Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3737/10

(15)
Kod: 582707
Porównaj
Maksymalna powierzchnia pomieszczenia [m2]: 131
Technologia oczyszczania: AeraSense, NanoCloud, NanoProtect
Rodzaj filtra: NanoProtect HEPA 2w1, Węglowy, Wstępny
Poziom hałasu [dB]: 15
Moc [W]: 42
Funkcje: Filtracja powietrza, Nawilżanie, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Sterowanie smartfonem
Zobacz opis produktu
Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3737/10
Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3737/10
2 389 99
119,49 zł x 20 rat 0%

DO 30 RAT 0% I DO SIERPNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

DO 30 RAT 0% I DO SIERPNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Opis produktu

Oczyszczacz 2w1 Philips dostępny w Media Expert Oczyszczacz 2w1 Philips dostępny w Media Expert Oczyszczacz 2w1 Philips dostępny w Media Expert

Poznaj oczyszczacz i nawilżacz
2w1 Philips

Zbliżenie na oczyszczacz Zbliżenie na oczyszczacz
Filtr 4w1
Filtr 4w1 NanoProtect HEPA usuwa 99,97% zanieczyszczeń, chroniąc przed bakteriami, wirusami, alergenami, a także neutralizuje szkodliwe substancje chemiczne: formaldehyd, amoniak, siarkowodór oraz lotne związki organiczne
Dla pomieszczeń do 131 m2
Dokładnie oczyszcza pomieszczenia o powierzchni do 131 m²(1)
Zbiornik na wodę
Zdejmowany 4-litrowy zbiornik wody ułatwia zmianę trybu pracy
Metoda  nawilżania ewaporyzacyjnego
Naturalna metoda nawilżania ewaporacyjnego redukuje ilość bakterii w powietrzu o 99%* oraz chroni przed mokrymi plamami i osadem z kamienia
Inteligentne rozwiązanie
Aplikacja Philips Air+: inteligentne rozwiązanie zapewniające czyste powietrze
Jedynie 15 dB w trybie nocnym
Bardzo cicha praca w trybie nocnym 15 dB
*W porównaniu z nawilżaczami utraldźwiękowymi.

Zobacz, jak łatwo oczyścisz
i nawilżysz powietrze
z Philips

Wysoka wydajność to
zdrowsze powietrze
w Twoim domu

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza 2w1 łączy wyjątkową wydajność z prostotą obsługi. Nie tylko skutecznie oczyszcza powietrze, ale także nawilża je jednocześnie. Idealnie sprawdza się w dużych pomieszczeniach, eliminując aż 99,97% zanieczyszczeń i 99,9% formaldehydu. Dodatkowo, można go używać wyłącznie jako oczyszczacza poprzez usunięcie zbiornika z wodą.

NanoProtect HEPA
- filtr, który robi różnicę

Niezwykła efektywność procesu filtracji zadba o Twoje zdrowie, eliminując alergeny i mikroorganizmy, które codziennie unoszą się w powietrzu. Oczyszczacze Philips, jako jedyne, wyposażone są w filtr NanoProtect HEPA, który potrafi zatrzymać aż 99,97% cząsteczek o rozmiarze zaledwie 0,003 mikrona(2). Co więcej, technologia NanoProtect HEPA nie ogranicza się jedynie do zbierania zanieczyszczeń, ale aktywnie je przyciąga, wykorzystując ładunki elektrostatyczne, co pozwala na oczyszczenie nawet dwukrotnie większej ilości powietrza niż tradycyjny filtr HEPA H13, przy jednoczesnym zachowaniu wyższej efektywności energetycznej(3). Dodatkowo, filtr wstępny zatrzymuje większe cząsteczki unoszące się w powietrzu, a aktywny filtr węglowy neutralizuje szkodliwe związki chemiczne.
Jak działa system filtracji w oczyszczaczu 2w1 Philips Jak działa system filtracji w oczyszczaczu 2w1 Philips
Pozbywa się bakterii i alergenów Pozbywa się bakterii i alergenów

Usuwa do 99,9% wirusów

Chroni przed wirusami Chroni przed wirusami
Filtr NanoProtect HEPA codziennie dba o Twoje zdrowie, eliminując zarodniki grzybów, bakterie i wirusy, które mogą być źródłem infekcji dróg oddechowych. Testy przeprowadzone przez niezależne laboratoria potwierdziły, że usuwa on aż do 99% drobnoustrojów, takich jak wirus grypy H1N1, HCoV-229E oraz EV71.

