Koc elektryczny KARDIO-TEST KT-B218

Kod: 266322
KARDIO-TEST
Rodzaj produktu
Urządzenie rozgrzewające
Moc [W]
60
Rodzaj zasilania
Sieciowe
Produkt dostępny
w wybranych sklepach
139,99
Produkt niedostępny w sklepie internetowym
Opis i dane

Opis i dane

Koc elektryczny KARDIO-TEST KT-B218

 

Koc przeciwreumatyczny KT-B218 jest niezastąpiony w przypadkach występowania bólów korzonkowych czy reumatycznych. Poprzez delikatne i równomierne ogrzewanie całego ciała poprawia krążenie krwi, co w konsekwencji polepsza samopoczucie i ogólną sprawność ruchową. Elektryczny koc rozgrzewający  przeznaczony jest do ogrzewania ciała w warunkach domowych. Ciepło pobudza organizm, przyśpiesza krążenie i poprawia samopoczucie .Ten rewolucyjny sprzęt, wykorzystujący najnowszą technologię, zapewnia użytkownikom maksymalną wygodę. Koc rozgrzewający podłącza się do zasilania za pomocą przewodu o długości około 2 metrów. Na przewodzie znajduje się regulator temperatury. Na regulatorze mamy możliwość wyboru jednego z  5 poziomów ogrzewania.
 
Uwaga: koc ogrzewający Kardio-Test KT-B218 działa poprawnie jedynie w sytuacji , w której ciepło przez niego wytwarzane nie jest szybko rozpraszane przez otoczenie. Dlatego aby koc działał prawidłowo należy po położeniu się na kocu pozostawać pod przykryciem (np. pod kołdrą).

Specyfikacja

Funkcje dodatkowe Automatyczne wyłączanie, Możliwość odłączenia przełącznika, Niezależny przełącznik, Regulacja temperatury, Sygnalizacja świetlna, System zabezpieczający przed przegrzaniem, Timer
Rodzaj produktu Urządzenie rozgrzewające
Kolor Biało-czarno-brązowy
Wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Moc [W] 60
Rodzaj zasilania Sieciowe
Nazwa producenta/importera KARDIO-TEST
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną