Oczyszczacz powietrza z wentylatorem PHILIPS AMF870/15 Air Performer z funkcją grzania

(20)
Kod: 490822
Porównaj
Maksymalna powierzchnia pomieszczenia [m2]: 70
Rodzaj filtra: NanoProtect HEPA 3w1
Poziom hałasu [dB]: 46
Moc [W]: 2200
Funkcje: Filtracja powietrza, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Sterowanie smartfonem, Timer
Oczyszcza, ogrzewa, daje uczucie chłodu
Czujniki AeraSense - nieustanne skanowanie powietrza
Zobacz opis produktu
Oczyszczacz powietrza z wentylatorem PHILIPS AMF870/15 Air Performer z funkcją grzania
Oczyszczacz powietrza z wentylatorem PHILIPS AMF870/15 Air Performer z funkcją grzania
2 399 00
159,93 zł x 15 rat 0%

Nawet do marca nie płacisz! 

Do 30 rat 0%* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Nawet do marca nie płacisz! 

Do 30 rat 0%* RRSO 0%

Opis produktu

 • OCZYSZCZANIE DO 70 m2

  Filtr 3w1 NanoProtect HEPA usuwa 99,97% zanieczyszczeń, o średnicy nawet 100x mniejszej niż te wychwytywane przez zwykłe filtry HEPA* (w tym cząsteczki smogu, kurz, alergeny, drobnoustroje i szkodliwe gazy).

 • UCZUCIE CHŁODU

  Silny strumień czystego powietrza orzeźwia i daje uczucie chłodu.

 • OGRZEWANIE

  W zimne dni oczyszczacz może również ogrzać powietrze w kilka chwil, wykorzystując zaawansowaną grzałkę ceramiczną.

 • SZTUCZNA INTELIGENCJA

  Automatyczna optymalizacja ustawień pozwala uzyskiwać najlepsze rezultaty przez cały czas.

 • * Z powietrza przechodzącego przez filtr, testowany z użyciem aerozolu NaCl przez niezależne laboratorium.

Dokładne oczyszczanie -
z filtrem, który robi różnicę

 

Filtr NanoProtect HEPA usuwa zanieczyszczenia nawet 100x mniejsze niż standardowe filtry HEPA*


Oczyść powietrze we wszystkich zakątkach pomieszczenia o wielkości do 70 m2. Wydajność pracy urządzenia (CADR) pozwala usuwać zanieczyszczenia z wydajnością 270 m3/h**.


* Oczyszczacze powietrza Philips z filtrem NanoProtect HEPA mają wyższy współczynnik dostarczania czystego powietrza oraz charakteryzują się wyższą wydajnością energetyczną niż urządzenia wyposażone w filtr HEPA H13 (przetestowano zgodnie z normą GB/T 18801).** 70 m2 (norma NRCC)/32 m2 (norma GB/T);CADR jest testowany przez niezależne certyfikowane laboratorium zgodnie z normą GB/T18801-2015.

 

Czyste orzeźwienie

Silny strumień czystego powietrza to przyjemny i naturalny sposób na orzeźwienie. Regulacja obrotu w zakresie do 350° pozwala równomiernie rozprowadzić ochłodzone, oczyszczone powietrze po pomieszczeniu. Pozbawiona łopatek konstrukcja zapewnia stały przepływ powietrza do 1579 m3/h, bez zmian natężenia cechujących tradycyjne wentylatory.

Wnętrze pełne ciepła

Zapewnij sobie komfort i poczucie ukojenia w chłodniejsze dni, dzięki funkcji ogrzewania powietrza. Zaawansowana technologia ceramiczna PTC pozwala uzyskać przytulne ciepło w zaledwie trzy sekundy.

 
 

Zaawansowana filtracja

 

Jak działa 3-etapowy proces filtracji

1. Pierwsza, wstępna warstwa filtra wyłapuje duże cząstki, takie jak kurz oraz sierść zwierząt domowych. 

2. Druga warstwa NanoProtect HEPA zatrzymuje pyły zawieszone PM2,5 (cząsteczki smogu), alergeny: pyłki roślinne, czynniki odzwierzęce, zarodniki pleśni i grzybów oraz drobnoustroje o średnicy do 0,003 μm.

3. Trzecia warstwa, wyposażona w filtr z węglem aktywnym, neutralizuje niepożądane zapachy oraz niebezpieczne gazy, w tym lotne związki organiczne.

