Polecane produkty podobne

Opis produktu

Innowacja mrożenia

Poznajmy się!

Poznaj nowoczesną, rodzinną i pojemną zamrażarkę marki MIDEA. Jest to zamrażarka szufladowa, która idealnie zamrozi Twoją żywność i produkty. Jest to typ urządzenia bezszronowego, dzięki czemu szron i lód nie osadzają się na ściankach wnętrza. Urządzenie idealnie sprawdzi się w każdym domu.

MIDEA-MDRU333FZF01 zamrażarka szufladowa mrożenie urządzenie szron lód bezszronowa dom

Wygodne szuflady

Po otwarciu drzwi, ukażą się przed Tobą pojemne szuflady, w których możesz przechowywać swoje produkty. Szuflady to doskonałe rozwiązanie dla tego typu urządzeń, bo pozwalają na segregację i utrzymanie porządku we wnętrzu. Szuflady w prosty sposób się wysuwają, przez co odczuwasz komfort podczas korzystania.

MIDEA-MDRU333FZF01 szuflady przechowywanie produkty segregacja porządek wysuwanie komfort

Tak wiele do zaoferowania

Zamrażarka umożliwia zmianę kierunku otwierania drzwi tak, by można było je otwierać w lewą lub prawą stronę, w zależności od Twoich potrzeb. Dzięki temu to urządzenie możesz łatwo dopasować do warunków pomieszczenia, a nie odwrotnie.

MIDEA-MDRU333FZF01 zmiana kierunek otwieranie drzwi prawa lewa strona

Proste sterowanie

Dzięki elektronicznemu sterowaniu - masz pełną kontrolę nad temperaturą zamrażarki! Nowoczesny i prosty w obsłudze wyświetlacz elektroniczny sprawia, że ustawienie żądanych funkcji czy temperatur jest dziecinnie proste, a wyświetlane dane są łatwo dostępne i czytelne. Umiejętnie wkomponowany w urządzenie wyświetlacz - nadaje mu nowoczesnego wyglądu.

MIDEA-MDRU333FZF01 elektroniczne sterowanie temperatura wyświetlacz czytelne nowoczesny wygląd

Mrożenie w dużej szufladzie

Zamrażarka wyposażona jest w dużą szufladę. Dzięki szufladzie o zwiększonej pojemności - możesz bez problemów przechować w zamrażarce większe produkty. Wygodny i ergonomiczny uchwyt ułatwia wysuwanie i wsuwanie szuflady, zapewniając łatwy dostęp do jej wnętrza.

MIDEA-MDRU333FZF01-6-szuflada duża szuflada zwiększona pojemność zamrażarka produkty wygodny ergonomiczny uchwyt

Nóżka poziomująca

Ułatwia odpowiednie ustawienie i wyprofilowanie urządzenia. Dzięki temu lodówka może stać prosto nawet na nierównej nawierzchni.

MIDEA-MDRU333FZF01 nóżka poziomująca ustawienie wyprofilowanie urządzenia nierówna powierzchnia

Funkcja szybkiego mrożenia

Pozwala w krótkim czasie zamrozić nowe produkty. Doskonale sprawdza się, gdy wracasz z zakupów lub chcesz zamrozić dużą ilość żywności. Dzięki tej funkcji mrożone produkty - dłużej zachowają świeżość, walory smakowe i wizualne.

MIDEA-MDRU333FZF01 funkcja szybkie mrożenie żywność mrożone produkty świeżość walory smakowe wizualne

Wygodne otwieranie

Użyj wygodnego uchwytu, aby dostać się do wnętrza zamrażarki. Dobrze wyprofilowany i pewny uchwyt ułatwia otwieranie i zamykanie drzwi urządzenia. Jednocześnie - dodaje drzwiom nowoczesnego oraz eleganckiego wyglądu.

MIDEA-MDRU333FZF01 zintegrowany uchwyt zamrażarka wnętrze otwieranie zamykanie nowoczesny elegancki wygląd

Multi Air Flow

Jest to system obiegu powietrza, który zapewnia trójwymiarowy obieg zimnego powietrza we wnętrzu urządzenia. Dzięki temu w całej komorze zamrażarki - panuje odpowiednia temperatura, a przechowywane produkty są równomiernie schłodzone. Dzięki tej funkcji, mogą dłużej utrzymać świeżość oraz zachować smak i wartości odżywcze.

MIDEA-MDRU333FZF01 multi air flow obieg powietrze trójwymiarowy komora zamrażarka temperatura chłodzenie świeżość smak wartości odżywcze

No Frost - bez szronu

Zapomnij o jakimkolwiek rozmrażaniu! Technologia NoFrost dba o to, by w środku urządzenia nie gromadził się szron.

MIDEA-MDRU333FZF01 nofrost szron

Zero Clearance

Poznaj nowoczesny system otwierania drzwi. Ustawienie urządzenia przy ścianie to już nie problem! Zero Clearance sprawia, że przy otwarciu drzwi pod kątem zaledwie 90° - masz dostęp do wszystkich szuflad i pełni funkcjonalności urządzenia.

MIDEA-MDRU333FZF01 nowoczesny system otwieranie drzwi ściana zero clearance dostęp szuflady funkcjonalność urządzenie

Zawartość zestawu

Kupując zamrażarkę MIDEA MDRU333FZF01 w zestawie otrzymujesz: urządzenie, kabel zasilający, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.

MIDEA-MDRU333FZF01 zestaw urządzenie kabel instrukcja karta gwarancyjna

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. W razie potrzeby demontujemy elementy zabudowy meblowej - front, blat, cokół; i ponownie je montujemy. Po pewnym podłączeniu zamrażarki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona wypoziomowana i unieruchomiona wewnątrz zabudowy. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania zamrażarki zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie. Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.

zamrazarka

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm]: 172.2 x 59.5 x 63.2
Rodzaj zamrażarki: Szufladowa
Zdolność zamrażania [kg/24h]: 11.1
Klasa zamrażarki: ****
Bezszronowa (No Frost): Tak
Pojemność [l]: 238
Roczne zużycie prądu: 288 kWh = 221.76 zł
Klasa emisji hałasu: D
Kolor: Biały

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Zamrażarka MIDEA MDRU333FZF01
Produkt archiwalny

Zamrażarka MIDEA MDRU333FZF01

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756