Megarabaty! Piąty wybrany produkt 99% taniej!

Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w lipcu!

Prostownica REMINGTON Hydraluxe Pro S9001

(7)
Kod: 319641

Megarabaty! Piąty wybrany produkt 99% taniej!

Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w lipcu!

Moc [W]: 56
Powłoka płytek: Ceramiczna
Temperatura maksymalna: 230 stopni
Funkcje: Automatyczny wyłącznik, Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie, Regulacja temperatury
Funkcje dodatkowe: Automatyczne wyłączenie po 60 min., Funkcja blokady
Technologia mgiełki wodnej Hydracare
Powłoka ceramiczna Moisture Lock
Zobacz cały opis
Prostownica REMINGTON Hydraluxe Pro S9001
Prostownica REMINGTON Hydraluxe Pro S9001
598
00
19,93 zł x 30 rat 0%
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
U Ciebie
W sklepie jutro
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

S9001 Hydraluxe Pro S9001 Hydraluxe Pro

Prostownica do włosów Hydraluxe Pro S9001

S9001 Hydraluxe Pro Produkt do każdego rodzaju włosów

Maksymalne nawilżenie i ochrona włosów podczas prostowania i stylizacji fryzury

Przesuszone, łamliwe i puszące się włosy? Teraz to już nie Twój problem! Ciesz się idealnie gładką fryzurą z nową prostownicą Hydraluxe Pro! Specjalna budowa płytki z odżywką Moisture Lock zadba o prawidłowe nawilżenie włosów, a innowacyjna mgiełka ochroni każde pasmo przed działaniem wysokiej temperatury.

S9001 Hydraluxe Pro S9001 Hydraluxe Pro Sezon Jesień / Zima 2020

Zapoznaj się z produktem przed jego zakupem

Akcesoria:
Obróć
1 1

Unikalna cecha

Zbiorniczek na wodę

Zbiorniczek do napełniania wody za pomocą dołączonej pipety (Bez ryzyka zalania urządzenia). Woda ze zbiorniczka służy do tworzenia mgiełki nawilżającej włosy.

2 2

Standardowa cecha

Włącznik & Regulacja temperatury

Do dyspozycji masz 5 różnych ustawień cyfrowej regulacji temperatury do 230°C za pomocą przycisków + i -.

3 3

Standardowa cecha

Blokada płytek

Blokada płytek umożliwia zamknięcie prostownicy i wygodne przechowywanie.

1 1

Unikalna cecha

Powłoka Moisture Lock

Płytki prostownicy są pokryte powłoką zatrzymującą wilgoć (z ang. Moisture Lock) z mikroodżywkami, które utrzymują nawilżenie włosów, chroniąc je przed przesuszeniem.

2 2

Unikalna cecha

Wyrzutnia mgiełki Hydracare

Wyrzutnia przenosi mgiełkę na włosy, rozluźniając każde pasmo, zanim wejdzie w kontakt z płytkami prostownicy. W ten sposób nawilża włosy i chroni je przed uszkodzeniami.

3 3

Unikalna cecha

Włącznik mgiełki Hydracare

Mgiełka Hydracare chroni włosy przed uszkodzeniami termicznymi. Otacza i rozluźnia pasma włosów, umożliwiając ich stylizację w niższej, bezpiecznej temperaturze 170 stopni.

4 4

Standardowa cecha

Obrotowy przewód

Obrotowy kabel pozwala na wygodną stylizację 360 stopni, jak w salonie fryzjerskim

Akcesorium

Etui Ochronne

Etui odporne na ciepło, pozwala bezpiecznie schować prostownicę od razu po stylizacji, idealne do transportu i przechowywania.

Akcesorium

Pipeta

Pipeta służy do łatwego napełniania zbiorniczka prostownicy wodą.


Propozycja nowej codzienności dla Twoich włosów

Technologia mgiełki Hydracare - Zero uszkodzeń termicznych*

Ciesz się profesjonalnie wyglądającymi fryzurami, które będą gładsze, bardziej miękkie i lśniące dzięki technologii Hydracare Mist zastosowanej w prostownicy REMINGTON Hydraluxe Pro S9001. Chłodna mgiełka nawilżająca rozluźnia każde pasmo włosów przed prostowaniem, co oznacza, że możesz cieszyć się stylizacją w zdrowszej temperaturze 170°C, nie powodując uszkodzeń termicznych.

*Nie odnotowano żadnych dodatkowych uszkodzeń podczas stylizacji z włączoną funkcją Hydracare przy rekomendowanym ustawieniu temperatury.

