Megarabaty! Piąty wybrany produkt 99% taniej!

Użyj kodu rabatowego K-2392

Zyskaj nawet 7000 zł!

Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w kwietniu 2022

Pralka SAMSUNG WW90T954ASX 9kg 1400 obr A QuickDrive AddWash

(91)
Kod: 346573

Megarabaty! Piąty wybrany produkt 99% taniej!

Użyj kodu rabatowego K-2392

Zyskaj nawet 7000 zł!

Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w kwietniu 2022

Wymiary (GxSxW) [cm] 60 x 60 x 85
Sposób załadunku Od przodu
Pojemność [kg] 9
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min] 1400
Zużycie prądu 49 kWh = 29.89 zł
Funkcje Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny
Drzwi AddWash™ - dodawaj w trakcie prania
QuickDrive™ - pranie krótsze nawet o połowę
Zobacz cały opis
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: A+++
Pralka SAMSUNG WW90T954ASX 9kg 1400 obr A QuickDrive AddWash
Pralka SAMSUNG WW90T954ASX 9kg 1400 obr A QuickDrive AddWash
Produkt dostępny w wybranych sklepach
3 799
00
Produkt niedostępny w sklepie internetowym. Powiadom mnie o jego dostępności.

Opis i dane

Charakterystyka

EcoBubble

EcoBubble™

Pierze skutecznie i energooszczędnie już w niskich temperaturach.

Panel AI Control

Panel AI Control

Automatyczne dostosowywanie ustawień do użytkownika. 

QuickDrive

QuickDrive™

Skuteczne pranie możliwe w nawet o połowę krótszym czasie.

phphVUKNw icon klasa 2021 151x151px (1)-01

Klasa energetyczna A

Najwyższa efektywność energetyczna zapewnia niskie zużycie prądu.

AddWash

AddWash™

Dodawanie zapomnianej odzieży za pomocą dodatkowych drzwi.

Higieniczna para

Higieniczna para

Program pozwala na zdezynfekowanie ubrań, by były higienicznie czyste.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Technologia EcoBubble™ sprawia, że zabrudzenia usuwane są już w niskich temperaturach. Z chwilą rozpoczęcia prania detergent łączy się z wodą i powietrzem i zamienia się w aktywną pianę. Wnika ona głęboko we włókna tkanin, rozpuszczając brud. Jest przy tym delikatna dla ubrań, nie niszczy ich koloru i struktury. Pranie w niskiej temperaturze to również mniejsze zużycie prądu**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

Pranie w niskiej temperaturze

Pranie w niskiej temperaturze

Doskonała czystość prania już w niskich temperaturach. 

Dodatkowa ochrona tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Aktywna piana jest łagodna nawet dla delikatnych tkanin.

Zwiększona energooszczędność

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niskiej temperaturze ogranicza zużycie prądu.

Inteligentny panel AI Control

Pierz wygodniej i łatwiej, używając inteligentnego panelu AI Control. Sztuczna inteligencja analizuje wybierane przez Ciebie programy i funkcje, by dostosować ustawienia prania do Twoich potrzeb. Zasugeruje także odpowiedni program suszenia dla wybranego cyklu prania. Z poziomu aplikacji SmartThings będziesz mógł zdalnie kontrolować i sterować pracą pralki*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Personalizacja ustawień i parametrów

W pamięci urządzenia zapisane są wybierane przez Ciebie cykle i funkcjonalności. Urządzenie samo dostosowuje do nich optymalne ustawienia.

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Funkcja Auto Cycle Link odpowiada za automatyczny dobór programu suszenia według programu prania*.

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

Zdalne sterowanie

Uruchom aplikację SmartThings, by z dowolnego miejsca sprawdzić działanie pralki czy wybrać najlepszy cykl dla danego rodzaju tkanin.