 

Natychmiast informuje o jakości powietrza

 

Inteligentne czujniki AeraSense nieustannie skanują powietrze, określając stopień zanieczyszczenia i natychmiast reagując na jego wzrost. Na wyświetlaczu urządzenia możesz w dowolnym momencie odczytać rezultaty skanu. Czystość powietrza oznaczono wartością numeryczną oraz kolorem podświetlenia, dzięki czemu szybko i intuicyjnie rozpoznasz jego jakość.

 
 

Zawsze dostosowuje się do Twoich potrzeb

 

Sztuczna inteligencja

Oczyszczacz posiada moduł sztucznej inteligencji, który pozwala urządzeniu samodzielnie analizować i automatycznie dobierać najlepszy tryb pracy. Takie rozwiązanie pomaga zwiększyć wydajność oczyszczania i chłodzenia lub ogrzewania, a jednocześnie zredukować poziom emisji dźwięku i zużycie energii.*


* Korzystanie ze sztucznej inteligencji (AI) wymaga podłączenia urządzenia do aplikacji Air+ za pośrednictwem połączenia Wi-Fi.

 

Bardzo cichy tryb nocny

W trybie nocnym odgłos pracy oczyszczacza jest cichszy niż szept, osiągając zaledwie 19-25 dB(A)*. Zsynchronizowany z modułem AI czujnik światła automatycznie wygasza podświetlenie ekranu urządzenia w ciemnym pomieszczeniu, a sztuczna inteligencja dba o jak najniższą emisję dźwięków, by nic nie zakłóciło Twojego snu.


* Średni poziom hałasu na podstawie normy GB/T4214.1-2017 (IEC 60704-1 - 2020, MOD). Poziom hałasu może być inny w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu oraz miejsca, w którym stoi urządzenie.

10 prędkości

Dostosuj ustawienia oczyszczacza do swoich potrzeb, korzystając z aż 10 poziomów regulacji, lub włącz tryb automatyczny i pozwól, by sztuczna inteligencja sama dobrała optymalny sposób działania. Łatwe przełączanie się między trybem ręcznym a automatycznym umożliwia czytelny wyświetlacz.

 

Niskie zużycie energii

Energooszczędna konstrukcja i zoptymalizowana praca oczyszczacza sprawia, że w trybach niewymagających ogrzewania powietrza urządzenie zużywa maksymalnie 40 W. Niskie zużycie energii przekłada się na niewielkie koszty użytkowania, a także jest korzystne dla środowiska.

 

Kontroluj powietrze w swoim domu

 

Aplikacja Air+

Dzięki aplikacji Air+ możesz nie tylko włączyć i wyłączyć oczyszczacz z dowolnego miejsca. Zaprogramujesz stały harmonogram, sprawdzisz pogodę, poziom zanieczyszczenia powietrza w domu i okolicy oraz stężenie alergenów. Otrzymasz również informację, kiedy i jak wymienić filtr w swoim oczyszczaczu.
Włącz sterowanie głosowe przy użyciu rozwiązań Amazon Alexa lub Google Home.

 

Specyfikacja techniczna

 
Maksymalny zasięg działania32 m2 (norma GB/T) oraz 70 m2 (norma NRCC)
Wydajność oczyszczania CADR270 m3/h
GłośnośćMin. poziom dźwięku (tryb nocny): 19 dB
Maks. poziom dźwięku (tryb turbo): 46 dB
Przepływ powietrza1579 m3/h
Połączenie z aplikacjąAir+
FunkcjeOczyszczania, wentylatora, ogrzewania
WskaźnikiPM2,5, temperatura, gazy, alergeny, wilgotność
Wymiary produktu (dł. × szer. × wys.)32,5 × 32,5 × 106,4 cm
 

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj filtra: NanoProtect HEPA 3w1
Maksymalna powierzchnia pomieszczenia [m2]: 70
Poziom hałasu [dB]: 46
Funkcje: Filtracja powietrza, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Sterowanie smartfonem, Timer
Technologia oczyszczania: Wielostopniowa
Wyposażenie dodatkowe: Zestaw wkładów filtrujących

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
20 opinii
20 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Wydajność
5 /5
Głośność pracy
4.9 /5
Prosta obsługa
5 /5
Zakres ustawień
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
4.8/5
milijoan 16 maja 2023
Masa funkcjonalnych rozwiązań
Na wstępie zacznę od tego, że oczyszczacza używam jakoś około miesiąca i zdążyłam przetestować szereg jego funkcjonalności, choć pogoda nie umożliwiła mi jeszcze w pełni skorzystać z chłodzenia. Jednak w chłodniejsze dni korzystałam z grzania - działa jak farelka. Główną funkcją oczyszczacza jest oczyszczanie powietrza - widać, jak działa, po filtrze. Osadza się na nim między innymi kurz. Wygodę ułatwia także aplikacja, która informuje o jakości powietrza, a także o czasie wymiany lub czyszczenia filtra. Oczyszczacz jest dość duży, w małym pokoju może zwracać na siebie uwagę, ale na szczęście wyróżnia się dość subtelnym i ciekawym designem. I niestety w trakcie większej pracy - przy większym zanieczyszczeniu powietrza, np. podczas smażenia na głębokim tłuszczu - chodzi dość głośno. Może to być uciążliwe w mniejszym mieszkaniu. Jest to jednak wybaczalne ze względu na funkcjonalność.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
andzik 16 maja 2023
Doskonały w każdym calu
Dawno żaden sprzęt nie zrobił na mnie takiego wrażenia - przede wszystkim oczyszczacz spełnia swoją rolę w 100%, czyli oczyszcza powietrze, co przekłada się na mniej kurzu i "świeżość" w pomieszczeniu. Co ciekawe urządzenia posiada również funkcje ogrzewania i ochładzania powietrza, co okresie letnim/zimowym może być ciekawym rozwiązaniem. Jeśli chodzi chodzi o sterowanie to jestem w pełni usatysfakcjonowany - z jednej strony mamy zdalny pilot, a z drugiej mobilną aplikację, która jest prosta w obsłudze, a równocześnie z wieloma funkcjami (np. harmonogram pracy). Sprzęt może pracować w kilku trybach i przez zdecydowaną większość czasu jest cichy, szczególnie w trybie nocnym. Właściwie nie dopatrzyłem się żądnych wad (sam jestem zdziwiony), a jeśli mam się czepiać to urządzenia jest dość sporych rozmiarów, choć z drugiej strony prezentuje się naprawdę ładnie.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
@caly_swiat_patrzy 10 maja 2023
Oczyszcza, chłodzi, grzeje! Musisz go mieć!
Świetne urządzenie, którym możesz sterować w domu z pilota bądź poza domem za pomocą aplikacji. Nie dość ze chodzi cichutko to jeszcze chłodzi, grzeje oraz oczyszcza. Dodatkowo posiada tryb nocny dzięki, któremu ekran urządzenia wyłączy się aby nie przeszkadzać podczas snu. Dodatkową funkcją, która mi się podoba jest to ze można zablokować urządzenie przed małymi łapkami dziecka, które interesuje cały świat. Dzięki niemu wiem, że maluch nic mi nie poprzestawia. Moje dzieciaki dużo lepiej oddychają czystszym powietrzem, a i ja budzę się bez uczucia suchości w gardle. Poza tym że jest wielofunkcyjny i intuicyjny to jeszcze świetnie wygląda. A co za tym idzie dzięki funkcji obracania się oczyszcza dokładnie całe pomieszczenie w 100%! Jest wręcz doskonały! Nie ma co się dłużej zastanawiać, jeśli szukasz świetnego oczyszczacza powietrza to on jest właśnie dla ciebie!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
dron_historia 17 kwietnia 2023
Oczyszczacz 3w1 wielofunkcyjny i fenomenalny :)
Philips zaskoczył :) mam go od miesiąca i jestem w szoku, oprócz fenomenalnej funkcji oczyszczania z wszelkich PM i gazów czy alergenów ma funkcję wentylowania i fenomenalnym uczuciem chłodu a w zimne dni funkcja podgrzania powietrza :) ustawiasz temperaturę i to on dba o to żeby był wszędzie cieplutko i w każdym możliwym trybie oczyszcza nasze powietrze :). zdecydowanie polecam :) mega jest - TAK TAK - Oczyszczacz powietrza PHILIPS Air Performer seria 8000 3w1 AMF870/15 - a zapomniał bym o zdalnym sterowaniu z pilota i jeszcze dokładniejszym sterowaniu z Apki z każdego miejsca na ziemi :). i ostatni "smaczek" magnesik który trzyma pilot :) już nigdy się nie zgubi - POLECAM
