Okap MAAN Corona 2 Touch 60 Czarny

Kod: 188494
Szerokość [cm]: 59.6
Wysokość [cm]: 18.2
Głębokość [cm]: 28.5
Rodzaj okapu: Podszafkowy
Tryb pracy: Pochłaniacz, Wyciąg
Wydajność maksymalna [m3/h]: 315
Poziom hałasu [dB]: 63
Sterowanie: Dotykowe
Kolor (wykończenie): Czarny
Zobacz cały opis
C Karta informacyjna produktu
Okap MAAN Corona 2 Touch 60 Czarny
Okap MAAN Corona 2 Touch 60 Czarny
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Opis i dane

Funkcjonalnie i wygodnie

Funkcjonalny i elegancki okap teleskopowy MAAN Corona 2 Touch 60 Czarny. Jego obecność w kuchni pozwoli na pozbycie się niechcianych zapachów podczas gotowania. Sprawdzi się w każdej małej kuchni. Posiada wyciągany teleskopowy panel, który zwiększa powierzchnię wchłaniania powietrza. Szerokość - 59,6 cm. Może pracować w trybie wyciągu, a także pochłaniacza - ale w tym przypadku wymagany jest filtr węglowy. Jeśli szukasz okapu, który zajmuje mało miejsca i nie rzuca się w oczy, jest to idealny wybór dla Ciebie.

 

Postaw na dobry filtr

2 filtry aluminiowe przeciwtłuszczowe, który znajdują się w okapie MAAN Corona 2 Touch 60 Czarny skutecznie wyłapują tłuste drobinki, zapobiegając osadzaniu się tłustego nalotu na meblach i blatach kuchennych. Filtr wykonany z aluminium jest odporny na korozję i przystosowany do wielokrotnego czyszczenia. Można go myć ręcznie poprzez zanurzenie na 15 minut w wodzie z płynem do mycia naczyń a nawet myć w zmywarce.

 

Wygodne sterowanie i czystość

Klasyczne dotykowe i podświetlane przyciski panelu ułatwiają sterowanie okapem. Nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu z łatwością ustawimy odpowiednią do potrzeb pracę okapu. Jest to też dodatkowy element dekoracyjny. 3 stopnie ustawienia prędkości pozwalają dostosować idealną moc okapu MAAN Corona 2 Touch 60 Czarny do własnych potrzeb w zależności od intensywności gotowania. Użyte w okapie materiały (stal malowana/reling front szklany- czarny) są łatwe do utrzymania w czystości.

 

Oświetlenie LED

Naturalne i przyjemne dla oka oświetlenie w postaci paska LED zastosowane w okapie MAAN Corona 2 Touch 60 Czarny pozwala na komfortowe gotowanie zapewniając doskonale oświetlenie płyty kuchennej i jej bezpośredniej okolicy. W porównaniu z innymi systemami oświetlenie LED jest wyjątkowo ekonomiczne. Emituje światło zbliżone do światła naturalnego, zużywa minimalną ilość energii, a ponadto charakteryzuje się wyjątkowo długim (nawet trzykrotnie dłuższym) okresem żywotności. Oświetlenie LED nie tylko oświetla płytę kuchenną, eksponując przygotowywane potrawy, ale również wprowadzą przyjemną atmosferę podczas wieczornych posiedzeń w kuchni.

 

Tryb pracy

Okap MAAN Corona 2 Touch 60 Czarny może pracować w dwóch trybach – tryb wyciągu (powietrze, które trafia do okapu, jest filtrowane i usuwane z pomieszczenia przez komin wentylacyjny) jak również jako pochłaniacz poprzez zastosowanie filtra węglowego. Idealne rozwiązanie w sytuacjach w których nie ma możliwości podłączenie okapu do kanału wentylacyjnego. Okap działa wtedy w systemie zamkniętym. Zapachy powstające podczas gotowania zasysane są i filtrowane przez zestaw filtrów tłuszczowych. Następnie aktywne filtry węglowe oczyszczają powietrze, które trafia z powrotem do pomieszczenia.

 

Cicha praca

Cicha praca okapu MAAN Corona 2 Touch 60 Czarny jest ważna szczególnie w przypadku kuchni otwartych na salon. Praca okapu nie zaburza wówczas komfortu użytkowania całego pomieszczenia np. rozmowy czy wypoczynku.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Szerokość [cm] 59.6
Wysokość [cm] 18.2
Głębokość [cm] 28.5
Rodzaj okapu Podszafkowy
Tryb pracy Pochłaniacz, Wyciąg
Wydajność maksymalna [m3/h] 315
Poziom hałasu [dB] 63
Filtr przeciwtłuszczowy Aluminiowy
Oświetlenie LED
Sterowanie Dotykowe
Kolor (wykończenie) Czarny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Okap MAAN Corona 2 Touch 60 Czarny
  Okap MAAN Corona 2 Touch 60 Czarny
  Okap MAAN Corona 2 Touch 60 Czarny
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756