Opis produktu

Pomocnik w Twoim domu

Różne rodzaje powierzchni

Robot MIDEA świetnie poradzi sobie z różnymi rodzajami powierzchni. Panele laminowane, parkiet, płytki czy dywany z krótkim włosiem. Odkurzy szybko i skutecznie.

Masażer BEURER MG 100

2 poziomy mocy

Silnik o mocy wynoszącej 1200 Pa pracuje na dwóch poziomach ssania, które dopasowują się do aktualnej sprzątanej powierzchni - jej typu i poziomu zanieczyszczenia.

Masażer BEURER MG 100

Żywotna bateria

Maksymalny czas baterii na jednym naładowaniu wynosi 90-100 minut. W tym czasie bez problemi urządzenie odkurzy cały dom. Gdy akumulator jest bliski wyczerpania, robot sam wraca do stacji dokującej.

Masażer BEURER MG 100

Zawartość zestawu

Zakupując Robot sprzątający MIDEA M3L, otrzymujesz zbiornik na kurz, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Czas pracy [min]: 100
Czas ładowania akumulatora [min]: 240
Pojemność zbiornika na kurz [l]: 0.8
Wysokość [cm]: 8
Poziom hałasu [dB]: 72
Czujniki: Antykolizyjne
Funkcje: Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy
Kolor: Biały

Opinie

5/5
1 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Jakość wykonania
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Gabaryty i waga
5 /5
Dokładność sprzątania
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Grumpsy 20 maja 2023
Działa, ale...
Od razu po pudełku widać, że ta marka nie daje dużej uwagi szczegółom estetycznym, nawet trudno było wyciągnąć odkurzacz bez tego by pudełko rozsypało się samowolnie na części, więc ogólnie, po rozpakowaniu, urządzenie wygląda dużo taniej i tandetniej niż na zdjęciach. Bolce przy ładowarce wyglądały na używane z lekką korozją i 3 centymetrowym zadrapaniem na plastikowej obudowie obok. Poprawnie wraca do bazy ładującej, jeśli sprzątanie zostało włączone gdy na tej bazie siedzi. Stawiając go przypadkowo na środku mieszkania i wówczas włączając, niestety już robot nie wie gdzie wrócić. 72 decybele to jednak dużo, więc można go włączać za zamkniętymi drzwiami i zapomnieć. Moc obrotu szczotek jest chyba nawet za duża, bo po sprzątaniu przez godzinę, jest cały zakurzony od góry do dołu (t.j. wzburza kurz z podłogi, więc raczej dla alergików nie będzie się nadawał). Gabaryty robota są za duże, więc nie odkurzy rogów i zakamarków. Szczotki są długie, że nawet odkurzy 2 centymetry pionowe listew przypodłogowych. Moc ssania zbiera z podłogi śrubki i nawet (wszystkie) kulki od zabawkowego pistoletu córki, co często nie jest możliwe odkurzaczem pionowym z obrotowymi szczotkami czy roboczym na kablu 1200w. Ze wszystkimi opcjami dostępnymi na pilocie urządzenia jeszcze nie miałam okazji się zapoznać ani nawet wypróbować, bo urządzenie dostarczone zostało 2 godziny temu.
Czy ta opinia była pomocna?
Produkt archiwalny

Robot sprzątający MIDEA M3L

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756