Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10

Kod: 882460
PHILIPS
Rodzaj filtra
HEPA, Węglowy, Wstępny
Nawilżanie
Tak
Sterowanie smartfonem
Tak
Wydajność [m3/h]
310
Max. powierzchnia pomieszczenia [m2]
37
Poziom hałasu [dB]
20.5
Opis i dane

Opis i dane

Oczyszczacz powietrza i nawilżacz 2w1 z aplikacją mobilną AC3829/10

Zdrowsze powietrze w Twoim domu

Oczyszczacz bazuje na całkowicienaturalnych metodach oczyszczania i nawilżania, nie jonizuje powietrza i nie stosuje szkodliwych środków chemicznych, jest również bezpieczny dla zwierząt. Usuwa do 99,97% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,003 mikrona(800 razy mniejszych niż cząsteczki PM2,5). Oznacza to, że usunie z powietrza szkodliwe cząsteczki PM2,5 i PM10, alergeny takie jak: kurz, roztocza, pyłki, zarodniki pleśni,
sierść zwierząt, a nawet bakterie i wirusy.

Oczyszczacze Philips skutecznie usuwają:

ZOSTAW SMOG ZA DRZWIAMI

Zgodnie z informacjami podawanymi przez Światową Organizację Zdrowia  powietrze w naszych domach może być od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.*Zanieczyszczenia powietrza z zewnątrz mogą łatwo przedostać się do Twojego domu przez otwarte drzwi i okna. Naturalna wentylacja przepuszcza do pomieszczeń alergeny i cząsteczki pyłu zawieszonego PM2,5, które współtworzą smog.

Cząsteczka PM2,5

PM2,5 to cząsteczka, która wśród wszystkich zanieczyszczeń atmosferycznych jest najgroźniejsza dla zdrowia człowieka. Długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego cząsteczkami PM2,5 skraca średnią długość życia, ponieważ przenikają one do najgłębszych partii płuc i wchłaniane są do krwiobiegu, zwiększając ryzyko chorób układu oddechowego i krążenia, a także nasilając ich objawy.

Skutki zanieczyszczenia powietrza w domu

Zanieczyszczenia w powietrzu, mogą przyczyniać się do problemów z oddychaniem, wywoływać alergie i astmę oraz zaostrzać ich objawy. W szczególności narażone są dzieci, kobiety w ciąży, osoby starsze i chorzy. Dbając o zdrowie oraz komfort codziennego życia należy skutecznie oczyszczać i nawilżać powietrze w domu.

* Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza wewnątrz / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. Tekst i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320;oryginalne dane pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861.

Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie


PYŁKI I ZANIECZYSZCZENIA

Dostają się do domu przez okna, naturalną wentylację lub wnoszone są przez ludzi.


CODZIENNE CZYNNOŚCI

Alergeny generowane są przez wiele codziennych czynności np. sprzątanie, a także poprzez zwierzęta domowe.


PLEŚNIE, BAKTERIE

Są to grzyby, które uwalniają swoje szkodliwe zarodniki do powietrza.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF) na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych potwierdza, że oczyszczacze powietrza Philips pomagają łagodzić objawy alergii.*
* Test kliniczny przeprowadzony na oczyszczaczach powietrza Philips przy użyciu pyłków traw, Bergmann;sierpień 2015.

TECHNOLOGIA NANOCLOUD

Technologia nawilżania, w którą wyposażony jest oczyszczacz i nawilżacz powietrza, posiada certyfikat zaświadczający o jej higienicznym działaniu. Długotrwale chroni Twoje zdrowie utrzymując powietrze niemal wolnym od patogenów pleśni. Urządzenie nawilża, dzięki naturalnemu procesowi parowania. Cząsteczki wody są bardzo małe, dlatego zapewniają o 99% mniej bakteriiw porównaniu do nawilżaczy ultradźwiękowych.

Skuteczne pochłanianie wody oraz optymalna efektywność parowania

Technologia NanoCloud wykorzystuje naturalny proces parowaniapolegający na pochłanianiu suchego powietrza, następnie łączenia go z cząsteczkami wody i uwalnianiu nawilżonego powietrza do otoczenia. Możliwe jest ustawienie poziomu nawilżania – 40%, 50%, 60% lub wybranie trybu automatycznego, w którym urządzenie samo dopasuje stopień nawilżenia dla komfortu w suchych porach roku. Tryb „samo oczyszczanie" wyłącza funkcję nawilżania, gdy nie jest potrzebna.

