Produkt archiwalny
Zestaw pojazdów MAJORETTE Logistic Maersk Creatix 212050039
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Tor Hot Wheels Stunt Tracks Rajdowy Cyklon JHK73
Zestaw pojazdów Hot Wheels City Transporter podwójny smok JBM72
Tor Hot Wheels Monster Trucks Rekiny vs Dinozaury Smoczy wyścig JFR06
Produkt archiwalny
Zestaw pojazdów MAJORETTE Logistic Maersk Creatix 212050039
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneZestaw pojazdów Logistic Maersk Creatix 212050039 dzięki niemu w mgnieniu oka pokój dziecięcy zamienia się w port przeładunkowy, w którym dzieci od 5 roku życia chętnie rozładowują ciężarówki i wysyłają towar przez morze statkiem towarowym.
Realistyczne funkcje - Podobnie jak w przypadku prawdziwego frachtowca, kontenery, a nawet całe samochody są transportowane na statek za pomocą ręcznie sterowanego dźwigu lub przez rampę załadunkową na zawiasach.
Pływająca łódź - Załadowany samochodami lub ulubioną zabawką, statek steruje przez wannę. Korzystając z funkcji przechylania, 2 łodzie ratunkowe wpadają do wody i są odzyskiwane przez wciągarkę.
Elastycznie rozszerzalny - W prezencie można go doskonale łączyć z innymi stacjami Creatix lub pojazdami transportowymi Maersk: nawet samolot może wylądować na lądowisku dla helikopterów.
Kompletny zestaw - Oprócz statku i stacji portowej z ruchomym dźwigiem, obszerny zestaw zawiera oficjalnie licencjonowany model samochodu Maersk wykonany z metalu: MAN TGX TRUCK z kontenerami 20-stopowymi.
UWAGA: Produkt nieprzeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.
Dane techniczne
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ: | Ciężarowy, Wodny |
| Seria: | |
| Skala: | 1:64 |
| Płeć: | Chłopiec |
| Wiek: | 5+ |
| Efekt dźwiękowy: | Nie |
| Efekt świetlny: | Nie |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Nazwa: | "SIMBA TOYS POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | Flisa 2 |
| Kod pocztowy: | 02-247 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | biuro@simba.com.pl |