Megarabaty! Piąty wybrany produkt 99% taniej!

Użyj kodu rabatowego K-2382

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME

Kod: 371094

Megarabaty! Piąty wybrany produkt 99% taniej!

Użyj kodu rabatowego K-2382

Wymiary (SxWxG) [cm] 44.8 x 81.5 x 57.3
Pojemność [kpl.] 10
Zużycie prądu 59 kWh = 35.99 zł
Zużycie wody [l/cykl] 9.5
Poziom hałasu [dB] 43
Funkcje Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada
Zobacz cały opis
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: A+++
Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME
Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME
3 399
00
113,30 zł x 30 rat 0%
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME

Świat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej urządzeń zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce SIEMENS i urządzeniom Home Connect, synergia urządzeń podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i intuicyjnej aplikacji oferuje szeroki wachlarz opcji. Niektóre z nich ułatwiają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem sprawiają, że codzienne życie jest wygodniejsze.

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME o szerokości 44,8 cm. Urządzenie wyposażone w funkcję Asystent dozowania i Home Connect. Zmywarka może jednorazowo pomieścić 10 kompletów naczyń.

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME front przód

Program Favourite

Wprowadź najczęściej używany program czyszczenia i kombinację opcji. Możesz go wygodnie uruchomić za dotknięciem przycisku lub za pośrednictwem aplikacji Home Connect.

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME ulubione Favourite

Program auto 45-65°C

Program ten zapewnia najbardziej ekonomiczne działanie zmywarki i gwarantuje doskonałe rezultaty zmywania. Na podstawie sterowania sensorowego program automatycznie dostosuje parametry prania do rzeczywistych potrzeb. AquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i dobiera odpowiednią temperaturę oraz objętość wody, aby idealnie oczyścić każdy ładunek.

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME programy automatyczne

AquaSensor

AquaSensor coraz dokładniej wykrywa stopień zanieczyszczenia wiązki światła wpadającej do wody. Jej dokładna ocena wpływa na ilość świeżej wody, która zostanie wykorzystana podczas mycia określonego wsadu. Automatyczna regulacja pozwala zaoszczędzić do 4 litrów wody.

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME sensor

Home Connect

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME posiada czytelny panel, oferujący dostęp do wszystkich funkcji urządzenia. To jednak nie wszystko! Dzięki aplikacji Home Connect, możliwe jest sterowanie zmywarką bezpośrednio z telefonu komórkowego. O tym, że jest to bardzo proste, nie trzeba przekonywać nikogo. Home Connect ma postać prostego, choć funkcjonalnego narzędzia pobieranego na telefon. Dzięki niemu można sprawdzić aktualny stan zmywarki, dokonać indywidualnych korekt w programie lub też po prostu włączyć urządzenie. Co ważne - można to zrobić z praktycznie każdego punktu w domu lub mieszkaniu.

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME Home Connect aplikacja zdalne sterowanie

Nowoczesny design, nowoczesne standardy

Dobry sprzęt do zmywania naczyń łączy w sobie bogatą funkcjonalność i piękną prezencję. Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME posiada obydwie te cechy. Jej design oparty jest na ultranowoczesnych kształtach, ujętych w charakterystycznym i niepowtarzalnym kolorze inox. Urządzenie to - pomimo swej bogatej funkcjonalności - jest też stosunkowo niewielkie, dzięki czemu zmieści się w każdym wnętrzu, niezależnie od jego sposobu aranżacji.

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME nowoczesne standardy

Machine Care

Zaproponowaliśmy nowy i najłatwiejszy sposób ochrony zmywarki przed wszelkimi zanieczyszczeniami. Teraz wystarczy opróżnić komorę, dodać specjalny detergent i uruchomić program Machine Care. Już po 90 minutach wszelki kamień i tłuszcz znikną z wnętrza, a zmywarka wróci do pełnej skuteczności czyszczenia i będzie jak nowa.

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME Machine Care

Easy Start

Easy Start sprawia, że ​​korzystanie ze zmywarki jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wszystko, co musisz zrobić, to użyć aplikacji Home Connect i odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzajów naczyń kuchennych. Następnie zostanie zasugerowany Ci najlepszy program, który możesz wybrać zdalnie.

