Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404GY

(39)
Kod: 555154
Porównaj
Maksymalna powierzchnia pomieszczenia [m2]: 92
Rodzaj filtra: Antybakteryjny
Poziom hałasu [dB]: 16
Moc [W]: 28
Funkcje: Filtracja powietrza, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Sterowanie smartfonem, Jonizator
Dostęp poprzez aplikację na telefon
Bardzo cicha praca na poziomie 16dB
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Kolor: Szary
Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404GY
Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404GY
1 999 99
Odbierz

Opis produktu

Bardzo cicha praca
Dostęp poprzez aplikację na telefon
Rokomendowany do powierzchni
Niepowtarzalny design
Duża wydajność CADR
Oczyszczacz powietrza
PA91-404GY
Pure A9, najnowszy oczyszczacz powietrza szwedzkiej marki Electrolux w procesie filtracji pochłania zanieczyszczenia, szkodliwe dla zdrowia pyłki PM2.5 i PM10 oraz nieprzyjemne zapachy. Zastosowany w oczyszczaczu system AirSurround wywołuje spiralny ruch powietrza, dzięki czemu czyste powietrze rozprowadzane jest równomiernie nawet w trudnodostępne miejsca. Pure A9 rekomendowany jest przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP.
POZNAJ NASZE OCZYSZCZACZE
Ochrona przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami
Czyste powietrze ma kluczowe znaczenie dla zdrowia człowieka. Oczyszczacz powietrza Pure A9 jest wyposażony w system wielostopniowej filtracji. W procesie filtracji pochłania zanieczyszczenia, kurz, pyłki PM2.5 i PM10 oraz nieprzyjemne zapachy, a wszystko to po to aby zapewnić czystsze i zdrowe powietrze w naszych domach.
Unikalny wygląd
Oczyszczacz powietrza Pure A9 to oprócz wysokiej skuteczności działnia także wyjatkowy, współczesny design pasujący do nowoczesnych mieszkań. Do produkcji oczyszczacza do minimum ograniczono użycie plastiku na korzyść takich tworzyw jak metal, materiał i drewno.
System PureSense
Unikalny system PureSense, stale mierzy poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniach, reguluje przepływ powietrza dbając o zdrowe środowisko we wnętrzach nawet, jeśli nie ma Cię w pobliżu.

Odpowiedni kolor podświetlenia panelu sterowania na bieżąco sygnalizuje o aktualnej jakości powietrza.
Aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna zapewnia stały dostęp do ustawień poziomów jakości powietrza. Czy jesteś w domu, czy poza nim, masz stały dostęp do regulacji jakości powietrza w pomieszczeniu za pomocą aplikacji i możesz w dowolnym czasie i dowolnym miejscu dostosować wszystkie ustawienia.
Równomierne oczyszczanie
System AirSurround wywołując spiralny ruch powietrza dociera do wszystkich miejsc w pomieszczeniu, nawet tych trudno dostępnych, zapewniając skuteczne oczyszczanie.
Niezwykle cicha praca
Pure A9 zapewnia najwyższą zdolność oczyszczania przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu. Minimalny jego poziom wynosi zaledwie 16 dBA, to dlatego urządzenie idealnie sprawdzi się podczas snu, nie przeszkadzając w odpoczynku. W rzeczywistości nawet przy pełnej mocy poziom hałasu wynosi zaledwie 49 dBA co odpowiada mniej więcej poziomowi dźwięku zwykłej rozmowy.
Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów
Oczyszczacz powierza jest wyposażony w czujnik zapachów i filtr węglowy, który usuwa z domu wszystkie nieprzyjemne zapachy, w tym także dym z papierosów.
Walcz z alergią
Wysoka skuteczność filtracji sprawia, że Twój dom będzie bezpiecznym miejscem nawet dla osoby mającej alergię. Co więcej, produkt ten jest rekomendowany przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP.

Możliwość dostosowania do każdej sytuacji
Każdy dom jest inny. Właśnie dlatego opracowaliśmy zestaw filtrów dostosowanych do konkretnych warunków powietrza w pomieszczeniach i do odpowiednich potrzeb. Czy to jest filtracja nieprzyjemnych zapachów, alergenów czy pyłów PM2.5 i PM10, każdy użytkownik będzie mógł znaleźć odpowiedni filtr dla siebie.
DOBIERZ ODPOWIEDNI FILTR DLA SIEBIEFilmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj filtra: Antybakteryjny
Maksymalna powierzchnia pomieszczenia [m2]: 92
Poziom hałasu [dB]: 16
Funkcje: Filtracja powietrza, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Sterowanie smartfonem, Jonizator
Technologia oczyszczania: PureSense
Wyposażenie dodatkowe: Zestaw wkładów filtrujących

