Polecane produkty podobne

Opis produktu

Graj i ćwicz swoją kreatywność

Idealne zajęcie dla młodych konstruktorów

Gra logiczna RAVENSBURGER Gravitrax: Zestaw startowy Speed 274123 wymaga nie tylko znajomości praw fizyki, ale również kreatywności. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które chcą pobudzić swoją wyobraźnię. Każdy może stworzyć niepowtarzalny tor, po którym będą przemieszczać się kulki. W zestawie znajduje się aż 185 elementów, co przekłada się na szeroki zakres możliwości zabawy. W przypadku wątpliwości wystarczy zajrzeć do instrukcji, w której znajdują się przydatne wskazówki.

Gra logiczna RAVENSBURGER Gravitrax: Zestaw startowy Speed 274123 idealne zajecia dla konstruktorow

Mnóstwo elementów w zestawie

Gra logiczna RAVENSBURGER Gravitrax: Zestaw startowy Speed 274123 składa się z wielu elementów, co znacząco uprzyjemnia zabawę. Za każdym razem można zbudować zupełnie inną konstrukcję. To świetna propozycja dla młodych konstruktorów.

Gra składa się z wysokojakościowych elementów, które pozostaną w doskonałym stanie pomimo intensywnego użytkowania. Zostały one wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów wolnych od toksycznych związków.

Gra logiczna RAVENSBURGER Gravitrax: Zestaw startowy Speed 274123 mnostwo elementow

Szeroki zakres możliwości konstrukcyjnych

Gra logiczna RAVENSBURGER Gravitrax: Zestaw startowy Speed 274123 przeznaczona jest dla dorosłych oraz dzieci powyżej 8 roku życia. Głównym celem jest zbudowanie toru, który umożliwi swobodne toczenie się kuli. Niestosowanie się do zasad grawitacji sprawi, że będzie ona stać w miejscu po napotkaniu na przeszkodę. W takiej sytuacji gracz musi wdrożyć niezbędne modyfikacje, dzięki którym konstrukcja będzie zgodna z prawami fizyki. Połączenie nauki i zabawy stało się rzeczywistością!

Gra logiczna RAVENSBURGER Gravitrax: Zestaw startowy Speed 274123 pobudza wyobraźnie, co jest szczególnie ważne w przypadku młodych osób, ale nie tylko. Pierwszym krokiem jest stworzenie koncepcji, która zostanie wprowadzona w życie. Zabawa wymaga nie lada kreatywności! Stworzony tor może być oryginalny, a zarazem niepowtarzalny. Obserwowanie kulek przemierzających kolejne centymetry budowli jest niezwykle satysfakcjonującym zajęciem.

Gra logiczna RAVENSBURGER Gravitrax: Zestaw startowy Speed 274123 szeroki zakres mozliwosci

Wyposażenie

Zestaw zawiera: 28 zakrętów, rozdzielacz, 7 kulek, 4 skrzyżowania, 9 pojedynczych szyn, 6 podwójnych szyn, 3 poczwórne szyny, 2 długie łączenia, 2 poczwórne łączenia, 2 szyny w kształcie wzgórza, 2 kręte szyny z dziurką, zagiętą szybę, 8 krótkich zakrętów, 2 zwrotnice, 2 spirale, element start, 2 przezroczyste płyty małe i duże, 12 czarnych wypełnień, 56 szarych wypełnień.


Dane techniczne

Parametry

Typ: Gra logiczna
Czas gry [min]: Nieokreślony
Liczba graczy: Nieograniczona
Wiek: 8+
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Wymiary opakowania [mm]: 520 x 340 x 110
Gwarancja: 24 miesiące
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim
Seria: Gravitrax
Przeznaczenie: Dla dzieci

Producent

 • Nazwa producenta/importera: RAVENSBURGER
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 20 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Gra logiczna RAVENSBURGER Gravitrax: Zestaw startowy Speed 274123

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756