której możemy wyświetlić obraz tylko w HD jest bardzo dobrze. Bałem się, że po rozciągnięciu obrazu do 75 cali będzie pikseloza, obraz jest bardzo ładny, podejrzewam, że na to składają się te wszystkie polepszacze i upłynniacze obrazu. Obraz w 4K czy w HDR to poezja. Każdy w sklepie podkreśla, że czernie w QLEDach nie są takie same jak w OLEDach. Porównywałem te czernie w różnych telewizorach i moim zdaniem czernie w tym telewizorze są porównywalne do podstawowych OLEDów. 2. Dźwięk - czytałem kilka opinii w innych sklepach, nie wiem jak można napisać, że ten tv płasko odtwarza dźwięk. Dźwięk jest chyba jeszcze lepszy od obrazu, dialogi są bardzo wyraźne( jest jeszcze funkcja polepszająca jakość mowy w tv), teledyski odtwarzane na YouTube brzmią świetnie, głośniki grają lepiej niż bardzo dobrze, głośno, wyraziście i słychać w nich bas. 3. System Google TV - działa bardzo płynnie, tak bystro, bez żadnych przycięć czy lagów. Moim zdaniem to dodatkowy plus. Są telewizory na rynku w których systemy nie obsługują platformy Netflix co może być dla niektórych kłopotem. Nie każdy Wam o tym powie. 1. Wygląd zewnętrzny - aluminiowa rama wygląda bardzo dobrze, żaden telewizor na rynku nie wygląda tak dobrze. Podsumowując, jeśli ktoś się waha to nie ma się nad czym zastanawiać, po zakupie tylko się potwierdzi co napisałem powyżej.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Paulina 7 maja 2024
SHARP 75FQ8EG
Telewizor SHARP 75FQ8EG to solidna propozycja dla miłośników dobrej jakości obrazu i dźwięku w swoim domu. Jego 75-calowy ekran oraz rozdzielczość 4K Ultra HD sprawiają, że oglądanie ulubionych filmów, czy programów staje się prawdziwą przyjemnością. Kolory są naturalne, a detale obrazu imponujące. Nie tylko jakość obrazu, ale także dźwięku stoi na wysokim poziomie dzięki zaawansowanemu systemowi dźwięku wielokanałowego. Dzięki temu można naprawdę wczuć się w atmosferę ulubionych produkcji. Co więcej, telewizor ten oferuje wiele funkcji smart, umożliwiając łatwe korzystanie z Internetu, aplikacji streamingach, czy łączenie się z innymi urządzeniami. Dzięki temu staje się centrum rozrywki w domu, zaspokajając potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Wiktor 9 maja 2024
SHARP 75FQ8EG
Telewizor SHARP 75FQ8EG polecam każdemu, kto poszukuje telewizora o dobrej jakości dźwięku i obrazu. Bardzo długo szukałem telewizora, widziałem wiele modeli i porównywałem jakość dźwięku i obrazu - ten telewizor, w tej kategorii cenowej okazał się najlepszym wyborem. Po pierwszych dniach użytkowania w pomieszczeniu o wysokim nasłonecznieniu, potwierdzam pozostałe opinie - jakość obrazu jest świetna. System audio Harman/Kardon daje naprawdę dobrą jakość dźwięku. Telewizor łatwo się konfiguruje i posiada dwa piloty, co zdecydowanie ułatwia życie :) Działa płynnie, posiada pełen komplet aplikacji i wygląda estetycznie. Całkowicie zaspokoił moje potrzeby. Polecam wszystkim, którzy tak jak ja chcieliby dobry produkt za rozsądne pieniądze.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Jerzy 18 maja 2024
Sharp 75FQ8EG - coś pięknego
Co tu dużo pisać....Miałem już nie jeden tv od nie jednego producenta...i praktycznie każdy z nich mógłby się uczyć od SHARP jak zrobić świetny tv w bardzo dobrej cenie. Obraz ''żyleta'', dźwięk extra, wszystko śmiga bardzo szybko i sprawnie. Dziwę się tylko, że nikt nie ma tego modelu na ekspozycji by można było przed zakupem zobaczyć go w rzeczywistości. Mi to osobiście nie przeszkadzało, ponieważ markę SHARP znam od wielu lat i cieszę się, że ponownie mogłem zakupić sprzęt tego producenta.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Jerzy 18 maja 2024
SHARP 75FQ8EG - coś pięknego
Co tu się rozpisywać... Jeżeli szukasz tv o niesamowitej jakości obrazu...przepięknym dźwięku...oprogramowaniu które spełnia wymagania tych którzy chcą od swojego sprzętu czegoś więcej to nie ma się nad czym zastanawiać Sharp ma to wszystko w bardzo dobrej cenie. Konkurencja niech się uczy... 😉
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Tomasz 13 maja 2024
SHARP 75FQ8EG
Telewizor o doskonałym obrazie i świetnym dźwięku. Bardzo atrakcyjna cena jak na telewizor o takich parametrach. Polecam!!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Adrian P. 28 kwietnia 2024
TELEWIZOR SHARP
Super telewizor naprawdę jestem zadowolony , jakość wykonania , i ten wbudowany głośnik. POLECAM.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Adrian P. 28 kwietnia 2024
telewizor Sharp 75"
Polecam , udany zakup super telewizor 👌
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
karol 22 marca 2024
Pisze tą opinie bo jest ich mało w sieci.