Usuwa szkodliwe
gazy

Radzi sobie ze szkodliwymi gazami Radzi sobie ze szkodliwymi gazami
Dzięki specjalnie zmodyfikowanej warstwie węgla aktywnego, filtr NanoProtect HEPA stał się jeszcze bardziej skuteczny w usuwaniu szkodliwych związków chemicznych. System filtracji jest w stanie rozkładać formaldehyd na bezpieczne substancje w czasie krótszym niż 0,1 sekundy. Usuwa aż 99,9% formaldehydu, osiągając imponujący współczynnik FCADR wynoszący 335 m³/h(4), co stanowi 10-krotnie lepszy wynik w porównaniu z rozwiązaniami bez tych specjalnych modyfikacji. Ponadto, filtr skutecznie neutralizuje inne szkodliwe substancje w powietrzu, takie jak amoniak (NH₃), siarkowodór (H₂S) oraz lotne związki organiczne, które są odpowiedzialne za nieprzyjemne zapachy.

Wydajnie oczyszcza pomieszczenia do 131 m²

To urządzenie dostarcza czyste powietrze do każdego zakątka pomieszczenia, osiągając imponujący współczynnik CADR (współczynnik dostarczania czystego powietrza) wynoszący 505 m³ na godzinę(5). Dzięki tej wydajności, skutecznie oczyszcza nawet duże pomieszczenia o powierzchni do 131 m²(1), dbając o Twoje zdrowie i poprawiając jakość powietrza w Twoim domu każdego dnia.

Wygoda użytkowania

Działa automatycznie

Automatyczne działanie

Inteligentny czujnik stale monitoruje jakość powietrza oraz poziom wilgotności, automatycznie dostosowując działanie urządzenia do bieżących potrzeb. Ciągle kontroluje poziom zanieczyszczeń, co gwarantuje ochronę zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich. Równocześnie utrzymuje wybrany przez Ciebie poziom nawilżenia powietrza na poziomie 40%, 50% lub 60%, zapewniając Ci swobodne oddychanie przy każdym oddechu.
Nawilża w higieniczny sposób

Higienicznie nawilżone powietrze

Odpowiednio nawilżone powietrze ma pozytywny wpływ na oddychanie, pomaga w ochronie przed infekcjami i korzystnie wpływa na stan skóry. Dzięki wydajności do 650 ml na godzinę(4), urządzenie jest w stanie utrzymać poziom wilgotności powietrza na odpowiednim poziomie. Możesz wybrać preferowany poziom wilgotności powietrza, a nawilżacz będzie ciągle dostosowywać swoją pracę, aby zapewnić właściwe warunki w pomieszczeniu.
 
Wygodny w obsłudze zdejmowany 4-litrowy zbiornik wody umożliwia łatwe uzupełnianie poziomu wody w nawilżaczu 2w1 Philips. Po zdjęciu zbiornika wody urządzenie może działać wyłącznie jako oczyszczacz powietrza.
NanoCloud

Filtr z technologią NanoCloud

Technologia NanoCloud, zastosowana w filtrze nawilżającym, generuje nanocząsteczki czystej pary wodnej, co skutkuje nawilżeniem powietrza oraz skuteczną eliminacją nawet do 99% bakterii, w porównaniu z tradycyjnymi nawilżaczami ultradźwiękowymi(4). Ponieważ te nanocząsteczki są zbyt małe, aby przenosić bakterie lub minerały, skutecznie zapobiegają powstawaniu białego osadu na meblach, szybach i blatach(6).