Oszczędzaj czas i energię elektryczną z QuickDrive™

Zyskaj więcej czasu i troszcz się o środowisko. QuickDrive™ o 50% skraca czas prania i o 20% ogranicza zużycie energii elektrycznej bez obniżenia efektywności prania*. Takie działanie zapewnia wyjątkowa konstrukcja bębna, który składa się z głównego bębna oraz pulsatora, czyli tylnej płyty działającej niezależnie.  W ten sposób pranie porusza się w różnych kierunkach, a zabrudzenia usuwane są szybciej i skuteczniej.


* Testowany na serii Samsung WW8000T w porównaniu z WW6500K. Oszczędność do 50% czasu i do 20% energii przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) z jakością prania ±5% na podstawie danych Intertek.

Najwyższa klasa energetyczna A

Najwyższa klasa energetyczna A oznacza, że urządzenie jest wyjątkowo energooszczędne, co pozwoli Ci płacić niższe rachunki za prąd. Taka pralka jest również bardziej przyjazna dla środowiska niż pralki o niższej klasie energetycznej.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Poznaj praktyczne możliwości, jakie dają dodatkowe drzwi AddWash™. Pozwolą Ci dodać do rozpoczętego prania zapomnianą odzież. Możesz również uzupełnić środki piorące lub włożyć ręcznie wypraną odzież jedynie na czas płukania i wirowania*. Dodatkowo, gdy skończysz pranie, uchylone drzwi AddWash™ pomogą Ci wywietrzyć wnętrze urządzenia.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Pranie dopasowane do Twoich potrzeb

Higienicznie czyste pranie

Higienicznie czyste pranie

Program Higieniczna para usuwa zanieczyszczenia i nie trzeba aktywować Prania wstępnego. Urządzenie uwalnia z dołu bębna parę, która przenika przez tkaniny i usuwa zabrudzenia oraz do 99,9% bakterii* i alergenów**


* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Czyste ubrania w 39 minut

Czyste ubrania w 39 minut

Skuteczne pranie zajmuje tylko 39 minut! Konstrukcja bębna ogranicza czas, a dodatkowa dysza skraca czas płukania i wirowania, zapewniając przy tym ochronę tkanin i kolorów.


* W oparciu o użycie programu Super szybki przy domyślnych ustawieniach z obciążeniem 5 kg.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Do Twojej dyspozycji w pralce Samsung WW90T954ASX otrzymujesz szereg praktycznych funkcji, które ułatwią Ci korzystanie z urządzenia. Już nie będziesz mieć problemów z utrzymaniem jej wnętrza w czystości. Z pomocą funkcji Aktywna piana bez trudu pozbędziesz się nawet uciążliwych plam. Nowoczesna technologia Digital Inverter jest odpowiedzialna za ciche* i wydajne działanie urządzenia oraz większą energooszczędność od tradycyjnych silników stosowanych w innych pralkach**.


* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Czyszczenie bębna+

Czyszczenie bębna+

Bęben, membrana oraz drzwi pralki są czyszczone za pomocą silnego strumienia wody oraz intensywnego wirowania. Eliminuje to zanieczyszczenia i do 99,9% bakterii*, które mogą być przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu we wnętrzu pralki. O konieczności aktywowania programu, przypomina powiadomienie**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

Aktywna piana

Aktywna piana

Twoje ubrania odzyskają perfekcyjną czystość! Funkcja Aktywnej piany pomaga usunąć nawet trudne plamy z soków, wina czy produktów do makijażu. Jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania ubrania namaczane są w aktywnej pianie co sprawia, że zanieczyszczenia łatwo i skutecznie usuwane są z tkanin*.


* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Digital Inverter

Digital Inverter

Bezszczotkowa konstrukcja silnika Digital Inverter zapewnia wyjątkowo cichą pracę i dłuższą żywotność silnika. Otrzymujesz na niego 10-letnią gwarancję.

