Alkomat ALCOLIFE F9 + drukarka

Kod: 893969
Rodzaj alkomatu: Dowodowy, Osobisty
Dokładność wyniku [‰]: 0.001
Zakres pomiaru [‰]: 0 - 9
Waga [g]: 274
Funkcje: Możliwość kalibracji, Elektrochemiczny
Alkomat dowodowy
Drukarka Bluetooth
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Model: F9 + drukarka
Alkomat ALCOLIFE F9 + drukarka
Alkomat ALCOLIFE F9 + drukarka
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Opis produktu

Alkomat ALCOLIFE F9 + drukarka

 

Alkomat ALCOLIFE F9 to jedno z najszybszych i najbardziej nowoczesnych urządzeń na rynku. Dzięki połączeniu dwóch technologii FastCell i FuelCell alkomat staje się narzędziem wielozadaniowym.  
Urządzenie ma możliwość wykonania 2 rodzajów badań - bezustnikowych, przesiewowych i tradycyjnych, ustnikowych, dowodowych*.  
Po uzyskaniu świadectwa wzorcowania wydawanego przez akredytowane laboratorium wzorcujące alkomat ALCOLIFE F9 będzie alkomatem dowodowym. Wydruki z drukarki mogą stanowić jako materiał dowodowy w sprawach sądowych (wzorcowanie jest usługą dodatkowo płatną, więcej informacji u sprzedawcy).
 
Niezwykle wydajny, szybki i nowoczesny europejski sensor elektrochemiczny (pomiar bezustnikowy trwa tylko 2 sek.) powoduje, iż alkomat ALCOLIFE F9 w krótkim czasie przebada bardzo dużą grupę ludzi.  
Urządzenie dedykowane do zastosowań firmowych, dla instytucji rządowych i pozarządowych, łączy funkcję badań szybkich, bezustnikowych oraz precyzyjnych badań ustnikowych. Po przeprowadzonym badaniu bezustnikowym (które w przypadku ogólnodostępnych alkomatów bezustnikowych nie jest tak precyzyjne jak badanie ustnikowe), właściciel alkomatu może wykonać precyzyjny test ustnikowy, z którego wydrukować (opcjonalnie drukarka) może takie dane jak:  
1. Wynik z pomiaru
2. Datę pomiaru
3. Nazwę firmy/właściciela alkomatu
4. Miejscowość
5. Adres

 
6. Imię i nazwisko osoby testowanej
 
Dzięki dołączonemu oprogramowaniu (wersja PL), użytkownik z łatwością zaimportuje i wydrukuje wszystkie dane, również z komputera. Alkomat ALCOLIFE F9 ma możliwość zapisu 28 000 testów z pomiarów.
Alkomat ALCOLIFE F9 posiada duży, czytelny 3 kolorowy wyświetlacz. W zależności od wyniku z badania, zmienia on swój kolor na zielony, żółty lub czerwony prezentując przy tym konkretne wyniki w formie liczb. Ta funkcja pozwala no dokładne sprawdzenie ile alkoholu w wydychanym powietrzu posiada osoba badana.
 
KOMUNIKATY:
Pomiar bezustnikowy: komunikat „Alkohol” lub „Brak Alkoholu” (wyświetlacz zielony, czerwony)
 
Pomiar ustnikowy: alkomat prezentuje wyniki na wyświetlaczu (np. 0.00 promila, 0.20 promila, do 9.00 promila)
Wyświetlacz, kolor zielony: wynik z pomiaru od 0.00 – 0.10 promila
Wyświetlacz, kolor żółty: wynik z pomiaru od 0.11 – 0.19 promila
Wyświetlacz, kolor czerwony: wynik z pomiaru od 0.20 – 9.00 promila
 
Alkomat posiada również system umożliwiający badanie osób nieprzytomnych. Jest to funkcja szczególnie przydatna, w przypadku osób u których występuje problem z wdmuchnięciem minimalnej ilości powietrza. Alkomat może również wykonać test na obecność alkoholu w pojemnikach z płynami.
 