Bez ryzyka poparzenia

Dzięki technologii NanoCloud masz pewność, że nie ma ryzyka poparzenia się gorącą wodą lub parą. Nawilżacz w żaden sposób
nie podgrzewa wody w swoim zbiorniku.

Zbiornik na wodę

Pojemnik posiada okienko kontroli wody, gdy jej poziom znacznie opadnie, odpowiedni wskaźnik zaczyna migać, informując o konieczności jej uzupełnienia.

DLACZEGO ODPOWIEDNIE NAWILŻENIE POWIETRZA MA ZNACZENIE?

Suche powietrze ma niekorzystny wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, sen czy zmniejszenie odporności, ale także może podrażniać nasze oczy, nos czy gardło. Dlatego tak ważny jest odpowiedni poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu, w którym przebywamy.

Dzięki zastosowaniu technologii NanoCloud, mamy możliwość stałego monitorowania wskaźników jakości powietrza oraz utrzymywania stałej wilgotności. Wystarczy wybrać preferowany poziom, by cieszyć się czystym i doskonale nawilżonym powietrzem. Urządzenie cechuje wysoka wydajność nawilżania - blisko 600 ml/h.

Zapomnij o plamach i osadzie na meblach, podłodze i ścianach. Uwalniana para wodna ze zwykłych oczyszczaczy zawiera minerały, wapno i magnez, które skraplają się na meblach, podłodze i ścianach, zostawiając biały osad. Technologia NanoCloud, zmniejsza cząsteczki pary wodnej i minerały zostają zatrzymane w zbiorniku wody urządzenia. Drobna mgiełka utrzymuje się w powietrzu dłużej co zapobiega powstawaniu mokrych plam w Twoim mieszkaniu.

SPRAWDŹ JAK DZIAŁA

Filtr NanoProtect HEPA

Wychwytuje on do 99,97% cząsteczek o wielkości 0,003 mikrona.
Jest to wielkość najpowszechniejszych unoszących się w powietrzu alergenów, szkodliwych cząsteczek, bakterii i wirusów.

Zasięg działania do 80 m 2 oraz wygoda użytkowania

Efektywne oczyszczanie powietrza do 80 m 2 oraz monitorowanie jego stanu w czasie rzeczywistym

Wskaźnik kolorów  w wyraźny sposób informuje o jakości powietrza za pomocą 4 kolorów: od niebieskiego (dobry poziom alergenów i cząsteczek) do czerwonego (zły poziom alergenów i cząsteczek). Ponadto na wyświetlaczu widoczna jest liczba od 1 do 12, która wskazuje poziom alergenów unoszących się w powietrzu.

Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeń

Oczyszczacz informuje na bieżąco o stanie powietrza dzięki specjalnemu wskaźnikowi IAI poziomu alergenów oraz indeksowi stężenia szkodliwych cząsteczek PM2,5w pomieszczeniu.

Tryb automatyczny i antyalergenowy

Wystarczy wybrać odpowiedni tryb pracy automatycznej, aby spersonalizować i zoptymalizować proces oczyszczania powietrza.
Do wyboru jest  tryb ogólny lub wrażliwy tryb antyalergenowy, który jest czuły na obecność alergenów w powietrzu.

Wygodne programowanie czasu pracy

Dodatkowo, dla większego komfortu użytkowania, oczyszczacz 2w1 został wyposażony w zegar, na którym można ustawić czas pracy urządzenia od 1 do 12 h.

5 trybów prędkości wentylatora

Umożliwiają swobodny wybór i ustawienie preferowanej prędkości wentylatora lub działanie automatyczne (do wyboru prędkości: Tryb snu, 1, 2 i 3 oraz Tryb turbo).

Tryb nocny

W trybie nocnym oczyszczacz zmniejsza prędkość pracy wentylatora i ogranicza poziom hałasu, by zapewnić spokojny sen. Oświetlenie urządzenia można przygasić lub wyłączyć w zależności od indywidualnych preferencji.

Blokada rodzicielska i praktyczne kółka dla Twojej wygody

Blokada uniemożliwi przypadkową zmianę ustawień przez Twoje dziecko, dzięki czemu masz pewność, że urządzenie będzie pracowało zawsze według Twoich preferencji. Co więcej, oczyszczacz został wyposażony w kółka, dzięki którym wygodnie go przemieścisz.

ZDALNE STEROWANIE DZIĘKI APLIKACJI

Znasz aktualny poziom zanieczyszczenia
na zewnątrz i w domu.

