Osuszacz SHARP UD-P16E-W

Kod: 460762
Typ: Kondensacyjny
Sterowanie: Elektroniczne
Pojemność zbiornika [l]: 3.8
Max powierzchnia osuszania [m2]: 38
Max poziom hałasu [dB]: 48
Funkcje: Higrometr, Humidistat, Automatyczne wyłączenie
Możliwość montażu na ścianie: Nie
Zobacz cały opis
Osuszacz SHARP UD-P16E-W
Osuszacz SHARP UD-P16E-W
1 199 99
Odbierz
Zadzwoń i zamów 756 756 756
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Doskonała skuteczność osuszania powietrza

Jak działa osuszacz powietrza SHARP

Głównym zadaniem osuszacza powietrza jest pozbycie się nadmiaru wilgoci z pomieszczenia. Urządzenie zasysa wilgotne powietrze za pomocą wentylatora, przepuszcza je przez filtr i kieruje na zimną powierzchnię zwaną parownikiem. Na powierzchni parownika skrapla się woda, która trafia do specjalnego zbiornika na wodę, a osuszone powietrze zostaje ogrzane i wraca do pomieszczenia.

Osuszacz SHARP UD-P16E-W dzialanie uzytkowanie

Tryby pracy

Wygodę użytkowania zapewni Ci tryb automatyczny, który gwarantuje, że wilgotność powietrza w pomieszczeniu jest stale na odpowiednim poziomie. Za pomocą przycisków na panelu sterowania możesz zaprogramować docelowy stopień wilgotności. Urządzenie osuszy powietrze do wskazanego poziomu, a następnie będzie monitorować, czy nie uległ on zmianie. Można również skorzystać z trybu ciągłego osuszania, bez wskazywania docelowego poziomu nawilżenia. Urządzenie będzie osuszać powietrze w sposób ciągły. Zakończy pracę w dwóch przypadkach – gdy poziom wilgotności spadnie do 30% lub gdy zapełni się zbiornik na wodę.

Osuszacz SHARP UD-P16E-W tryby pracy programowanie

Polecany dla alergików

Optymalny poziom nawilżenia powietrza w pomieszczeniach nie powinien przekraczać 60%. Zbyt wysoki poziom wilgotności sprawia, że w pomieszczeniu mogą pojawiać się nieprzyjemne zapachy, pleśń, grzyby i mikroorganizmy, które mają negatywny wpływ na samopoczucie. Wilgotne środowisko sprzyja również rozwojowi wielu alergenów i czynników wywołujących alergie. Dlatego warto zdecydować się na zakup osuszacza powietrza, który zadba o odpowiedni poziom wilgotności w pomieszczeniu.

Osuszacz SHARP UD-P16E-W dla alergikow

Tryb suszenia ubrań

Osuszacz powietrza SHARP doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w których suszone są ubrania po praniu. Rozwieś pranie i wybierz tryb suszenia ubrań, urządzenie będzie pracowało niezależnie od poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Za pomocą tego trybu w bezpieczny sposób wysuszysz ubrania – nawet te z delikatnych materiałów, wrażliwych na wysokie temperatury, których nie można suszyć w suszarce na ubrania.

Osuszacz SHARP UD-P16E-W tryb suszenia ubran

Doskonała funkcjonalność

Wysoka wydajność – wydajność osuszania urządzenia to aż 16 litrów dziennie.

Automatyczne odszranianie – dzięki tej funkcji urządzenie poradzi sobie nie tylko w ciepłych pomieszczeniach, ale również tam, gdzie panują niskie temperatury.

Automatyczne wyłączenie – po zapełnieniu zbiornika na wodę urządzenie automatycznie zakończy pracę i za pomocą sygnału dźwiękowego poinformuje o konieczności opróżnienia zbiornika.

Nieprzerwana praca – aby uniknąć konieczności opróżniania zbiornika na wodę, możesz podłączyć do osuszacza rurę, przez którą będzie wypływać woda. Dzięki temu urządzenie będzie pracowało bez przerwy.

Funkcja automatycznego restartu – po ponownym podłączeniu osuszacz rozpocznie pracę w ostatnio wykorzystywanym trybie. W połączeniu z inteligentną wtyczką ta funkcja pozwala na zdalne uruchomianie urządzenia.

Timer – nie musisz pamiętać o włączaniu/ wyłączaniu urządzenia. Zaprogramuj je tak, by po określonym czasie samodzielnie rozpoczęło lub zakończyło pracę.

Blokada rodzicielska – funkcja szczególnie przydatna w domu, w którym mieszkają dzieci. Dzięki niej nie musisz martwić się, że maluchy zmienią ustawienia pracy urządzenia.

Osuszacz SHARP UD-P16E-W blokada rodzicielka timer funkcja automatycznego restartu nieprzerwana praca automatyczne wylaczenie wysoka wydajnosc automatyczne odszranianie

Optymalnie zaprojektowany

Kompaktowe wymiary – sprawiają, że urządzenie idealnie wkomponowuje się w każde wnętrze, spełniając swoje funkcje i nie zajmując przy tym dużo przestrzeni.

Obrotowe kółka i poręczne uchwyty – dzięki nim z łatwością możesz zmieniać usytuowanie urządzenia. Ustaw je tam, gdzie aktualnie potrzebujesz osuszenia powietrza.

Elegancki wygląd i łatwość obsługi – prosty panel z białym wyświetlaczem i symbolami ułatwiającymi intuicyjne sterowanie urządzeniem. Informuje o wybranym trybie pracy oraz aktualnym poziomie nawilżenia powietrza.

Pojemny zbiornik na wodę – pojemność zbiornika na wodę wynosi 3,8 l.

Osuszacz SHARP UD-P16E-W pojemny zbiornik na wode 3,8l elegancki wyglad latwosc obslugi obrotowe kolka poreczne uchwyty kompaktowe wymiary

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się:

- Instrukcja obsługi w języku polskim,

- Karta gwarancyjna.
Filmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ Kondensacyjny
Sterowanie Elektroniczne
Pojemność zbiornika [l] 3.8
Max powierzchnia osuszania [m2] 38
Max poziom hałasu [dB] 48
Wydajność osuszania [l/h] 0.66
Funkcje Higrometr, Humidistat, Automatyczne wyłączenie
Wyposażenie Brak
Dodaj przydatne akcesoria

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Dodaj ubezpieczenie

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Raty

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 50 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Inne produkty w kategorii:

Osuszacz SHARP UD-P16E-W
Osuszacz SHARP UD-P16E-W
1 199 99
Odbierz
Zadzwoń i zamów 756 756 756
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 1199,99 zł
1 199 99