S9001 Hydraluxe Pro
S9001 Hydraluxe Pro
Precyzyjny system grzania płytek

Dzięki precyzyjnemu systemowi grzania, prostownica REMINGTON Hydraluxe Pro S9001 umożliwia łatwe tworzenie trwałych fryzur. Zintegrowane czujniki zapewniają równomierną temperaturę na płytkach, dzięki czemu możesz cieszyć się natychmiastowymi efektami przy jednym ruchu na wszystkich rodzajach włosów.

Powłoka ceramiczna Moisture Lock

Dzięki prostownicy REMINGTON Hydraluxe Pro S9001 stworzysz profesjonalne fryzury i jednocześnie zadbasz o swoje włosy. Dzięki ceramicznej powłoce Moisture Lock, mikroodżywki przenoszone są na włosy przy każdym ruchu. Pomagają one zachować idealną równowagę stopnia nawilżenia włosów podczas prostowania, co oznacza trwałe, gładkie i błyszczące fryzury.

S9001 Hydraluxe Pro
S9001 Hydraluxe Pro

Wygodne prostowanie włosów gdziekolwiek jesteś

Szykowanie się do wyjścia i czesanie w pośpiechu wymaga sporo przestrzeni do manipulacji. Prostownica Hydraluxe Pro nie ogranicza Twoich ruchów, a dzięki 3-metrowemu obrotowemu kablowi z łatwością przeniesiesz ją na sporą odległość, jak w salonie fryzjerskim. Urządzenie posiada smukłe płytki i lekką konstrukcję, dlatego z łatwością zabierzesz je w podróż, na siłownię lub na basen.

Łatwa w użyciu

Dzięki pipecie łatwo napełnisz wbudowany zbiornik na wodę w urządzeniu. Po prostu napełnij pipetę i zbiornik przefiltrowaną lub destylowaną wodą i spokojnie prostuj włosy. Jedno zapełnienie zbiornika wystarczy na ułożenie całej fryzury.

S9001 Hydraluxe Pro

Cyfrowa regulacja temperatury

Spersonalizuj swoją stylizację dzięki prostownicy REMINGTON Hydraluxe Pro S9001. Wybierz spośród 5 różnych ustawień cyfrowej regulacji temperatury do 230°C, zgodnie z własnymi preferencjami. Funkcja blokady temperatury pozwala również wybrać ulubioną temperaturę stylizacji i zablokować ją na czas stylizacji.

Nagrzewanie płytek w zaledwie 15 sekund

Ultraszybkie nagrzewanie prostownicy REMINGTON Hydraluxe Pro S9001 oszczędza Twój czas i pozwala rozpocząć stylizację fryzury już po 15 sekundach. Trudno o szybsze rozwiązanie na rynku.

S9001 Hydraluxe Pro
S9001 Hydraluxe Pro

Blokada płytek

Praktyczna prostownica sprawdza się w wielu sytuacjach, dlatego prostownica REMINGTON Hydraluxe Pro S9001 została wyposażona w system blokady płytek w pozycji zamkniętej dla wygodnego przechowywania.

Automatyczny wyłącznik dla zapominalskich

Codzienność jest wystarczająco stresująca, by martwić się o włączoną prostownicę. Prostownica REMINGTON Hydraluxe Pro S9001 została wyposażona w funkcję automatycznego wyłączania po 60 minutach, by korzystać z niej komfortowo niezależnie od sytuacji.

S9001 Hydraluxe Pro

Cechy produktu

Czyli co sprawia, że prostownica Hydraluxe Pro gwarantuje takie efekty?

S9001 Hydraluxe Pro

Cząstki odżywki Moisture Lock

S9001 Hydraluxe Pro

Technologia mgiełki Hydracare nawilżająca włosy - zero uszkodzeń termicznych*

S9001 Hydraluxe Pro

Precyzyjny system grzania płytek

*Nie odnotowano żadnych dodatkowych uszkodzeń podczas stylizacji z włączoną funkcją Hydracare przy rekomendowanym ustawieniu temperatury.


Co zawiera opakowanie?

Wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się wygodą i doskonałymi rezultatami.