Bęben Swirl+

Bęben Swirl+

Ulepszona konstrukcja bębna z wypolerowanymi otworami chroni tkaniny przed zaciąganiem włókien, zapobiega ich nadmiernemu niszczeniu i mechaceniu.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

Porównaj produkty

Tabela porównawcza model WW90T986ASH
Tabela porównawcza model WW90T754ABH

WW90T954ASX

WW90T986ASH

WW90T754ABH

EcoBubble™

AddWash™

AI control

AI Wash

QDrive™

Pranie parowe

Super Speed

39 min

39 min

39 min
Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

9 kg

9 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1600

1400

Ilość programów

22

23

22

Kolor

Inox

Biały

Biały

Wyświetlacz

Best

Best

Better

Poziom głośności

49 dB(A)

49 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

A

A

A

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x600

600x850x600

600x850x600

Waga netto

77 kg

79 kg

77 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.


Dane techniczne

Techniczne

Funkcje

Programy

Wirowanie

Parametry

Klasy

Wymiary

Zużycie

Bezpieczeństwo użytkowania Blokada rodzicielska, System przeciwdziałania pienieniu się, Zabezpieczenie przed przepięciami
Możliwość zabudowy pod blatem Nie
Pojemność [kg] 9
Poziom hałasu (pranie) [dB] 52
Poziom hałasu (wirowanie) [dB] 73
Rodzaj pralki Pralka wolnostojąca
Sposób załadunku Od przodu
Zdejmowany blat Nie
Funkcje dodatkowe AddWash, Czujnik wycieku wody, Eco Bubble, Higieniczna para, Panel AI Control, QuickDrive, Smart Control, System VRT, Szuflada StayClean, Wi-Fi
Funkcje parowe Tak
Seria QuickDrive AddWash
Możliwość podłączenia do ciepłej wody Nie
Opóźnienie startu pracy Tak
Programator (sterowanie) Elektroniczny
Silnik inwerterowy Tak
Wyświetlacz elektroniczny Tak
Sterowanie smartfonem Tak
Autodozowanie Nie
Czas prania w programie bawełna 40 st [min.] 150
Czas prania w programie bawełna 60 st [min.] 211
Dobór wody do wielkości załadunku Automatyczny
Programy prania Bawełna, Ciche pranie, Czyszczenie bębna, Eco, Higiena, Mieszany, Pranie optymalne, Program super szybki
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min] 1400
Regulacja prędkości wirowania Tak
Kolor Inox
Regulacja temperatury Tak
Wilgotność resztkowa [%] 44
Gwarancja 10 lat silnik Digital Inverter, 24 miesiące
Klasa prania A
Klasa wirowania A
Klasa energetyczna A+++
Klasa emisji hałasu A
Nowa klasa energetyczna A
Głębokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 85
Zużycie energii [kWh] 0.58
Zużycie wody [l/cykl] 43
Roczne zużycie wody [l] 9400
Zużycie wody na cykl [l] 50
Zużycie energii na 100 cykli [kWh] 49
Zużycie prądu 49 kWh = 29.89 zł

Dokumenty do pobrania

 • Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
 • Karta produktu Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
 • Opinie

