Polecane produkty podobne

Opis produktu

Inteligentny asystent

Elegancki robot TESLA RoboStar T60 to łatwy w obsłudze inteligentny asystent sprzątania - samodzielnie wyczyści dom, automatycznie poruszając się po podłodze bez niczyjej pomocy. Odkurza, wyciera na mokro i posiada zaawansowany system wykrywania mebli. Bez problemu przemierza niskie progi, posiada wiele czujników, między innymi przeciw upadkowi, dzięki którym nie spada nawet ze schodów. Po zakończeniu czyszczenia wyszukuje stację ładowania i rozpoczyna proces ładowania.

odkurzacz-TESLA-RoboStar-T60 odkurzacz automatyczny

Łatwy w obsłudze

Obsługa robota TESLA RoboStar T60 jest bardzo prosta, dzięki intuicyjnemu menu i panelowi dotykowemu. Wystarczy go włączyć i wybrać odpowiedni tryb czyszczenia. Dodatkowo robot potrafi wycierać podłogę mokrą ściereczką z mikrofibry, co zapewnia idealnie czystą podłogę, wolną od zabrudzeń. Możesz także zwiększyć moc ssącą robota za pomocą przycisku MAX na pilocie. Robot zwiększy wówczas obroty szczotki środkowej oraz moc ssącą.

Urządzenie wyposażone jest w mocny, sterowany elektronicznie bezszczotkowy silnik elektryczny DC drugiej generacji, który działa w sposób wydajny i cichy. Możesz korzystać z robota bez obaw, że będzie Ci przeszkadzał.

odkurzacz-TESLA-RoboStar-T60 łatwy w obsłudze

Inteligentne czyszczenie SMART

TESLA RoboStar T60 posiada zaawansowaną nawigację FastTrack 2.0 opartą na pamięci. Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie zapamiętuje miejsca, które zostały już odkurzone i nie wraca do nich drugi raz. Łatwo dostosowuje się do wielkości pomieszczeń i po czyszczeniu trafia do stacji ładującej.

Urządzenie możesz zaprogramować według własnych preferencji. Ustaw czas planowanego czyszczenia, aby robot wysprzątał mieszkanie pod Twoją nieobecność, a Ty po powrocie będziesz się cieszyć czystą przestrzenią.

odkurzacz-TESLA-RoboStar-T60 inteligentna nawigacja

Wirtualna ściana

Odkurzacz TESLA RoboStar T60 posiada „wirtualną ścianę”, dzięki której robot nie wjedzie w obszar, którego nie chcesz w danym momencie sprzątać. Na przykład, możesz zapobiec przejściu do następnego pomieszczenia, uniemożliwić wjazd do kuchni, w której aktualnie przygotowujesz posiłek.

odkurzacz-TESLA-RoboStar-T60 wirtualna ściana

Potrójna filtracja

Odkurzacz TESLA RoboStar T60 posiada nowoczesny system potrójnej filtracji, w skład którego wchodzi siatka filtra głównego, filtr gąbkowy oraz wydajny filtr HEPA. Wszystkie zabrudzenia są szybko przechwytywane, a dużego pojemnika 450 ml nie trzeba zbyt często opróżniać.

odkurzacz-TESLA-RoboStar-T60 filtracja

Wydajna bateria

Odkurzacz TESLA RoboStar T60 ma baterię, która umożliwia działanie nawet do 110 min. Robot wyposażony jest w specjalne zabezpieczenie, które wstrzymuje przepływ energii po pełnym naładowaniu, co zapobiega przeładowaniu. Dzięki temu bateria wytrzyma dłużej, niż w innych produktach. Produkt posiada także stację ładowania, w której automatycznie się ładuje.

odkurzacz-TESLA-RoboStar-T60 bateria

Dane techniczne

Dane podstawowe

Czas pracy [min]: 110
Czas ładowania akumulatora [min]: 240
Pojemność zbiornika na kurz [l]: 0.45
Wysokość [cm]: 7.8
Poziom hałasu [dB]: 55
Czujniki: Podczerwieni, Upadku, Zbliżeniowe
Funkcje: Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Funkcja mopowania
Kolor: Czarny

Opinie

4/5
1 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Jakość wykonania
4 /5
Głośność pracy
4 /5
Funkcjonalność
4 /5
Gabaryty i waga
4 /5
Dokładność sprzątania
4 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
4/5
Rafał 9 lutego 2021
Sprzątanie
Robot sprzątający zakupiłem do mieszkania 50m2, bez dywanów, bez przeszkód stojących nie licząc mebli. Łatwiej mieć już nie mógł. Reklamowana natomiast nawigacja FastTrack 2.0 powoduje, iż robot trzeba przenosić na odpowiednie miejsca do czyszczenia, gdyż gdy wjeżdża on do pokoi to albo nie kończy całego sprzątania i wyjeżdża bezpowrotnie, albo tak jak to częściej miało miejsce olewa wjazd do pokoju, przez co 50% powierzchni zostaje wcale nie sprzątnięte. Zapewniana cicha praca, nie jest najgorsza, aczkolwiek nie jest to coś czym powinni się chwalić w pierwszej kolejności twórcy robota. Na + oceniam dokładność sprzątania, nawet duże zanieczyszczenia są wciągane bez trybu max. To przez co udało mu się przejechać, było faktycznie dobrze odkurzone.
Czy ta opinia była pomocna?
Produkt archiwalny

Robot sprzątający TESLA RoboStar T60

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756