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
jagoda941025 19 kwietnia 2023
Świetny sprzęt
Genialne, inteligentne urządzenie, które spełni wymagania najbardziej wymagającego użytkownika. Posiada 3 tryby działania, cichutki tryb nocny który nie zakłóca snu. Tryb Auto+, który sam dopasowuje prędkość wentylatorów i działanie do jakości powietrza w pomieszczeniu. Prosta w obsłudze aplikacja z możliwością sterowania urządzeniem. Wskaźnik jakości powietrza, gazów czy alergenów na duży plus. Kolejnym plusem jest to, że obraca się wokół własnej osi. Urządzenie sprawdzi się zarówno latem, ponieważ ma funkcje chłodzenia jak i zimą dzięki funkcji ogrzewania. Podsumowując świetny sprzęt który powinien być w każdym domu. Polecam!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Anciapancia 17 kwietnia 2023
Stworzony z myślą o czystym powietrzu.
Długo się zastanawiałam ale już wiem ze warto i polecam. Dziecko z alergiami w domu to jest wyzwanie, z pomocą przychodzi super sprzęt Philips. Super dedykowana aplikacja Air+ dzięki której monitoruje jakość powietrza w dziecięcym pokoju oraz zużycie filtra. Już po 3 dniach zauważalna zmiana u dziecka( brak czerwonych oczu, katar alergiczny praktycznie wyleczony) Ładny nowoczesny wygląd. W trybie Automatycznym w ogóle go nie słychać, jest bardzo cichy. Tryb nocny włącza się sam automatycznie. IDEAŁ
Czy ta opinia była pomocna?
4.5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Marta 27 czerwca 2023
oczyszczacz
Sprzęt prezentuje się bardzo ładnie, nowocześnie. Na niskich prędkościach pracuje cicho, turbo trochę głośniej. Jeszcze nie wiem, czy efekt chłodzenia spełni moje oczekiwania. Minus za dostawę - urządzenie dość drogie, zapłaciłam dodatkowo za oczekiwane godziny dostawy, kurier był we wskazanym czasie, ale sprzętu nie wniósł (3 piętro) bo nie wykupiłam usługi wniesienia. O konieczności dopłaty za wniesienie dowiedziałam się dopiero z smsa w dniu dostawy. Niesmak pozostał.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
ArturJG 18 kwietnia 2023
Wydajny i uniwersalny
Na pierwszy rzut oka zaskoczył mnie jego wymiar, natomiast bardzo ładnie wpasował się w wystrój salonu :) Wydajny i uniwersalny, będziemy używać go cały rok (grzanie chłodzenie oraz oczyszczanie) Bardzo wydajnie pracuje a program nocny jest cichy, co sprawia, że zasypia się w miłej atmosferze Bardzo ładnie zbiera wszystkie nieprzyjemne zapachy np gotowanie Polecam nie tylko alergikom, ale każdemu dbającemu o zdrowie :) i nie tylko
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Martyna 14 kwietnia 2023
Funkcjonalny i łatwy w obsłudze
Nie myślałam, że oczyszczacz powietrza okaże się tak przydatnym sprzętem w moim domu. Dzięki niemu możemy cieszyć się dobrej jakości powietrzem kiedy wokół sam dym i zanieczyszczenia. Dodatkowe funkcje sprawiają, że mogę używać go przez cały rok (ogrzewanie oraz funkcja wiatraka). Chodzi cichutko więc w nocy spokojnie nawet w dziecięcym pokoju daje radę.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Hania 14 kwietnia 2023
Rewelacyjny oczyszczacz dla alergika
Od lat zwracam uwagę na powietrze w moim domu. Przybywam w nim ogromną ilość czasu pracując zdalnie i widzę, że dzięki temu oczyszczaczowi oddycha mi się o wiele lepiej. Piękny design ozdabia moje biuro :) A możliwość grzania w chłodne dni ratuje mnie przez zamarznięciem kiedy mpo wyłączy ogrzewanie.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Oczyszczacz powietrza z wentylatorem PHILIPS AMF870/15 Air Performer z funkcją grzania

Inne produkty w kategorii:

Oczyszczacz powietrza z wentylatorem PHILIPS AMF870/15 Air Performer z funkcją grzania
Oczyszczacz powietrza z wentylatorem PHILIPS AMF870/15 Air Performer z funkcją grzania
2 399 00
159,93 zł x 15 rat 0%

Nawet do marca nie płacisz! 

Do 30 rat 0%* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Nawet do marca nie płacisz! 

Do 30 rat 0%* RRSO 0%

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 2399,00 zł
2 399 00