Opis produktu

Kilka funkcji w jednym

Kilka funkcji w jednym

Doskonałe uzupełnienie nowoczesnej kuchni.

Wielozadaniowy robot kuchenny marki PROFICOOK, który z pewnością sprawdzi się w każdej kuchni. Kompaktowa budowa oraz kilka funkcji w jednym urządzeniu to idealne rozwiązanie i oszczędność miejsca. W połączeniu ze srebrną kolorystyką robot będzie stanowił doskonałe uzupełnienie nowoczesnej kuchni.

Wielozadaniowy i mocny

Wielozadaniowy i mocny


Robot kuchenny PROFICOOK PC-KM 1151 posiada wydajny silnik o mocy 1300 W i potrafi zrobić niemal wszystko - począwszy od mieszania, miksowania, poprzez mielenie mięsa, na ubijaniu piany kończąc. Stabilność urządzenia podczas pracy zagwarantują nóżki z przyssawkami, które idealnie trzymają się podłoża.

System mieszania planetarnego

System mieszania planetarnego


PROFICOOK PC-KM 1151 oferuje system mieszania planetarnego, dzięki któremu przygotowywane ciasto będzie idealnie rozmieszane - nawet po bokach misy i na jej dnie. Uchylna głowica ułatwia wyciąganie misy i dodawanie składników. Pracę urządzenia możemy regulować 8-stopniową skalą ustawienia prędkości obrotów.

Bogaty zestaw akcesoriów

Bogaty zestaw akcesoriów


Na wyposażeniu robota PROFICOOK PC-KM 1151 znajduje się duża misa ze stali nierdzewnej o pojemności 6,5 l, trzepaczka do ubijania, 3 sitka do maszynki do mięsa, aluminiowy hak do ciasta, nakładka do wyrobu kiełbasy, przystawka do ciastek.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Pojemność misy roboczej [l]: 6.5
Regulacja obrotów: Tak
Funkcje: Mielenie mięsa, Mieszanie, Miksowanie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta
Funkcje dodatkowe: Automatyczne wyłączanie, Ruch planetarny
Praca pulsacyjna: Nie
Robot planetarny: Tak
Blender kielichowy: Nie
Seria: Inna

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Robot kuchenny planetarny PROFICOOK PC-KM 1151 1300W

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756