Opinie

5/5
39 opinii
39 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Wydajność
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Zakres ustawień
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (22)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Bartosz 11 czerwca 2023
Super
Polecam
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
akinom 22 listopada 2022
#odkurzaczepromocja2022 #
Użytkuję ok. 3 tyg. Cichy sprzęt z ładnym designem. Polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Monika 22 listopada 2022
#odkurzaczepromocja2022,
#odkurzaczepromocja2022 Polecam, cichy z ładnym designem.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Gabriela 10 listopada 2021
Bardzo dobry oczyszczacz, świetny design
Oczyszczacz użytkowałam przez dwa tygodnie. W tym czasie urządzenie pracowało przeważnie w trybie smart. Oczyszczacz jest dosyć cichy, oczywiście słychać go przy maksymalnych obrotach jednak nie jest to uciążliwe ponieważ szybko sobie radzi z zanieczyszczeniami np. podczas gotowania. Urządzenie ma tylko dwa tryby pracy - automatyczny i manualny, można nim sterować przez aplikację na telefon, wydaje się to niewiele ale jest zdecydowanie wystarczająco. Urządzenie bardzo dobrze spełnia swoje zadanie i nie trzeba się zastanawiać nad ustawieniami. Sama aplikacja jest bardzo prosta w użytkowaniu. Największym plusem jest nowoczesne wzornictwo, urządzenie było użytkowane w małym mieszkaniu na otwartej przestrzeni i prezentowało się bardzo designersko, nie przeszkadza, że oczyszczacz stoi na środku pomieszczenia. I właśnie ze względu na design zdecyduje się na zakup modela Pure A9.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Jaga 26 lipca 2021
Dobry sprzęt
Korzystam z oczyszczacza od kilku miesięcy i moje problemy z alergią znacznie się zmniejszyły. Używanie tego sprzętu bardzo mi pomogło, idealny dla osób z dużych miast.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
PiterPan 26 stycznia 2021
Electrolux Pure A9 wersja ciemnoszara
Opinia dotyczy modelu ELECTROLUX PA91-405GY. Mam w domu cały sprzęt AGD z firmy AEG Electrolux. Jeden lepszy jeden gorszy, ale oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9 PA91-404DG uważam za najlepszy zakup do tej pory. Urządzenie niezwykle ciche. Po oczyszczeniu powierza do jakości bardzo dobrej oczyszczacz pracuje na 2 biegu. Instalacja niezwykle prosta i intuicyjna, podobnie z instalacją w aplikacji. Wszystko po kolei, bez możliwości pomyłki. Sterowanie w trybie smart czy manual intuicyjne i proste. Design jak dla mnie idealny, oczyszczacz wygląda jak subwoofer i to to mi chodziło, nie rzuca się w oczy a robi swoje. Urządzenie oczyszcza powietrze w salonie połączonym z kuchnią, łącznie 70m2, ale schody otwarte na piętro, więc też oczyszcza powietrze, które migruje z góry na dół. Po pierwszym uruchomieniu trzy godziny trwało oczyszczenie powietrza z jakości parametru PM2,5 z 234um/m3 do 10 um/m3. Udany zakup.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
MARCIN 26 lutego 2021
Genialne urządzenie!
Opinia dotyczy modelu ELECTROLUX PA91-405GY. Bardzo ładny design, pasujący niemal do każdego wnętrza, panel sterowania dotykowy, intuicyjny; bardzo cicha praca, urządzenie szybko reaguje też na zmiany parametrów powietrza w trybie Smart, dodatkowo możliwość zmiany nastaw w trybie ręcznym tak na urządzeniu, jak i w aplikacji, co sprawia, że powietrze może być oczyszczone praktycznie w kilka minut; dzięki jonizacji powietrza (możliwość uruchomienia tylko z poziomu aplikacji) powietrze jest rześkie, jak "górskie" (czuć ogromną różnicę już po pierwszym zastosowaniu); dzięki uchwytom łatwo można przenosić do innych pomieszczeń; duży wybór różnych filtrów, które wymienia się praktycznie jedną ręką. To bardzo dobry zakup!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Edyta 16 lutego 2021
Pełnia komfortu
Opinia dotyczy modelu ELECTROLUX PA91-405GY. Oczyszczacz powietrza godny polecenia. Cicha praca, łatwy w obsłudze, wydajny - w krótkim czasie radzi sobie z oczyszczeniem powietrza (zanieczyszczenia, zapachy kuchenne itp.). Wygląd sprawia, że staje się mniej widoczny w pomieszczeniu - "nie rzuca się w oczy". Polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Rafal 20 marca 2021
Przyjazny oczyszczacz
Korzystamy od pół roku z oczyszczacza i jesteśmy bardzo zadowoleni, skończyły się poranne katary, których przyczyn szukaliśmy od kilku lat. W mieszkaniu poziom kurzu po kilku dniach od mycia jest minimalny. Widać znaczna poprawę. Ponadto samopoczucie całej rodziny się poprawiło. Z całą pewnością polecamy każdemu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Magda 17 stycznia 2021
Świetny!
Opinia dotyczy modelu ELECTROLUX PA91-405GY. Oczyszczacz piękny i od trzech miesięcy mam zdecydowanie lepsze powietrze w domu. Funkcja Smart czyni urządzenie samoobsługowym. Aplikacja bardzo przejrzysta. Sprzęt wart swojej ceny. Rodzicom alergików polecam bardzo szczerze.
Czy ta opinia była pomocna?
Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404GY
Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404GY
1 999 99
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 1999,99 zł
1 999 99