Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure

Kod: 842934
THOMAS
Moc silnika [W]
1700
Regulacja mocy ssania
Tak
Typ filtra
Antyalergiczny
Pojemność pojemnika/worka [l]
1.8
Zasięg pracy [m]
11

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Opis i dane

Opis i dane

Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure

Bezworkowy odkurzacz z filtrem wodym, dedykowany dla osób walczacych z alergiami. Dzięki unikalnej filtracji filtra wodnego Aqua-Pure kurz, brud, alergeny oraz zapachy zostają zatrzymane w wodzie. Dodatkowo filtr wodny zapewnia lekkie nawilżanie oraz odświeżanie powietrza w pomieszczeniu.

THOMAS Perfect Air Allergy Pure

filtr wodny Aqua-pure

dokładne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza oraz zbieranie płynów? Tak, jak najbardziej jest to możliwe. Odkurzacze Thomas perfect air są wyposażone filtr wodny Aqua-Pure. Umożliwa on dokładne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszelkie zanieczyszczenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz. Dodatkowo otrzymujemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Opróżnianie filtra jest niezwykle higieniczne i proste. Po prostu wylewamy zanieczyszczenia do kanalizacji, dzieki temy żadne cząstki kurzu nie dostają się z powrotem do pomieszczenia.

Odkurzacz Tradycyjny

Filtry

Poza filtrem wodnym Aqua-Pure odkurzacz jest wyposażony w filtr HEPA, filtr zabezpieczający, dwa filtry osuszające ze specjalnymi filtrami przeciwpyłkowymi oraz mikro filtr powietrza wylotowego. Taki zestaw filtrów z połączeniu z filtrem wodnym Aqua-pure zapewniają doskonałą filtrację pyłu, kurzu i alergenów. Jest to jedyne na rynku takie połączeniu dwóch rodzajów filtracji. Dokładne odkurzanie w domu alergika, odświeżanie i oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu za pomocą jednego urządzenia, teraz jest to możliwe.

Odkurzacz Tradycyjny THOMAS

Przełączalna szczotka parkiet / dywan

Doskonale przylega do każdej powierzchni w trakcie odkurzania. Dzięki możliwości przełączenia możemy ją dopasować do rodzaju odkurzanej powierzchni: parkiety i podłogi twarde lub dywany i wykładziny.

Odkurzacz THOMAS

Szczotka do materacy

Miejscem w naszym domu, gdzie gromadzi się najwięcej alergenów, cząstek skóry i roztoczy są materace. Dlatego też odkurzacz Perfect Air Allergy Pure został wyposażony w specjalną szczotkę do odkurzania materacy. Jej niewielka wielkość z jednej strony pozwala perfekcyjnie odkurzyć nawet zagłębienia w materacach. Z drugiej strony małe wymiary zarówno szczotki, jak i szczeliny ssącej powodują, że siłą ssania na szczotce jest naprawdę ogromna. Pozwala od odkurzać nie tylko wierzch materaca, lecz także zasysać zanieczyszczenia z większej głębokości. Szczotka ta doskonale nadaje się także do odkurzania wszelkiego rodzaju tapicerki, czy to w domu, czy w samochodzie.

THOMAS Perfect Air Allergy Pure

Akcesoria

Szczotka do odkurzania mebli - pozwala skutecznie usuwać kurz z mebli, półek czy książek. Dzięki obrotowej końcówce możemy ja bez problemu ustawić pod odpowiednim kątem tak, aby jak najlepiej przylegała do odkurzanej powierzchni.
Ssawka szczelinowa - odkurzanie w trudno dostępnych miejscach jest to bardzo łatwe dzięki dostępnej tylko w modelach odkurzaczy Thomas ssawce szczelinowej. Dzieki temu bardzo łatwo odkurzymy wszelkie trudno dostępne miejca, jak za szafami czy sofy z głębokimi siedziskami. Dodatkowo – specjalna nakładka na ssawke szczelinową aby delikatnie odkurzyć meble czy książki

Odkurzacz THOMAS

Specyfikacja

Nazwa filtra HEPA 13
Typ filtra Antyalergiczny
Długość [cm] 46.7
Szerokość [cm] 31.8
Waga [kg] 7.5
Wysokość [cm] 29.4

Praca na mokro

Nie

Regulacja mocy ssania

Tak
Wbudowany ręczny odkurzacz Nie
Pojemność pojemnika/worka [l] 1.8
Zbieranie kurzu Pojemnik
Kolor Turkusowo-biały
Rodzaj odkurzacza Z filtrem wodnym
Seria odkurzacza Perfect Air
Gwarancja 24 miesiące
Długość przewodu [m] 8
Elektroszczotka Nie
Moc silnika [W] 1700
Turboszczotka Nie
Zasięg pracy [m] 11
Zasilanie Sieciowe
Zwijacz przewodu Tak
Konstrukcja Rura teleskopowa z blokadą
Dysze/szczotki Ssawka szczelinowa, Ssawko-szczotka dywanowo-podłogowa, Ssawka do czyszczenia materacy, Szczotka do mebli
Pozostałe wyposażenie Rura teleskopowa, Wąż ssący
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Nazwa producenta/importera THOMAS
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Anna Kondratiuk
kupił/aOdkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure
Super odkurzacz, oczywiście polecam!

Ocena

Bardzo dobra
Andrzej
kupił/aOdkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure
Wcześniej mieszkanie odkurzyłem swoim starym urządzeniem. W mieszkaniu nie było nikogo, więc nikt nie nabrudził, poszedłem do sklepu i przyniosłem nowy nabytek. Dla wypróbowania odkurzyłem w 5 min. przedpokój i dzienny. Ponieważ wcześniej już odkurzałem, więc myślałem, że bez sensu przykładać się do ponownej pracy. I tu miło się zaskoczyłem, jak spojrzałem do pojemnika z wodą było pełno syfu wręcz kożuch. I to dla mnie najważniejsze - skuteczność. Dla przyczepienia się: 1-mam wątpliwości co do jakości materiału szczególnie węża; 2- skromny asortyment. Niestety szczotki z innych firm nie pasują i będzie trzeba dodatkowo zapłacić.

Ocena

Bardzo dobra
Anna M.
kupił/aOdkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure
Wart swojej ceny.

Ocena

Fantastyczna
Irmina
kupił/aOdkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure
Jest to mój kolejny odkurzacz ale pierwszy z filtrem wodnym. Polecam jestem bardzo zadowolona.

Ocena

Bardzo dobra
Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
Akcesoria Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną