Produkt archiwalny
Bateria DEANTE Aster BCA 071M Chrom
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Bateria DEANTE Olfato BQO R72M Złoto szczotkowane
Sugerowana cena producenta:
849 zł
Produkt archiwalny
Bateria DEANTE Aster BCA 071M Chrom
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePoznaj sekret stylowej kuchni
Nowoczesny design na wyciągnięcie dłoni
Bateria kuchenna - ozdoba pomieszczenia, czy element zlewozmywaka? W dzisiejszych czasach zlewozmywak pełni jedną z ważniejszych ról w Twojej kuchni, dlatego możesz mieć 2 w 1 - czyli połączenie dekoracji z funkcjonalnością. Wybór baterii do zlewozmywaków jest przeogromny - od wyboru do koloru. Poznaj baterię DEANTE Aster BCA 071M. Jest to bateria kuchenna stojąca z wyciąganą słuchawką. Jednodźwigniowa wylewka ułatwi Ci codzienne zmywanie lub napełnianie wodą dużych naczyń. Wygląd baterii jest istotny, ale to, co najważniejsze przy baterii kuchennej to jej funkcjonalność.
Dbałość o detale
Bateria posiada wykończenie w tradycyjnym, błyszczącym chromie. Posiada prosty, minimalistyczny design, a jej elegancki kształt czyni z niej propozycję idealną zarówno do bardzo nowoczesnych kuchni, jak i tradycyjnych. Bateria wyposażona jest w aerator Neoperl napowietrzający strumień. Dźwignia baterii znajduje się na szczycie cylindrycznego korpusu, a jej design umożliwia otwarcie strumienia nawet jednym palcem lub nadgarstkiem.
Zawartość zestawu
W zestawie z baterią DEANTE Aster BCA 071M chrom otrzymasz: instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Napowietrzanie strumienia wody, Aerator Neoperl |
Parametry | |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Aerator Neoperl, Napowietrzanie strumienia wody |
| Kolor: | Chrom |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Retro: | Nie |
Techniczne | |
| Możliwość podłączenia filtra wody: | Nie |
| Otwór montażowy: | 40 mm |
| Wyciągana wylewka: | Tak |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe |
| Wysokość korpusu [mm]: | 262 |
| Wysokość wylewki: | 221 mm |
| Zasięg wylewki: | 215 mm |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | DEANTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Twarda 11/13 |
| Kod pocztowy: | 95-100 |
| Miasto: | Zgierz |
| Adres elektroniczny: | deante@deante.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.