Aplikacja Philips Air+: Kontroluj powietrze w swoim domu

Dzięki aplikacji Air+ masz pełną kontrolę nad swoim oczyszczaczem powietrza. Możesz nie tylko włączać i wyłączać urządzenie z dowolnego miejsca, ale także zaprogramować stały harmonogram pracy, sprawdzać aktualną pogodę, monitorować poziom zanieczyszczenia powietrza w swoim domu i okolicy, a także śledzić stężenie alergenów. Ponadto, aplikacja dostarcza informacje o tym, kiedy i jak wymienić filtr w swoim oczyszczaczu. Możesz także aktywować sterowanie głosowe przy użyciu rozwiązań Amazon Alexa(7), co sprawia, że obsługa urządzenia jest jeszcze bardziej wygodna.

Pozostałe funkcje

Pracuje niezwykle cicho

Niezwykle cicha praca

Tryb nocny zapewnia Ci spokojny sen, ponieważ oczyszczacz pracuje wtedy wyjątkowo cicho, na poziomie zaledwie 15 dB(A)(8), co jest ciszej niż szept. Jednocześnie w trybie nocnym wszystkie światła i ekran urządzenia zostają wygaszone, aby nie zakłócać Twojego snu. W trybie automatycznym urządzenie utrzymuje możliwie niski poziom hałasu, dynamicznie dostosowując intensywność pracy do aktualnego poziomu zanieczyszczenia i wilgotności powietrza. Nawet w trybie turbo, emisja dźwięku nie przekracza 55 dB, co zapewnia komfort użytkowania.
Posiada czujnik AreaSence Posiada czujnik AreaSence Posiada czujnik AreaSence

Czujnik AreaSense


Profesjonalny czujnik AeraSense skanuje powietrze aż 1000 razy na sekundę, aby wykryć obecność szkodliwych zanieczyszczeń i automatycznie dostosować optymalne ustawienia. Informacje na temat jakości powietrza, takie jak poziom alergenów, pyłków zawieszonych PM2,5 oraz wilgotności, są dostępne w dowolnym momencie na ekranie urządzenia lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad jakością powietrza w swoim otoczeniu i możesz podejmować odpowiednie kroki w celu poprawy jej jakości

Wskaźnik jakości powietrza

Czujnik jakości powietrza jest w stanie wykrywać obecność cząsteczek mniejszych niż 2,5 μm, a ich liczba jest wyświetlana w czasie rzeczywistym na ekranie urządzenia. Dodatkowo, stężenie zanieczyszczeń jest zaznaczone za pomocą kolorowego pierścienia LED. Kolory prezentowane przez ten wskaźnik reprezentują jakość powietrza w pomieszczeniu i obejmują zakres od niebieskiego (dobry poziom jakości), przez fioletowy (średni poziom jakości), różowy (niski poziom jakości) aż do czerwonego (bardzo niski poziom jakości), co pozwala łatwo ocenić poziom zanieczyszczeń w powietrzu w pomieszczeniu.
Czujnik jakości powietrza z pierścieniem LED Czujnik jakości powietrza z pierścieniem LED Czujnik jakości powietrza z pierścieniem LED

