Opis produktu

Odkryj sprzątanie z przyjemnością

Doskonała orientacja

Robot sprzątający CONCEPT VR2020 wyposażony jest w zaawansowaną technologię nawigacji GyroTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twój dom i tworzy dokładną mapę do planowania sprzątania. Dzięki temu robot orientuje się w przestrzeni z maksymalną dokładnością, nie wjeżdża wielokrotnie do posprzątanych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania. Doskonale radzi sobie ze wszystkimi wykładzinami i dywanami. Dzięki dużym kołom i mocnemu silnikowi pokonuje progi drzwi i inne przeszkody do wysokości 1,5 cm. Po zakończeniu czyszczenia automatycznie powróca do stacji ładującej.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR2020 orientacja zaawansowana technologia nawigacji GyroTec 2.0 przeszkody do 1,5 cm

Pozbędzie się wirusów i bakterii

Chcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? VR2020 to kolejny z serii pomocników pomagających w walce z wirusami i bakteriami. Wystarczy dodać odpowiedni środek dezynfekujący do zbiornika na wodę. Twoje podłogi będą idealnie czyste i zdezynfekowane.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR2020 wirusy bakterie czyste podlogi zdezynfekowane

Odkurza i wyciera

Robot wyposażony jest w dwa pojemniki, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie z czyszczeniem na sucho i mokro. Pierwszy pojemnik o pojemności 600 ml służy do klasycznego czyszczenia na sucho. Jeśli podłączysz drugi pojemnik, możesz jednocześnie odkurzać i wycierać. Łączy klasyczny pojemnik na kurz z elektronicznie sterowanym zbiornikiem na wodę, dzięki czemu możesz wykonać odkurzanie i wycieranie naraz w rekordowym czasie. Za pomocą aplikacji możesz ustawić przepływ wody na niski, standardowy lub wysoki. Nakładka do wycierania wyposażona jest w ściereczkę z mikrofibry, która wiąże brud ze sobą, a także poleruje podłogę podczas czyszczenia. Tkaninę można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR2020 odkurza wyciera dwa pojemniki na sucho i mokro aplikacja

Sterylizacja

Robot sprzątający CONCEPT VR2020 jest wyposażony w technologię sterylizacji UVC LED, która zapewnia do 3 razy dłuższą żywotność w porównaniu do powszechnie stosowanych lamp. Możesz nim sterować za pomocą aplikacji mobilnej. W trybie sterylizacji odkurzacz wyłącza ssanie, zmniejsza prędkość ruchu do połowy mocy i jednocześnie zmniejsza prędkość szczotki głównej i szczotek bocznych. Oświetlenie UVC można również aktywować podczas standardowego czyszczenia. Dzięki tej technologii odkurzacz emituje promieniowanie ultrafioletowe typu C, które zaburza strukturę DNA komórkowego bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów, uniemożliwiając tym samym ich dalsze namnażanie. Jest powszechnie stosowane np. do dezynfekcji wody, powietrza czy w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Z tym odkurzaczem możesz być pewien idealnej czystości bez użycia chemii.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR2020 sterylizacja technologia sterylizacji UVC LED oswietlenie UVC

Eliminacja nieprzyjemnego zapachu

Robot sprzątający CONCEPT VR2020 wyposażony jest w sprytnie zaprojektowaną komorę do umieszczenia zasobnika zapachowego. Podczas odkurzania eliminuje nieprzyjemny zapach z osiadłego kurzu, pomieszczenie pachnie przyjemnie i daje poczucie większej czystości. Wkład aromatyczny nie jest dołączony.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR2020 zapach eliminacja

Mocny silnik i duża moc ssania

Odkurzacz wyposażony jest w bezszczotkowy silnik DC BLDC, który ma szereg zalet. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i w porównaniu do silników konwencjonalnych jest cichszy, bardziej niezawodny, energooszczędny oraz ma dłuższą żywotność. Jednocześnie przyczynia się do wysokiej mocy ssania odkurzacza, która sięga 2200 Pa. Oferuje 3 poziomy wydajności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Siłę ssania można również ustawić ręcznie w zależności od potrzeb i stopnia zanieczyszczenia.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR2020 mocny silnik duza moc ssania bezszczotkowy silnik DC BLDC 3 poziomy wydajnosci

Akumulator litonowo-jonowy Li-lon

Odkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorami litowo-jonowym Li-lon o pojemności 2600 mAh, dzięki czemu na jednym ładowaniu może pracować nawet przez około 120 minut. Te akumulatory wyróżniają się długą żywotnością, wysoką wydajnością, bezpieczeństwem i stabilnym cyklem. Ze względu na swoje właściwości znajdują zastosowanie np. w przemyśle motoryzacyjnym czy do akumulatorowego magazynowania systemów fotowoltaicznych.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR2020 Akumulator litonowo-jonowy Li-lon 2600 mAh czas pracy 120 minut