Witam, tak szczerze to nigdy nie piszę opini na temat kupowanych przeze mnie produktów, ten TV ma ich mało dlatego podzielę się z Państwie swoimi odczuciami. Mam nadzieję, że pomoże to komuś w podjęciu decyzji zakupowej. Jestem posiadaczem LG OLED C1 65'' Z 2021r - Sharpa będę porównywać z LG, który jest NAPRAWDĘ dobrym telewizorem - poczytajcie to się przekonacie. W tym sklepie będzie to pierwsza opinia dotycząca modelu 75'', mniejsze modele mają ich kilka. Opinie na temat modelu 75'' można przeczytać na stronach innych sklepów oferujących elektronikę. (wiece jakie, Google itp.) Wiec tak, TV został zakupiony do drewnianego domku na mazurach, kupując tak wielki TV miałem kilka kryteriów którymi się sugerowałem: 1. Waga - tv jest zamontowany na drewnianej ścianie wiec waga miała olbrzymie znaczenie, w porównaniu do innych tak dużych modeli jest dużo lżejszy, wazy ok 25kg. Samsungi, LG, Sony, itd... - wszystkie powyżej 32kg.... 2. Dźwięk - nie mam miejsca na soundbar czy zewnętrzne głośniki więc dźwięk leci prosto z TV. Głośność oraz jakość - całkowicie wystarczające do domowego użytkowania, Dolby Atmos się załącza, jest nieźle. (Do LG mam podłączony soundbar za 4k - Sharp ma oczywiście gorszy dźwięk, ale nie jest to przepaść warta 4k...) 3. System. Sharp pracuje na Androidzie - zero lagów, wszystko się ładuje, wszystko pięknie śmiga. Dla tych co stream filmów jest najważniejszy, spokojnie... HBO, Apple, Netflix, Disney, Prime, player - JEST WSZYSTKO i działa! (w LG system nazywa się WebOS - w Sharpie działa tak samo zajebiście dobrze) 4. Wielkość 75'' - oglądam z 4m, szczerze, nie czuć tych 75'' :) Mógłby być większy. (LG oglądam z 3m - podobne odczucie) 5. Obraz - trochę się bałem, że QLED będzie daleko za OLEDEM od LG. Oczywiście na Sharpie czerń nie jest w 100% czarna bo jednak matryca QLED świeci. Występuje też efekt cloudingu, w moim modelu lekko to widać w kilku miejscach. Mi to nie przeszkadza, jest widoczne tylko na czarnym ekranie, nie widać tego podczas oglądania filmów. Efekt cloudingu może być różny w zależności od sztuki jaką dostaniecie więc trochę loteria... 6. Wygląd - szczerze to wszystkie tv wyglądają bardzo podobnie więc napiszę tylko, że panel na dole ekranu z głośnikami wygada fajnie, coś innego na rynku telewizorów :) 7. Zużycie energii - nie wiem dlaczego, ale ma mniejsze zużycie niż reszta telewizorów, które brałem pod uwagę - fajnie. Podsumowując, nie kumam dlaczego ten model nie jest popularny, chyba Sharp nie ma kasy na marketing... Rozważałem jeszcze Samsunga, ale niestety wszystkie kupione opinie z #tagami nie przekonują mnie do zakupu. Jedyne co zasługuje na minus to grubość, 7,5cm to trochę sporo, konkurencja nie jest tak gruba. Mam go zawieszonego na ścianie, na łapie 3,5cm więc odstaje 10cm, trochę dużo... Druga sprawa to otwory VESA (400X300) umieszczone w dolnej części tv, a nie na środku... dziwne (taka budowa tego tv), trzeba to wziąć pod uwagę przy montażu łapy na ścianie, musi być niżej - ale do ogarnięcia. W sumie używam go od 5 dni, codziennie coś oglądam, na razie działa :) Nie testowałem z konsolą więc nie dam feedbacku, może ktoś inny będzie tak miły i da opinie w tym temacie ? :) Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony i bardzo polecam!
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Inne produkty w kategorii:

Telewizor SHARP 75FQ8EG 75" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SHARP 75FQ8EG 75" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
5 999 00
299,95 zł x 20 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

i do września nie płacisz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 5999,00 zł
5 999 00