Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611 114.0250.890 Onyx
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak BLANCO Naya 8 527130 Delikatny biały
Sugerowana cena producenta:
1 799 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611 114.0250.890 Onyx
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneNiezbędnik każdej kuchni
Warto go mieć pod ręką
Poznaj praktyczny zlewozmywak kuchenny FRANKE Maris MRG 611 114.0250.890, który jest idealny do Twojej kuchni. O jego funkcjonalność i Twoją wygodę dba komora o głębokości 50 cm i wygodny ociekacz na naczynia i żywność. Materiał wykonania to wysokiej jakości Granit. Zlewozmywak jest typem zlewozmywaka wbudowywanego. Jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV, uderzenia, gwałtowne zmiany temperatur, powstawanie plam, a także przebarwienia. Zlewozmywak posiada możliwość montażu młynka do odpadów. Jego nowoczesny wygląd wpasuje się do każdej aranżacji. Wymiary komory: 340 mm x 425 mm x 200 mm.
Zawartość zestawu
W zestawie FRANKE Maris MRG 611 114.0250.890 otrzymasz: zlewozmywak w kolorze: onyx, zestaw odpływowy oraz instrukcję obsługi w języku polskim wraz z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
| Typ: | Wbudowywany |
|---|---|
| Wykonanie: | Granit |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Kolor: | Onyx |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na przebarwienia, Odporność na powstawanie plam, Odporność na zarysowania, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na uderzenia, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur, Higieniczna powierzchnia, Możliwość montażu młynka do odpadów |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 78 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 350 x 425 x 200 mm |
| Głębokość komory 1: | 200 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczna powierzchnia, Możliwość montażu młynka do odpadów, Odporność na powstawanie plam, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na przebarwienia, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur |
| Kolor: | Onyx |
| Liczba komór: | 1 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wbudowywany |
| Wycięcie: | 480 x 760 mm |
| Wykonanie: | Granit |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zestaw odpływowy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FRANKE POLSKA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Franke 1, Sękocin Nowy |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Raszyn |