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME

duoPower

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME wykorzystuje system podwójnych ramion spryskujących DuoPower™. Przecinający się przepływ wody przez oba ramiona skutecznie dociera do każdego narożnika, zapewniając najlepszą i ekonomiczną dystrybucję wody oraz poprawiając efektywność mycia. Kontrolowane i precyzyjne rozpylanie stwarza również idealne warunki do mycia delikatnych szklanek, zapewniając nienaganną czystość i doskonały wygląd kubków i kieliszków.

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME duo power

Asystent dozowania

Jedną z najciekawszych funkcji, w którą producenci wyposażyli zmywarkę SIEMENS SR55ZS11ME, jest "Asystent Dozowania". Funkcja ta, polega na kontrolowanym rozpuszczeniu tabletki ze środkiem myjącym, która spada do niewielkiego pojemnika. Dzięki temu rozpuszcza się ona w sposób zrównoważony, zapewniając optymalne warunki czyszczenia naczyń przez cały okres trwania programu. Ta - wydawałoby się - niewielka modyfikacja, znacznie zwiększa skuteczność usuwania zabrudzeń. Trudno wyobrazić sobie zmywarkę, która zapewniałaby jeszcze większą skuteczność w usuwaniu zabrudzeń.

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME Asystent dozowania

Aqua Stop

Dzięki funkcji Aqua Stop zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME już nigdy nie zaleje jakiegokolwiek wnętrza. System ten polega na podłączeniu specjalnego zaworu, który w przypadku wypływu wody, jest automatycznie zamykany. Dzięki temu jakikolwiek nieprzewidziany wyciek, zostanie od razu zatamowany. Zawór Aqua Stop jest montowany tuż za przyłączem, dzięki czemu zapewnia on ochronę całego urządzenia - niezależnie od miejsca wystąpienia przecieku. Warto podkreślić, że producent gwarantuje pełną niezawodność tego zaworu, co oczywiście świadczy o jakości jego wykonania.

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME blokada kapania zawór wyciek

Niesamowita pojemność!

Jak na funkcjonalną zmywarkę przystało, urządzenie to posiada specjalną konstrukcję, umożliwiającą zoptymalizowanie całej, dostępnej w jej wnętrzu przestrzeni. Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME posiada dodatkowy kosz Vario 3, wewnątrz którego można usytuować różne, często bardzo niewielkie sztućce. Oczywiście oznacza to, że w dolnym koszu nie ma już dodatkowego pojemnika na różne, małe przedmioty. Dzięki tej - wydawałoby się - niewiele znaczącej zamianie, urządzenie może jednorazowo oczyścić nawet 10 kompletów różnych naczyń.

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME pojemność ilość kompletów

RackMatic

W zmywarce SIEMENS SR55ZS11ME efektywne zarządzanie dostępną przestrzenią, nie ogranicza się jedynie do dodatkowego pojemnika na sztućce. Jak na profesjonalny sprzęt gospodarstwa domowego przystało, urządzenie to, dzięki funkcji rackMatic - pozwala na regulację położenia górnego kosza (szuflady). Dzięki temu, możliwe jest dowolne zarządzanie dostępną przestrzenią, co ma znaczenie np. w trakcie czyszczenia dużych naczyń lub sztućców. Funkcja rackMatic działa na kilku różnych poziomach, dzięki czemu użytkownik ma pełną dowolność w organizacji przestrzeni zgodnie ze swoimi preferencjami.

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME rackMatic

rackStopper

Niewielki stopień w drzwiach zmywarki oraz specjalnie zaprojektowane rolki z przeszkodami zapewniają bezpieczny zakres ruchu dolnego kosza, co ostatecznie eliminuje kłopot z wyciągnięciem go poza określone granice.

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME rack-stopper

emotionLight

Dwie diody LED na górnej ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki chłodnym niebieskim lub białym światłem. Po otwarciu drzwi światło włącza się automatycznie, a po zamknięciu drzwi światło wyłącza się.

Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME emotionLight

Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Panel sterujący

Efektywność energetyczna

Funkcje

Programy

Temperatury

Kosz

Fizyczne

Rodzaj zmywarki Zmywarka do zabudowy
Czas trwania standardowego cyklu [min] 210
Zużycie wody [l/cykl] 9.5
Roczne zużycie wody [l] 2660
Zużycie energii [kWh/cykl] 0.65
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Wąż dopływowy, Wąż odpływowy
Roczne zużycie prądu 188 kWh = 114.68 zł
Czas programu EKO 3:30
Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO [kWh] 59
Zużycie wody [l/cykl] 9.5
Czas programu EKO [min] 210
Gwarancja 24 miesiące
Pojemność [kpl.] 10
Poziom hałasu [dB] 43
Zastosowane technologie Aqua Sensor, DuoPower, Easy Start, EmotionLight, Home Connect, Machine Care, Silnik iQdrive, VarioSpeed Plus, Zeolith
Bezpieczeństwo użytkowania Blokada przycisków
Podłączenie do ciepłej wody Nie
Zabezpieczenie przed zalaniem Tak
Wykonanie dna zmywarki Stal nierdzewna
Poziom hałasu [dB] 43
Autodozowanie Nie
Rodzaj panelu sterowania Zewnętrzny
Wskaźnik braku nabłyszczacza Tak
Wskaźnik braku soli Tak
Wyświetlacz elektroniczny Tak
Klasa suszenia A
Klasa zmywania A
Klasa energetyczna A+++
Klasa emisji hałasu B
Nowa klasa energetyczna C
Zużycie prądu 59 kWh = 35.99 zł
Opóźnienie startu pracy Tak
Sterowanie Elektroniczne
Funkcje dodatkowe Asystent Dozowania, Automatyka rozpoznawania detergentu, Blacha chroniąca blat przed parą, Funkcja licznik tabletek, Innowacyjny 3-częściowy system filtrów, Sensor załadunku, Strefa Intensywna, System ochrony szkła, System zmiękczający wodę, Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu, Wymiennik ciepła
Połowa załadunku Nie
Trzecia szuflada Tak
Sterowanie smartfonem Tak
Programy zmywania Automatyczny 45-65C, Eco 50°C, Favourite, Garnki 70C, Krótki 60C, Szkło 40C
Temperatury zmywania 40/45/50/60/65/70
Kosz dolny 1 półka na filiżanki, 4 składane przegrody, Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza, Uchwyty na kieliszki
Kosz górny 3 składane przegrody, Półki na filiżanki, Regulowana wysokość
Szerokość [cm] 44.8
Wysokość [cm] 81.5
Głębokość [cm] 57.3

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi Pobierz
 • Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
 • Karta produktu Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera BSH SPRZET GOSPODARSTWA DOMOWEGO Sp.zo.o.
 • Opinie

  0/5
  0 opinii
  Głośność pracy
  0 /5
  Łatwość załadunku
  0 /5
  Programy
  0 /5
  Dokładność mycia
  0 /5
  Czas zmywania
  0 /5
  Użyteczność
  0 /5
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Głośność pracy
  /5
  Łatwość załadunku
  /5
  Programy
  /5
  Dokładność mycia
  /5
  Czas zmywania
  /5
  Użyteczność
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

  Akcesoria

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Urządzenie nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Naprawa urządzenia okaże się niemożliwa? Wymienimy je na nowe!
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Urządzenie nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Naprawa urządzenia okaże się niemożliwa? Wymienimy je na nowe!
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Urządzenie nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Naprawa urządzenia okaże się niemożliwa? Wymienimy je na nowe!
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną zmywarkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu
  Drzwi zmywarki, lub kosz na naczynia uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Bez obaw, naprawimy lub wymienimy!
  Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy jeśli naprawa okaże się niemożliwa.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Usługi

   Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

   Usługi realizowane przy dostawie kurierem

   Pakiet Pełen Komfort (Zmywarka) - montaż w zabudowie meblowej

   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
   • W razie konieczności i odpowiednio do sytuacji:
    • Odłączenie zużytego sprzętu od instalacji
    • Demontaż sprzętu
   • Montaż w przygotowanym miejscu zabudowy meblowej
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej kanalizacycjnej i elektrycznej
   • Wypoziomowanie, stabilizacja i unieruchomienie wewnątrz zabudowy meblowej
   • Montaż pozostałych elementów meblowych (front, cokół)
   • Dostosowanie urządzenia do poziomu twardości wody ( regulacja na panelu sterowania)
   • Uruchomienie i sprawdzenie szczelności przyłączy
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Instrukcje

   Instrukcja obsługi Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME
   Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME
   Zmywarka SIEMENS SR55ZS11ME
   3 399
   00
   113,30 zł x 30 rat 0%
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   W sklepie jutro
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756