Możesz ustawić oczyszczanie przed
powrotem do domu.

Wiesz, jakie aktywności danego dnia
nie są zalecane.

Jakość powietrza pod Twoją kontrolą

Aktualne informacje o jakości powietrza

WEWNĄTRZ

Monitorowanie mierzonych przez
oczyszczacz zmian jakości powietrza

Poziomu szkodliwych
cząsteczek PM2,5

Poziomu alergenów

NA ZEWNĄTRZ

Monitorowanie

Stężenia pyłków

Poziomu zanieczyszczenia powietrza

Zbieranie historycznych danych o zanieczyszczeniu powietrza, aby powiązać jego jakość z samopoczuciem (tygodniowo/miesięcznie/rocznie).

Zawsze i wszędzie

Poziom 
zanieczyszczenia

Aktualne informacje o natężeniu pylenia i zanieczyszczeniu powietrza.

Prognoza 
zanieczyszczenia

Dane historyczne oraz prognozowanie zanieczyszczenia powietrza i pylenia.

Sterowanie oczyszczaczem

Zdalne sterowanie oczyszczaczem, zawsze i wszędzie.

Wskazówki

Wskazówki, które pomagają zmniejszyć ryzyko narażenia
na zanieczyszczenia.

Technologia AeraSense

AeraSense to innowacyjna, inteligentna i automatyczna technologia zapewniająca precyzję i wydajność porównywalną do profesjonalnych czujników. Wykrywa cząsteczki mniejsze od PM2,5i tak dostosowuje parametry pracy urządzenia, by w jak najszybszym czasie zapewnić zdrowsze powietrze.

Precyzyjny czujnik
Najlepszy w swojej klasie czujnik, monitorujący jakość powietrza w Twoim domu

Reakcja na zanieczyszczenia
W razie ich wykrycia, automatycznie pobudza oczyszczacz do intensywniejszej pracy

Wskaźniki LED
4 kolorowy system wskaźników informuje o jakości powietrza

VITASHIELD IPS. SYSTEM WIELOETAPOWEJ FILTRACJI

System inteligentnego oczyszczania VitaShield IPS skutecznie oczyszcza powietrze z prędkością wynoszącą nawet 310 m 3/godz. Usuwa do 99,97% niewidocznych dla oka zanieczyszczeń. Sprawdza się w pomieszczeniach o maksymalnej wielkości do 80 m 2.

Filtr wstępny
Odpowiedzialny za wyłapywanie kurzu, włosów i sierści

Filtr z aktywnym węglem
Usuwa szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy

Filtr NanoProtect HEPA
Filtruje cząsteczki o rozmiarze mniejszym niż PM2,5

HEALTHY AIR PROTECT. NIEUSTAJĄCA KONTROLA CZYSTOŚCI FILTRÓW

Healthy Air Protect. Nie musisz kontrolować stanu filtrów, specjalny alarm poinformuje Cię o konieczności czyszczenia filtra wstępnego lub wymiany pozostałych. Jeśli filtr nie zostanie wymieniony, urządzenie przestanie działać, ponieważ oczyszczanie nie byłoby skuteczne. Takie rozwiązanie daje Ci pewność, że powietrze będzie zawsze czystsze i zdrowsze.

Filtry wymienne. Należy pamiętać, że im bardziej zanieczyszczone filtry tym mniejsza efektywność oczyszczania. Dlatego wymiana filtrów jest bardzo ważna, aby skutecznie oczyszczać powietrze.

W OPAKOWANIU

 • Oczyszczacz powietrza
 • Filtr NanoProtect HEPA (FY2422) do 2 lat użytkowania
 • Filtr z aktywnym węglem (FY2420) do 1 roku użytkowania
 • Filtr NanoCloud (FY3435) do 1 roku użytkowania
 • Instrukcja obsługi

PORÓWNAJ PRODUKTY


Oczyszczacz 
i nawilżacz powietrza
2w1 AC3829/10
z aplikacją
Oczyszczacz powietrza
AC2889/10
z aplikacją
Oczyszczacz powietrza
AC1214/10
z aplikacją

Oczyszczacz powietrza
AC1215/10
Oczyszczacz powietrza
AC6608/10

Czystsze powietrze i optymalne nawilżenie, zasięg do 80 m 2
Efektywny oczyszczacz, doskonały do powierzchni do 79 m 2
Kompaktowy rozmiar, idealny do sypialni, zasięg do 63 m 2
Kompaktowy rozmiar, idealny do sypialni, zasięg do 63 m 2
Bardzo wydajny oczyszczacz do dużych pomieszczeń, zasięg do 169 m 2
Zastosowana technologia
Wieloetapowa filtracja VitaShield
Czujnik zanieczyszczenia AeraSense
Tryb antyalergenowy
Nawilżenie NanoCloud
Elektroniczny wskaźnik jakości powietrza
PM2,5, alergenów
PM2,5, alergenów

Alergenów, PM2,5 (poprzez aplikację)
Alergenów
PM2,5, alergenów
Stopnie wskaźników zanieczyszczeń
4
4
4
4
4
Prędkości wentylatora
5
4
4
4
5
Tryb automatyczny
Głośność w trybie cichym/nocnym
32 dBa
23 dBa
32 dBa
33 dBa
36 dBa
Programowanie czasu pracy
1-12h
1-12h
Czujnik Healthy Air Protect
Blokada Healthy Air Protect
Blokada rodzicielska
Kółka
Wydajność filtracji
Wydajność oczyszczania CADR
310 m 3/h
333 m 3/h
270 m 3/h
270 m 3/h
657 m 3/h
Bakterie
99,90%
99,90%
99,90%
99,90%
99,90%
Cząsteczki PM2,5
99%
99%
99%
99%
99%
Wirusy
99,90%
99,90%
99,90%
99,90%
99,90%
Przepływ powietrza
390 m 3/h
380 m 3/h
280 m 3/h
280 m 3/h
690 m 3/h
Maksymalny zasięg działania
80 m 2
79 m 2
63 m 2
63 m 2
169 m 2
Aplikacja mobilna
Akcesoria i szacowana żywotność
Filtr I
do 2 lat (FY2422)
do 2 lat (FY2422)
do 2 lat (FY1410)
do 2 lat (FY1410)
do 2 lat (FY6172)
Filtr II

do 1 roku (FY2420)
do 1 roku (FY2420)
do 1 roku (FY1413)
do 1 roku (FY1413)
do 1 roku (FY6171)
Filtr III
do 1 roku (FY3435)
Parametry
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
295 x 424 x 693
359 x 240 x 558
541 × 325 × 211
541 × 325 × 211
365 x 350 x 530
Moc
45 W
56 W
50 W
50 W
82 WFilmy:Dane techniczne

Kolor Biały
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Filtracja powietrza Tak
Nawilżanie Tak
Rodzaj filtra HEPA, Węglowy, Wstępny
Technologia oczyszczania AeraSense
Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza Tak
Wydajność [m3/h] 310
Rodzaj Oczyszczacz powietrza
Max. powierzchnia pomieszczenia [m2] 37
Głębokość [mm] 295
Sterowanie smartfonem Tak
Szerokość [mm] 420
Moc [W] 45
Wyposażenie dodatkowe Brak
Funkcje dodatkowe Możliwość sterowania za pomocą smartfona, Zabezpieczenie przed dziećmi
Wysokość [mm] 690
Poziom hałasu [dB] 20.5
Moc [W] 45
Nazwa producenta/importera PHILIPS
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Małgorzata
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10
Bardzo się cieszę, że kupiłam to urządzenie. Przyjemny wygląd, łatwa obsługa, znakomita aplikacja. Polecam!

Ocena

Fantastyczna
Marcin
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10
Kupiłem oczyszczacz z myślą o moim 5-miesięcznym synku. Oczyszczacz w pełni się zgadza z opisem produktu, nie mam żadnych zastrzeżeń. Nawilżacz też bardzo dobrze się sprawdza. Polecam zdrowie najważniejsze !!! Jest to kolejny sprzęt nabyty w tym sklepie i jak zawsze bardzo pomocna obsługa. Polecam.

Ocena

Fantastyczna
Amus
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10
Produkt, który łączy w sobie dwie funkcje: oczyszcza i nawilża powietrze. Łatwy w obsłudze, sterowany również za pomocą aplikacji mobilnej. Działanie oczyszczacza szybko odczuwalne, o wiele lepiej się oddycha, funkcjonuje w domu i śpi. Dolegliwości związane z pyleniem roślin o wiele mniejsze. Wszyscy domownicy odczuwają zmianę na plus. Cieszę się że mogłem zapoznać się z tym urządzeniem.

Ocena

Fantastyczna
Dzess
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10
Najlepszy sprzęt w moim domu! Zarówno funkcja oczyszczania jak i nawilżania bardzo dobrze działa. Cała rodzina czuje znaczną poprawę powietrza w naszym domu. Oczyszczacz stoi u nas w otwartym salonie a mimo to działa bardzo wydajnie.

