Polecane produkty podobne

Opis i dane

Jeśli chcesz mieć idealnie proste i gładkie włosy, skorzystaj z prostownicy Blaupunkt HSS601. Aluminiowe płyty grzewcze pokryte są ultragładką ceramiką z dodatkiem turmalinu i olejku arganowego, co pozwala na stopniowe uzyskanie miękkich i lśniących włosów bez ich obciążania, jednocześnie działając nawilżająco i leczniczo. Turmalin jest doskonałym składnikiem ze względu na swoje właściwości. Oprócz zapobiegania elektryzowaniu się włosów, pod wpływem wysokiej temperatury wytwarza jony ujemne, które zamykają łuski włosa, chroniąc je przed uszkodzeniami, nadając im gładkość i połysk. Aluminium natomiast odpowiada za doskonałe rozprowadzanie ciepła, a nawet równomierne nagrzewanie płyt prostujących.


Temperatura pracy prostownicy jest regulowana w zakresie od 100°C do 220°C, co pozwoli na prostowanie włosów cienkich, wrażliwych, podatnych na uszkodzenia oraz grubych i pofalowanych kosmyków. Regulowany kąt nachylenia płytki do pasm włosów usprawnia proces prostowania i sprawia, że ​​obsługa prostownicy HSS601 jest jeszcze szybsza i przyjemniejsza.


HSS601 jest gotowy do pracy w mniej niż minutę, co oznacza, że ​​nie tracisz czasu na czekanie, aż prostownica odpowiednio się nagrzeje. Szczególnie docenią to panie w pośpiechu! Czytelny i elegancki wyświetlacz LED pokazuje aktualny poziom ustawienia temperatury.

Dane techniczne

Funkcje

Techniczne

Parametry

Automatyczny wyłącznik Tak
Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie Tak
Funkcje dodatkowe Szybkie nagrzewanie
Jonizacja Tak
Regulacja temperatury Tak
Parowa Nie
Możliwość stosowania na mokrych lub wilgotnych włosach Nie
Funkcje Automatyczny wyłącznik, Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie, Jonizacja, Regulacja temperatury, Wyświetlacz LCD
Moc [W] 49
Płytki wymienne Nie
Powłoka płytek Ceramiczno-turmalinowa
Szerokość płytki [mm] 24
Temperatura maksymalna 220 stopni
Typ produktu Prostownica
Wbudowany grzebień Nie
Wyświetlacz LCD Tak
Zastosowane technologie Brak
Kolor Czarny
Wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera BLAUPUNKT
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Prostownica BLAUPUNKT HSS601

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756