W opakowaniu

W opakowaniu W opakowaniu

Specyfikacja techniczna

Oczyszczacz i nawilżacz 2w1, model AC3737 Oczyszczacz i nawilżacz 2w1, model AC3737
Rozmiar pomieszczenia
do 131 m2 (norma NRCC)
do 60 m2 (norma GB/T)
Wydajność oczyszczania CADR
505 m3/h (cząsteczki, GB/T)
335 m3/h (formaldehyd, GB/T)
Głośność
15-55 dB
Tryby pracy
Auto, Turbo, Nocny, Tylko oczyszczanie
Wyświetlane wskaźniki
PM2.5, wilgotność, temperatura
Połączenie z aplikacją Air+
Tak
Pojemność zdejmowanego zbiornika wody
4 L
Filtry
Zintegrowany filtr 4w1: NanoProtect HEPA, węglowy, 
PET, wstępny, Filtr nawilżający
Wymiary produktu (dł. x szer. x wys.)
291 x 291 x 747 mm
Logo Philips
1) Obliczone zgodnie z normą GB/T 18801-2022; wynik uzyskany podczas testu powietrza zanieczyszczonego dymem papierosowym (CADR) przeprowadzonego zgodnie z normą GB/T 18801-2022.
2) Przetestowano na filtrze za pomocą NaCl w aerozolu; klasa 3 nm według normy DIN71460-1 (niezależne laboratorium, 2017 r.). 
3) Oczyszczacze powietrza Philips z filtrem NanoProtect HEPA mają wyższy współczynnik dostarczania czystego powietrza oraz charakteryzują się wyższą wydajnością energetyczną niż urządzenia wyposażone w filtr HEPA H13 (przetestowano zgodnie z normą GB/T 18801).
4) W porównaniu do standardowych modułów ultradźwiękowych nawilżaczy powietrza, które nie zawierają dodatkowej technologii do ograniczenia rozprzestrzeniania się bakterii; przetestowano w niezależnym laboratorium.
5) Przetestowane przez niezależne laboratorium zgodnie z normą GB/T 18801-2022.
6) W porównaniu z technologią nawilżania ultradźwiękowego. Test przeprowadzono pod kątem osadzania się minerałów na meblach. Test przeprowadzony przez niezależne laboratorium przez 3 godziny zgodnie z normą DIN 44973, IUTA e.V.
7) Aplikacja zgodna z systemem Android i iOS. Wymaga połączenia z siecią Wi-Fi. Dostępność funkcji Alexa może się różnić w zależności od regionu.
8) Średni poziom hałasu na podstawie normy GB/T 4214.1-2017 (IEC 60704-1:2020, MOD). Poziom hałasu może być inny w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu oraz miejsca, w którym stoi urządzenie.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj filtra: NanoProtect HEPA 2w1, Węglowy, Wstępny
Maksymalna powierzchnia pomieszczenia [m2]: 131
Poziom hałasu [dB]: 15
Funkcje: Filtracja powietrza, Nawilżanie, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Sterowanie smartfonem
Technologia oczyszczania: AeraSense, NanoCloud, NanoProtect
Wyposażenie dodatkowe: Filtr HEPA