S9001 Hydraluxe Pro 01

Prostownica do włosów

S9001 Hydraluxe Pro

S9001 Hydraluxe Pro 02

Etui ochronne

Do przechowywania prostownicy

S9001 Hydraluxe Pro 03

Pipeta

Do napełniania zbiorniczka wodą

S9001 Hydraluxe Pro 04

Instrukcja obsługi

w języku polskim

Pytania i odpowiedzi

Rozwiń więcej S9001 Hydraluxe Pro

Czym różni się Hydraluxe Pro od zwykłej prostownicy? S9001 Hydraluxe Pro

Podczas prostowania włosów standardową prostownicą, włosy są suche, więc aby uzyskać gładką fryzurę potrzeba wysokiej temperatury, która zmienia kształt naskórka, co może spowodować długotrwałe uszkodzenie włosów. Prostownica Hydraluxe Pro utrzymuje prawidłowy stopień nawilżenia włosów - niewielka ilość chłodnej mgiełki emitowana jest na włosy przed przejściem rozgrzanych płytek, zmniejszając ilość potrzebnego ciepła i zapewniając stylizację bez uszkodzeń.

Dlaczego stylizacja z chłodną mgiełką jest lepsza niż z gorącą parą? S9001 Hydraluxe Pro

Chłodna mgiełka wchłania się we włosy szybciej niż gorąca para, co oznacza, że prostownica Hydraluxe Pro potrzebuje mniej wody, aby zapewnić idealny stopień nawilżenia podczas stylizacji. To z kolei sprawia, że Twoje narzędzie do stylizacji jest smuklejsze i lżejsze niż inne prostownice parowe dostępne obecnie na rynku.

Jak powstaje chłodna mgiełka? S9001 Hydraluxe Pro

Chłodna mgiełka tworzy się poprzez wibrowanie wody z prędkością ultradźwiękową, w celu jej rozbicia i utrzymania w stanie płynnym, tak aby pozostała chłodna.

Dlaczego wylot mgiełki podczas stylizacji musi być skierowany w dół, w kierunku końcówek włosów?S9001 Hydraluxe Pro

Wylot mgiełki znajduje się na krawędzi prostownicy, aby nawilżyć włosy, rozluźniając każde pasmo, zanim włosy wejdą w kontakt z rozgrzanymi płytkami. Oznacza to, że profesjonalne efekty stylizacji można osiągnąć w zdrowszej temperaturze 170°C.

Czy należy używać filtrowanej wody do napełniania zbiornika? S9001 Hydraluxe Pro

Tak, używanie filtrowanej wody przedłuży żywotność generatora chłodnej mgiełki; niefiltrowana woda zawiera wiele minerałów, które z czasem mogą zatykać małe otwory generatora.

Czy jeden pełen zbiornik wody wystylizuje całą moją fryzurę? S9001 Hydraluxe Pro

Tak, zbiornik o pojemności 7 ml zawiera ilość wody wystarczającą do ułożenia całej fryzury (do 48 m).

W jaki sposób odżywka przenosi się z płytek na włosy? S9001 Hydraluxe Pro

Mikrocząstki odżywki wbudowane są w pory warstwy ceramicznej, ciepło obniża lepkość tych cząstek, więc gdy płytki przesuwają się po włosach, siły tarcia wmasowują odżywkę na powierzchnię włosów.

Czego mogę się dowiedzieć o marce Remington? S9001 Hydraluxe Pro

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie higieny osobistej. Od rozpoczęcia działalności w Nowym Jorku w 1937 roku Remington miał jeden jedyny cel - pomóc Ci wyglądać i czuć się świetnie. Dzięki nieustannym innowacjom nasze produkty od ponad 80 lat znajdują się w czołówce produktów pielęgnacyjnych, inspirując kobiety i mężczyzn na całym świecie do przejęcia kontroli nad swoim wyglądem. Niezależnie od tego, czy jest to część Twojej porannej rutyny, czy przygotowywanie się do wielkiego wydarzenia - rozumiemy, że pewność siebie, aby być sobą, zaczyna się od wyglądania tak, jak chcesz.

Gwarancja

Dodatkowy rok gwarancji uzyskasz rejestrując swój zakup na stronie producenta w ciągu 30 dni od zakupu.

Serwis gwarancyjny marki Remington znajduje się również w Polsce. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każde Twoje zgłoszenie zostanie przeprocesowane na terenie naszego kraju, a także zostaniesz obsłużony/a w ojczystym języku najszybciej jak to będzie możliwe.

S9001 Hydraluxe Pro
S9001 Hydraluxe Pro

Zadbaj o piękno i gładkość swoich włosów z prostownicą Hydraluxe Pro, która zagwarantuje im intensywne nawilżenie oraz ochronę przed wysoką temperaturą. Właściwości urządzenia w połączeniu z aspektami praktycznymi, takimi jak wygodne uzupełnianie zbiornika z wodą lub długi, obrotowy kabel sprawiają, że Twoje włosy zachwycą swym blaskiem niejednego przechodnia!
Filmy:Dane techniczne

Funkcje

Techniczne

Parametry

Automatyczny wyłącznik Tak
Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie Tak
Funkcje dodatkowe Automatyczne wyłączenie po 60 min., Funkcja blokady
Jonizacja Nie
Regulacja temperatury Tak
Możliwość stosowania na suchych lub wilgotnych włosach Tak
Parowa Nie
Możliwość stosowania na mokrych lub wilgotnych włosach Nie
Liczba poziomów temperatury 5
Funkcje Automatyczny wyłącznik, Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie, Regulacja temperatury
Moc [W] 56
Płytki wymienne Nie
Powłoka płytek Ceramiczna
Szerokość płytki [mm] 110
Temperatura maksymalna 230 stopni
Typ produktu Prostownica
Wbudowany grzebień Nie
Wyświetlacz LCD Nie
Zastosowane technologie HydraCare
Kolor Biały
Wyposażenie Obrotowy przewód, Pipeta, Rękaw
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 5 lat

Dokumenty do pobrania

Producent

 • Nazwa producenta/importera REMINGTON
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  5/5
  7 opinii
  7 użytkowników poleca ten produkt
  Łatwość użycia
  5 /5
  Solidność konstrukcji
  5 /5
  Prosta obsługa
  5 /5
  Wykonanie
  5 /5
  Szybkość nagrzewania się
  5 /5
  Regulacja temperatury
  5 /5
  Poręczność
  5 /5
  Prostota ustawień
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Kamila 2 stycznia 2022
  Polecam
  Prostownica REMINGTON S9001 HYDRALUXE PRO moim zdaniem to dobry zakup. Jestem bardzo zadowolona z regulacji temperatury, dużym atutem jest szybkość nagrzewania, praktycznie zaraz po włączeniu jest gotowa do pracy. Płytki z tego co widzę na swoich włosach nie niszczą ich. Rano praktycznie w parę minut mam wyprostowane i wygładzone włosy. Włosy po wyprostowaniu wyglądają jak po wyjściu od fryzjera.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Wioletta 10 listopada 2021
  Jest świetna!
  Moje włosy się puszyły przy najmniejszej wilgoci, a po użyciu tej prostownicy zostają proste nawet w wilgotne dni.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Beata 13 grudnia 2021
  Polecam
  Bardzo dobra prostownica. Super wygładza i nie przesusza. Polecam serdecznie.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Monika 15 grudnia 2020
  Prostownica do włosów zniszczonych
  Prostownica bardzo dobrze prostuje włosy w niskiej temperaturze (aby używać pary, nie ma możliwości ustawienia wyższej temperatury niż 170 stopni). Mimo takiej "niskiej" temp. spełnia swoje zadanie i ładnie prostuje włosy, nie przyklapuje ich. Używam jej razem z nową suszarką Remingtona i efekt jest nie do opisania - lepszą kondycję włosów widać już po pierwszym użyciu, natomiast po tygodniu nie mogę wyjść z podziwu w jak dobrej kondycji są moje włosy, dlatego polecam z czystym sumieniem, dodatkowy plus to bardzo długi kabel, zarówno w prostownicy jak i we wspomnianej wcześniej suszarce - wcześniej się z takim nie spotkałam.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Pani Loczek 3 grudnia 2020
  Prostownica dla przesuszonych włosów
  Moje włosy dużo przeszły, dlatego dbam o nie. Wzięłam tę prostownicę ze względu na nawilżającą odżywkę i widzę różnicę w wyglądzie włosów (wcześniej używałam prostownicy innej marki, szczotki prostującej i raczej unikałam prostowania). Po użyciu tej prostownicy włosy są proste, ale nie sztywne, efekt wyprostowania utrzymuje się długo, a mam włosy kręcone i puszące się. Jestem zadowolona z wyboru.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Zadowolona użytkowniczka 7 grudnia 2020
  Polecam
  Jestem zadowolona ze sprzętu, świetnie prostuje za pierwszym pociągnięciem, efekty utrzymują się długo, włosy faktycznie wydają się bardziej miękkie i odżywione przez długi czas.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Rafał 7 października 2020
  Polecam ok.
  Super prostownica, polecam.
  Czy ta opinia była pomocna?

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna ochrona
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Pełna ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
  Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
  Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
  Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Instrukcje

   Instrukcja obsługi Prostownica REMINGTON Hydraluxe Pro S9001
   Prostownica REMINGTON Hydraluxe Pro S9001
   Prostownica REMINGTON Hydraluxe Pro S9001
   598
   00
   19,93 zł x 30 rat 0%
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   U Ciebie
   W sklepie jutro
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756