Ocena

Fantastyczna
Arth88
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10
Na początku średnio wierzyłem że coś się zmieni w temacie alergii u mnie w domu jednak wystarczyła ok godzina pracy i jakość powietrza stała się wyraźnie lepsza.. po kilku dniach przestałem mieć wraz zrodziła objawy alergii typu katar i zaczerwienione oczy lepiej się spało gdy utrzymywało się poziom wilgotności na stałym poziomie. Bardzo ciche urządzenie spokojnie może być włączone przez noc ja w dodatku używam aplikacji wiec zawsze mogę włączyć czy wyłączyć oczyszczacz w pokoju syna bez wstawania z łóżka.

Ocena

Fantastyczna
susana83
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10
Myślałam, że sprzęt będzie bardziej wydajniejszy pod kątem nawilżacza powietrza. Po nawilżeniu powietrza wzrost o około 10% nawilżenia jeżeli chodzi o sam oczyszczaczy, dobrze oczyszcza spodziewałam się bardziej wydajniejszego sprzętu jak za tą cenę.

Ocena

Fantastyczna
Rob
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10
Obsługa oczyszczacza z funkcją nawilżania powietrza Philips 2w1 AC3829 jest prosta, wręcz intuicyjna, a funkcja automatycznego dostosowania intensywności pracy do poziomu zanieczyszczeń w powietrzu pomaga w skutecznym i dokładnym oczyszczaniu powietrza. Uważam, że nie można nie docenić funkcji nawilżania powietrza, która pozwala na utrzymywanie odpowiedniej wilgotności w mieszkaniu. Wystąpiło złagodzenie objawów alergii i odczuwalna poprawa samopoczucia, lepszy sen, rano budziłem się mniej zmęczony i bez uczucia suchości w gardle. Zaletą jest to, że pracuje zaskakująco cicho, a tryb pracy nocnej powoduje, że jest praktycznie niesłyszalne.

Ocena

Fantastyczna
Rob
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10
Obsługa oczyszczacza z funkcją nawilżania powietrza Philips 2w1 AC3829 jest prosta, wręcz intuicyjna, a funkcja automatycznego dostosowania intensywności pracy do poziomu zanieczyszczeń w powietrzu pomaga w skutecznym i dokładnym oczyszczaniu powietrza. Uważam, że nie można nie docenić funkcji nawilżania powietrza, która pozwala na utrzymywanie odpowiedniej wilgotności w mieszkaniu. Wystąpiło złagodzenie objawów alergii i odczuwalna poprawa samopoczucia, lepszy sen, rano budziłem się mniej zmęczony i bez uczucia suchości w gardle. Zaletą jest to, że pracuje zaskakująco cicho, a tryb pracy nocnej powoduje, że jest praktycznie niesłyszalne.

Ocena

Fantastyczna
Piotr
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10
Oczyszczacz działa bardzo wydajnie, w pomieszczeniu z otwartą kuchnią bardzo szybko radzi sobie nawet z likwidowaniem zapachów po gotowaniu. Aplikacja codziennie informuje o stężeniu alergenów i o potrzebie dolania wody do nawilżacza oraz o czyszczeniu filtrów. Dużą zaletą jest bardzo cicha praca w trybie nocnym. Zdecydowanie polecam.

Ocena

Fantastyczna
Michał
kupił/aOczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10
Bardzo fajny sprzęt. Robi niemal wszystko, czego można wymagać od oczyszczacza. Wykrywa pyły, gazy, alergeny. Dba o odpowiednią wilgotność. Pracuje cicho. Ma blokadę rodzicielską, co chroni go przed moim synem ;) Aplikacja jest super do sterowania urządzeniem zdalnie a ponadto podaje dane o dowolnie wybranej lokalizacji. Dla żony choć ciężki, łatwo przestawić, bo ma kółka. Podczas smażenia frytek, od razu zabrał się do pracy ;) Polecam.

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
card
PHILIPS - Filtr za 1 zł!
Kup oczyszczacz lub nawilżacz Philips i odbierz filtr za 1 zł!
Gwarancje Plus

Gwarancje Plus

Wybierz Gwarancję Plus

Raty i Leasing

Raty i Leasing

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
 • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
 • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
 • Wszystko załatwisz online
 • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
 • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
 • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- opłata wstępna od 10 % do 30

- opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert