Produkt archiwalny
Bateria BLANCO Tera 512597 Chrom
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Bateria kuchenna stojąca FRANKE Lina L Pull-out z wyciąganą wylewką Czarny mat 115.0712.435
879 99 zł
Sugerowana cena producenta:
1 249 zł
Porównaj
Bateria BLANCO Lanora-F 526179 Stal szczotkowana
879 97 zł
Sugerowana cena producenta:
1 050 zł
Porównaj
Bateria SCHOCK Metis 526120 EDM Inox
879 99 zł
999,00 zł
Cena przed obniżką
999,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Bateria BLANCO Tera 512597 Chrom
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dane techniczne
| Rodzaj baterii: | Dwukorkowa |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Obrotowa wylewka |
Parametry | |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Obrotowa wylewka |
| Kolor: | Chrom |
| Rodzaj baterii: | Dwukorkowa |
| Typ: | Stojąca |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące, Door To Door |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Retro: | Nie |
Techniczne | |
| Możliwość podłączenia filtra wody: | Nie |
| Otwór montażowy: | 35 mm |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe |
| Wysokość korpusu [mm]: | 230 |
| Wysokość wylewki: | 160 mm |
| Zasięg wylewki: | 237 mm |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.