Ciesz się czystym mieszkaniem w każdej chwili. To inteligentny robot czyszczący, który wykorzystuje program sztucznej inteligencji do skanowania pomieszczeń, identyfikacji mebli, drzwi i schodów, ale także do wykrywania brudu. Jest przy tym bardzo niski, ma tylko 8 cm wysokości!
na który składa się turbinowy mechanizmem ssący, szczotki główne oraz dwie szczotki boczne, które dokładnie wymiotą kurz wzdłuż ścian i z zakamarków. Odkurzacz posiada również lampę UV do niszczenia bakterii znajdujących się na podłodze. Z kolei nakładka mopująca usunie na mokro z powierzchni niewidoczne dla oka zabrudzenia.
ROBOJET Air AH-157 wyposażono w kilkanaście różnych czujników: ultradźwiękowe, zabrudzenia, wysokości, zapełnienia pojemnika na kurz, które wykorzystują najnowocześniejsze technologie rozpoznawania otoczenia i gwarantują najwyższą efektywność sprzątania. Dodatkowo możemy ustawić dla odkurzacza ograniczenie pola pracy czyli tzw. wirtualnej ściany.
Odkurzacz Air AH-157 oferuje 6 trybów sprzątania, dzięki czemu możesz dostosować sprzątanie do swoich potrzeb oraz wielkości i kształtu sprzątanej powierzchni. Użytkownik ma do wyboru tryb: spiralny, „wzdłuż ścian”, odbicia, poligonalny , zygzakowaty (ZIG-ZAG), automatyczny. Można mu również ustawić harmonogram pracy: dzienny i tygodniowy. 500 ml pojemnik na kurz pozwala na dłuższa pracę odkurzacza bez konieczności opróżniania zbiornika.
Pojemny akumulator pozwala, po 240 minutach ładowania na pracę nawet do 120 minut. Odkurzacz automatycznie powróci do stacji dokującej w celu ponownego naładowania. Za pomocą pilota zdalnego sterowania możesz sterować odkurzaczem nie ruszając się z miejsca. RoboJet Air możesz uruchomić również za pomocą smartfona i aplikacji mobilnej, jak również poprzez panel dotykowy znajdujący się na robocie.
Nakładany dodatkowo na ROBOJET Air AH-157 oczyszczacz powietrza ADD-10 usuwa z powietrza kurz, pyłki, wirusy, bakterie, roztocza, zarodniki pleśni i grzybów oraz dym, zapachy i szkodliwe opary. Oczyszczacz powietrza posiada filtr HEPA węglowy, czujnik cząstek PM 2.5, jonizer, czujnik wymiany filtra oraz programator pracy (praca przez 1, 2, 4 lub 8 godzin).
Czas pracy [min]: | 120 |
---|---|
Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.5 |
Wysokość [cm]: | 8 |
Poziom hałasu [dB]: | 60 |
Czujniki: | Antykolizyjne, Kurzu, Przeszkód, Uskoku podłoża, Zabrudzenia szczotek |
Funkcje: | Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania |
Kolor: | Czarny |
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.