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
15 opinii
15 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Wydajność
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Prosta obsługa
4.9 /5
Zakres ustawień
4.9 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
5/5
Danita 21 stycznia 2024
PHILIPS AC3737/10 polecam dla każdego
Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3737/10 to urządzenie, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Wygląda bardzo elegancko i jest dobrze wykonany. Co więcej, jest bardzo skuteczny w oczyszczaniu powietrza, a jego wydajność jest na wysokim poziomie. Urządzenie to posiada nawilżacz powietrza, co jest bardzo pomocne dla alergików i posiadaczy zwierząt. Można powiedzieć, że PHILIPS AC3737/10 to oczyszczacz powietrza, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania. ten jest w stanie poradzić sobie z każdym pomieszczeniem, niezależnie od jego wielkości.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Paula S. 2 stycznia 2024
Polecam z całego serca
Moim zdaniem niezastąpione urządzenie, przy dzieciach, alergiach, zwierzętach i mieszkając w okolicy gdzie jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia. Zauważyłam, że od kiedy go używamy to dużo mniej infekcji się u nas pojawia. Do tego olbrzymi plus za nawilżacz, dzięki któremu w końcu powietrze nie jest tak suche. Fajna aplikacja pozwalająca na sterowanie urządzeniem i kontrole wskaźników. Cicha praca. Elegancki wygląd, łatwy w czyszczeniu. Całkiem szczerze, nie zauważyłam minusów.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Dorota N 5 grudnia 2023
Polecam
Od kilku tygodni jestem posiadaczką tego urządzenia. To na co zwróciłam szczególną uwagę to czułość, wygląd i aplikacja, z którą można sparować urządzenie. Pozwala to na zdalne monitorowanie jakości powietrza ale również wskazuje temperaturę i wilgotność powietrza. Duży plus za podłączenie oczyszczacza z nawilżaczem dzięki czemu oszczędzamy miejsce. Polecam szczególnie przy małych dzieciach i zwierzętach domowych, już pierwszego dnia poczuliśmy różnicę w oddychaniu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Malwina 23 listopada 2023
Nie ma lepszego modelu
Seria 3000 to prawdziwa perełka w dziedzinie oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza. Jego efektywne działanie w zakresie eliminacji zanieczyszczeń, inteligentne sterowanie, oraz elegancki design sprawiają, że to urządzenie spełnia najwyższe oczekiwania. Cicha praca i funkcja nawilżania doskonale łączą się, zapewniając zdrowsze i komfortowe środowisko. Bez wątpienia polecam dla tych, którzy oczekują doskonałej jakości powietrza w swoim otoczeniu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Kierka 12 grudnia 2023
Polecam w sezonie grzewczym
Polecam do sypialni, zwłaszcza w sezonie grzewczym i chorobowym (dzięki funkcji nawilżania ułatwia nam oddychanie w nocy), a przy okazji oczyszcza powietrze ze wszelkich zanieczyszczeń. Bardzo ładnie się prezentuje i jest prosty w obsłudze. Można wyłączyć ekran, tak by nie przeszkadzał w nocy. Łatwo również dolać wodę, do części nawilżającej (bez której urządzenie też może działać, jako sam oczyszczacz).
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Moniaa89 30 listopada 2023
Produkt godny polecenia
Świetny nawilżacz i oczyszczacz powietrza w jednym. Łatwy w obsłudze, cichy w swojej pracy, posiada duży pojemnik na wodę. Ładnie się prezentuje w każdym pomieszczeniu. Dzieci przestały kaszleć, uważam że to dzięki poprawie jakości powietrza w pomieszczeniu, szczególnie teraz kiedy mamy sezon grzewczy jest bardzo potrzebna odpowiednia wilgotność powietrza.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Patka22 25 listopada 2023
Polecam serdecznie !!
Seria 3000 oczyszczacz i nawilżacz powietrza to rewelacyjne połączenie urządzenia. Jest bardzo łatwy w obsłudze dzięki temu urządzeniu moje roślinki czują się jak w dżungli jakość powietrza w mieszkaniu wyraźnie się polepszyła. Urządzenie jest ciche, a to dodatkowy atut może stać w sypialni i nie przeszkadza podczas snu. Polecam ten produkt.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Martyna 2 grudnia 2023
Świetnej jakości oczyszczacz i nawilżacz 2w1
Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia. Sprawdził się doskonale w moim pokoju sypialnianym, gdzie jest wyjątkowo suche powietrze. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, a co najważniejsze ciche! Poza tym mam w domu kota, więc zależało mi szczególnie na oczyszczeniu powietrza. Polecam! :)
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Nitka37 21 listopada 2023
Świetne urządzenie
Oczyszczacz, który moim zdaniem jest niezbędny w każdym domu. Już na początku użytkowania widać efekty. Różne tryby pracy do wyboru, bardzo cicha praca szczególnie w trybie nocnym. Świetnie zdaje egzamin przy domu pełnym kotów, więc sprawdzi się również w mieszkaniu zwierzolubów.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Alina 3 grudnia 2023
Pozytywnie zaskoczona
W moim przypadku to urządzenie okazało się nieocenione, zwłaszcza podczas sezonu alergii. Jego skuteczność w eliminacji bakterii, wirusów i alergenów zaskakuje, a zintegrowany zbiornik na wodę sprawia, że nawilżanie jest wyjątkowo proste i wygodne :)
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3737/10
Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3737/10
Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3737/10
2 389 99
119,49 zł x 20 rat 0%

DO 30 RAT 0% I DO SIERPNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

DO 30 RAT 0% I DO SIERPNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 2389,99 zł
2 389 99