 
ZALETY ALKOMATU ALCOLIFE F9 ®?
- Sensor elektrochemiczny, technologia stosowana w alkomatach policyjnych - 2 w 1 – użytkownik za pomocą jednego urządzenia ma możliwość wykonania testów bezustnikowych i ustnikowych - Zapewnia stabilny i wiarygodny sposób pomiaru (pomiary dowodowe, ustnikowe) - Bardzo szybki pomiar bezustnikowy, test trwa tylko  2 sek - Możliwość badania na obecność alkoholu w pojemnikach z płynami - Możliwość wyboru jednostki pomiarowej np. mg/L, mg/100mL, ‰ & % - Idealny stosunek ceny, do jakości produktu - Pokazuje wyniki na wyświetlaczu - Przygotowanie do kolejnego pomiaru 2 sek. - Pamięć pomiarów (możliwość zapisu do 28 000 wyników) - Dedykowane oprogramowanie do pobierania danych z pomiarów do komputera - Możliwość podłączenia drukarki Bluetooth (opcja dodatkowo płatna) - Trzykolorowy wyświetlacz  - Data i czas - System kontroli długości pomiaru sygnalizowany dźwiękiem - Pokrowiec na alkomat - Funkcja automatycznego wyłączania po 3 minutach bezczynności - Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny  - Wysoka dokładność pomiaru - Darmowa dostawa - Nielimitowana kalibracja - 3 LATA GWARANCJI NA ALKOMAT - 2 LATA GWARANCJI NA SENSOR
 
KALIBRACJA
Kalibracja alkomatu wykonywana jest przy wykorzystaniu najnowocześniejszych

 symulatorów firmy Guth Laboratories. Kalibracja wykonana za pomocą tych urządzeń gwarantuje precyzje i poprawność działania alkomatu.
 
NIELIMITOWANA KALIBRACJA: w okresie do 12 miesięcy od daty zakupu alkomatu, użytkownik otrzymuje nielimitowana, bezpłatną kalibracje do zrealizowania w serwisie ALCOLIFE.
 
Zalecana kalibracja alkomatu ALCOLIFE F9: co 6 – 12miesięcy
 
DANE TECHNICZNE ALKOMATU
- Wyświetlacz: cyfrowy wyświetlacz LCD z trójkolorowym podświetleniem - Funkcja szybkiego badania przesiewowego zawartości alkoholu z czujnikiem elektrochemicznym  - Zasilanie:: 4*1.5V AAA Baterie alkaiczne  - Wyświetlacz: TFT 2.4” TFT QVGA - Klawisze: 3 klawisze funkcyjne - Ustawienie jednostek: mg/L, mg/100mL、‰ & % - Automatyczne monitorowanie przepływ powietrza - Środowisko działania: Od -5℃ do +45 ℃ - Warunki długotrwałego przechowywania: Temperatura: 0° C to +55° C. Wilgotność względna: 30 do 90%  - Zakres wyświetlacza: 0.00-9.00 ‰ BAC lub 0.00-4.5mg/L - Zatwierdzenie Agencji: CE  
 
ZESTAW ZAWIERA
- Alkomat ALCOLIFE F9
- Walizka na alkomat

 
- Drukarka Bluetooth
- Papier do drukarki (2 szt)
- Instrukcja w języku polskim
- Karta gwarancyjna
 -4 baterie AAA
- 6 ustników wielorazowego użytku
- Pasek na rękęDane techniczne

Dane podstawowe

Dokładność wyniku [‰]: 0.001
Zakres pomiaru [‰]: 0 - 9
Możliwość kalibracji: Tak
Precyzja pomiaru: Do setnych części promila
Czas przygotowania do pracy: 2 sekundy
Liczba ustników w komplecie: 6
Wymaga ustnika: Nie
Waga [g]: 274
Zasilanie: 4 baterie AAA 1.5 V

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 24 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 24 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Alkomat ALCOLIFE F9 + drukarka
Alkomat ALCOLIFE F9 + drukarka
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756