Do wszystkich powierzchni

Robot sprzątający CONCEPT VR2020 jest wyposażony w szczotkę główną i dwie szczotki boczne. Główna, spiralna szczotka CARPET składa się z połączenia włosia i gumowych wstawek. Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg, w tym dywanów. Szczotki boczne rozszerzają zakres odkurzania i doskonale czyszczą wokół ścian, mebli, w rogach pomieszczenia i w innych trudno dostępnych miejscach.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR2020 do wszystkich powierzchni

Jeszcze bardziej wydajny

Aby zwiększyć skuteczność czyszczenia, wprowadziliśmy innowacje w wyglądzie szczotki głównej. Dzięki specjalnej instalacji włosia w kształcie litery V, wszystkie zabrudzenia z krawędzi szczotki koncentrują się w środkowej części odkurzacza, gdzie są zasysane do pojemnika zbiorczego.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR2020 skuteczne czyszczenie wydajny

CARPET turbo

Możesz użyć funkcji turbo do dywanów, jeśli masz zainstalowaną w robocie szczotkę do dywanów. Uruchamia się, gdy odkurzacz wjedzie na dywan. Automatycznie zwiększa moc ssania do maksimum, aby zapewnić wydajne czyszczenie. Po powrocie do twardych podłóg wraca do swojej pierwotnej wydajności.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR2020 CARPET turbo wydajne czyszczenie

Sterowanie

Robotem można sterować za pomocą aplikacji Concept Home, która jest dostępna w języku polskim i dostępna za darmo na iOS i Androida. Dzięki aplikacji możesz zaplanować sprzątanie w dowolnym miejscu i czasie, śledząc w czasie rzeczywistym ile posprzątał i gdzie jest. Nawet jeśli nie ma Cię w domu, zawsze będziesz mógł kontrolować swoje sprzątanie. Możesz także użyć Alexy lub Google Home, aby sterować odkurzaczem za pomocą głosu. A jeśli nie jesteś fanem aplikacji lub nie masz smartfona, możesz również w pełni sterować nim za pomocą pilota.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR2020 sterowanie aplikacja Concept Home iOS i Androida Alexy Google Home

Tryby sprzątania

Robot oferuje 4 tryby czyszczenia. W trybie Auto SMART odkurzacz porusza się sprawnie i systematycznie w liniach w całej przestrzeni, a na końcu wykonuje czyszczenie wzdłuż ścian. W lokalnym trybie TURBO porusza się spiralnie i zasysa do maksymalnej mocy w określonym miejscu. W trybie obwodu uzyskasz idealne czyszczenie wzdłuż ścian. W trybie ręcznym możesz poprowadzić odkurzacz dokładnie tam, gdzie musisz posprzątać.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR2020 4 tryby pracy tryb auto smart tryb turbo tryb obwodu tryb reczny

Dla jeszcze lepszego czyszczenia

W trybie Auto SMART można aktywować funkcję TURBO, dzięki której odkurzacz będzie sprzątał maksymalną mocą. Jeśli wybierzesz INTENSIVE, robot wykona ustawiony program dwa razy i z maksymalną wydajnością dla trybu obwodu. Jeśli nie chcesz, aby Twój odkurzacz rozpraszał Cię podczas oglądania ulubionego programu, użyj SILENT, aby wyłączyć wszystkie powiadomienia głosowe.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR2020 tryb Auto SMART funkcja TURBO

Dla alegików

Odkurzacz automatyczny VR2020 jest idealny dla alergików. Posiada zaawansowany system filtracji TripleAirClean. Jest to trójstopniowa filtracja z filtrem HEPA 13, który może usunąć z powietrza do 99,9% cząstek, w tym bakterie i wirusy. Twój dom będzie idealnie czysty i wolny od zbędnych zanieczyszczeń.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR2020 dla alergikow zaawansowany system filtracji TripleAirClean

Zawartość zestawu

Robot sprzątający CONCEPT VR2020, pilot zdalnego sterowania, 2 x filtr, szczotka Carpet, 4 x szczotka boczna, taśma magnetyczna, 2 nakładki wielorazowego użytku, szczotka do czyszczenia, dokumentacja.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR2020 zestaw akcesoria komplet wyposazenie

Dane techniczne

Dane podstawowe

Czas pracy [min]: 120
Czas ładowania akumulatora [min]: 240
Pojemność zbiornika na kurz [l]: 0.6
Wysokość [cm]: 8
Poziom hałasu [dB]: 56
Czujniki: Odległości, Przeszkód, Uskoku podłoża
Funkcje: Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wi-Fi, Funkcja mopowania
Kolor: Biały

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Robot sprzątający CONCEPT VR2020

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756