Opis produktu

Szeroki kąt widzenia i stylowe wykonanie

Telewizor TESLA LED 32T320BHS ma świetny kąt widzenia, dzięki czemu seanse filmowe nawet w większej grupie znajomych będą udane. Starannie zaprojektowane i wykonane będą pasować do każdego wnętrza.

Telewizor TESLA LED 32T320BHS - szeroki kąt widzenia

Żywe kolory

Omawiany model TESLA LED 32T320BHS oferuje doskonałe wrażenia wizualne dzięki żywym kolorom, świetnemu kontrastowi i wciągającym szczegółom, które zwalą Cię z nóg wprost na fotel. Bez rozmytego obrazu i treści o niskiej rozdzielczości - niezależnie od kąta patrzenia.

Telewizor TESLA LED 32T320BHS - żywe kolory

Preinstalowane aplikacje

Telewizor TESLA LED 32T320BHS wyposażony został w preinstalowaną aplikację NETFLIX, dzięki której możesz w każdej chwili oglądać swoje ulubione seriale i filmy. Dodatkowo odbiornik posiada również zainstalowaną platformę YouTube. Wystarczy tylko podłączyć telewizor do sieci Wi-Fi lub LAN.

Telewizor TESLA LED 32T320BHS - zainstalowane aplikacje

REDUKCJA ZAKŁÓCEŃ MPEG

Z telewizorem TESLA LED 32T320BHS możesz zapomnieć o zmęczonych oczach i złej jakości obrazu – redukcja zakłóceń MPEG „czyści” obraz na ekranie, zwłaszcza jeśli masz do czynienia z treściami o niższej rozdzielczości.

Telewizor TESLA LED 32T320BHS - redukcja szumów

WIELE TRYBÓW OBRAZU

Telewizor TESLA LED 32T320BHS oferuje wiele trybów obrazu takich jak dynamiczny, standardowy, naturalny, film, stadion i osobisty. Dzięki tej funkcji każdy dostosuje wyświetlany obraz do własnych preferencji.

Telewizor TESLA LED 32T320BHS - tryby obrazu

Wyższa jakosć dźwięku

Czas cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem! Z technologią Dolby Virtual Surround docenisz każdą efektowną scenę, dynamiczną grę lub relaksującą piosenkę. Poczujesz się tak, jakbyś był w środku akcji.

Telewizor TESLA LED 32T320BHS - dolby virtual surround

Złącze USB

Potrzebujesz więcej miejsca na aplikacje i inne treści w telewizorze? Po prostu podłącz do TESLA LED 32T320BHS pendrive'a za pomocą złącza USB, aby przeglądać cyfrowe albumy ze zdjęciami lub ulubione filmy.

Telewizor TESLA LED 32T320BHS - USB

Tryb hotelowy

Telewizor TESLA LED 32T320BHS możesz mieć pod pełną kontrolą. Wbudowany tryb hotelowy pozwala na zablokowanie określonych funkcji, takich jak kanały czy dostępny poziom głośności. Dzięki temu telewizor sprawdzi się nie tylko w hotelowym pokoju, ale także w domu gdzie znajdują się małe dzieci.

Telewizor TESLA LED 32T320BHS - tryb hotelowy

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.
Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Telewizor-usługa-wniesienie-montaż

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 32" LED, HD Ready, 1368 x 768px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Nie
Tuner: Analogowy, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): Nie
Złącza: HDMI x2, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA
Kolor obudowy: Czarny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Telewizor TESLA 32T320BHS 32" LED

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756