  5/5
  91 opinii
  91 użytkowników poleca ten produkt
  Głośność pracy
  5 /5
  Pojemność
  5 /5
  Energooszczędność
  5 /5
  Jakość prania
  5 /5
  Ilość programów
  5 /5
  Bezawaryjność/Stabilność
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  Alicja Janik 18 października 2021
  Opinia pralka Samsung WW90T954ASX i suszarka Samsung DV90T8240SX
  Zakupiłam komplet: Pralkę Samsung WW 90T954ASX 9 kg wraz z suszarką Samsung DV90T8240SX 9 kg, które tworzą super zestaw, taki o jaki marzyłam. Cały zestaw posiadam kilka dni, ale już dziś wiem że jest to najlepszy zakup w moim życiu jeżeli chodzi o pralkę i suszarkę. Zarówno pralka jak i suszarka są rewelacyjnie z uwagi na wiele różnorodnych programów które mogę dopasować do swoich potrzeb. Pralka jest moim najnowszym odkryciem. Idealnie wpasowała się swoimi wymiarami do łazienki. Nadaje wnętrzu naszej łazienki jedyny i niepowtarzalny wygląd, to arcydzieło samo w sobie. Ma ciekawy i niezwykły design. Bardzo cicho pracuje w czasie prania jak i wirowania. Posiada bardzo wiele programów z możliwością personalizacji. Funkcja: Higieniczna Para pozwala na dezynfekcję naszych ubrań oraz masy zabawek które posiadamy. Przy pomocy aplikacji w telefonie możemy sterować nią w każdym dowolnym miejscu i czasie. Wszystkie przepisy na dane pranie zawarte są w aplikacji która jest bardzo prosta w obsłudze. W czasie prania można dodawać ubrania do prania co jest wielkim atut tej pralki. Pralka jest mega energooszczędna, posiada wyświetlacz na którym można zobaczyć informację o ilości zużytej energii w każdym cyklu prania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i każdemu z Państwa polecam ten model pralki Samsunga. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody oraz stroną www Suszarka swoim wyglądem wraz z pralką prezentują się bajecznie. Ten grafitowy kolor pasuje do całości łazienki. Panel do obsługi bardzo inteligentny i prosty , co też ma ogromne znaczenie w czasie użytkowania. Zero minusów - taka o jakiej marzyłam. Cichutka i bardzo dobrze suszy, nie ma żadnych minusów. Ma wiele programów ale dla mnie najważniejszy jest ten jeden bez którego nie można funkcjonować - bez zagnieceń…. nie muszę już wszystkiego prasować! Więcej czasu na inne przyjemności.. Arcydzieło samo w sobie a w duecie z pralką to unikatowa perła. Dla mnie rewelacja dlatego każdemu z Państwa polecam cały zestaw razem : pralka + suszarka. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody oraz stroną www.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Alicja 18 października 2021
  Opinia pralka Samsung WW90T954ASX suszarka Samsung DV90T8240SX
  Zakupiłam komplet: Pralkę Samsung WW 90T954ASX 9 kg wraz z suszarką Samsung DV90T8240SX 9 kg, które tworzą super zestaw, taki o jaki marzyłam. Cały zestaw posiadam kilka dni, ale już dziś wiem że jest to najlepszy zakup w moim życiu jeżeli chodzi o pralkę i suszarkę. Zarówno pralka jak i suszarka są rewelacyjnie z uwagi na wiele różnorodnych programów które mogę dopasować do swoich potrzeb. Pralka jest moim najnowszym odkryciem. Idealnie wpasowała się swoimi wymiarami do łazienki. Nadaje wnętrzu naszej łazienki jedyny i niepowtarzalny wygląd, to arcydzieło samo w sobie. Ma ciekawy i niezwykły design. Bardzo cicho pracuje w czasie prania jak i wirowania. Posiada bardzo wiele programów z możliwością personalizacji. Funkcja: Higieniczna Para pozwala na dezynfekcję naszych ubrań oraz masy zabawek które posiadamy. Przy pomocy aplikacji w telefonie możemy sterować nią w każdym dowolnym miejscu i czasie. Wszystkie przepisy na dane pranie zawarte są w aplikacji która jest bardzo prosta w obsłudze. W czasie prania można dodawać ubrania do prania co jest wielkim atut tej pralki. Pralka jest mega energooszczędna, posiada wyświetlacz na którym można zobaczyć informację o ilości zużytej energii w każdym cyklu prania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i każdemu z Państwa polecam ten model pralki Samsunga. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody oraz stroną www Suszarka swoim wyglądem wraz z pralką prezentują się bajecznie. Ten grafitowy kolor pasuje do całości łazienki. Panel do obsługi bardzo inteligentny i prosty , co też ma ogromne znaczenie w czasie użytkowania. Zero minusów - taka o jakiej marzyłam. Cichutka i bardzo dobrze suszy, nie ma żadnych minusów. Ma wiele programów ale dla mnie najważniejszy jest ten jeden bez którego nie można funkcjonować - bez zagnieceń…. nie muszę już wszystkiego prasować! Więcej czasu na inne przyjemności.. Arcydzieło samo w sobie a w duecie z pralką to unikatowa perła. Dla mnie rewelacja dlatego każdemu z Państwa polecam cały zestaw razem : pralka + suszarka. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody oraz stroną www.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Andrzej 25 października 2021
  Super pralka
  Od ponad dwóch tygodni wraz z żoną jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami zestawu suszarki DV90T8240SX i pralki WW90T954ASX. Codzienne suszenie i pranie (przy pięcioosobowej rodzinie) może być nie lada wyzwaniem, zatem po takim czasie mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że zakup tego zestawu to strzał w dziesiątkę. Przyjemny dla oka design, wysoka jakość wykonania, czytelny i bardzo intuicyjny wyświetlacz z dużą ilością programów, które dowolnie możemy konfigurować wedle naszych potrzeb powodują, że suszenie i pranie może stać się przyjemnością ;) Dużą zaletą również dla mnie jest możliwość podłączenia suszarki bezpośrednio do odpływu kanalizacyjnego przez co nie musimy martwić się o opróżnianie pojemnika na skropliny. Suszarka posiada naprawdę duży bęben, który pomieści sporo ubrań. Niezależnie od ilości załadunku wszystko zawsze jest suchutki, super świeże i pachnące. Urządzenie pracuje bardzo cicho co miło nas zaskoczyło jednak największym zaskoczeniem jest możliwość zdalnego monitorowania pracy suszarki i pralki jak i ustawienie preferencji suszenia bądź prania dzięki aplikacji SmartThings w naszych telefonach. Nie zamienilibyśmy naszej suszarki i pralki na żaden inny sprzęt. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  mirekdell 16 października 2021
  POLECAM!!!
  Pralka kupiona kilka dni temu, ale mamy za sobą już pierwsze prania. Muszę przyznać, że pralka urzekła mnie wyglądem, ale już po pierwszym użyciu mogę dodać, że jest równie funkcjonalna, jak piękna. Obsługa bardzo intuicyjna, ilość programów tak duża, że zadowoli nawet najwybredniejszego użytkownika. Pralka pracuje dość cicho nawet przy wirowaniu na najwyższych obrotach. Addwash to po prostu hit! Funkcja sterowania poprzez aplikację bardzo ułatwiająca korzystanie ze sprzętu. Pralkę zakupiliśmy wraz z suszarką – i chociaż wydatek był spory, to sprzęt spełnia nasze oczekiwania. Cieszy oko wygląd, a funkcjonalność jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam z czystym sumieniem. Teraz można napić się spokojnie kawki, jedno pranie się pierze, drugie suszy i o to chyba chodziło !!! Sprzęt zakupiony w ramach promocji "Pralki, pralko - suszarki, suszarki Samsung - łącz produkty dla wygody" #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Alicja 17 października 2021
  Rewelacyjny sprzęt!
  Od ponad tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczką zestawu pralki WW90T954ASX i suszarki DV90T8240SX. Codzienne pranie przy pięcioosobowej rodzinie/ zatem po takim czasie mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że zakup tego zestawu to strzał w dziesiątkę. Przyjemny dla oka design, wysoka jakość wykonania, czytelny i bardzo intuicyjny wyświetlacz z dużą ilością programów, które dowolnie możemy konfigurować wedle naszych potrzeb powodują, że pranie i suszenie może stać się przyjemnością ;) Możliwość dorzucenia zapomnianych ubrań w trakcie pranie również okazuje się być przydatną funkcją. Oba urządzenia pracują bardzo cicho co miło mnie zaskoczyło jednak największym i najmilszym zaskoczeniem jest możliwość zdalnego monitorowania pracy obu urządzeń jak i ustawienie preferencji prania bądź suszenia dzięki aplikacji SmartThings. Nie zamieniłabym mojej pralki i suszarki na żaden inny sprzęt. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Wioletta 13 października 2021
  POLECAM
  Pralka Samsung WW90T954ASX. Po analizie dokonanej w Internecie parametrów technicznych, wyglądu oraz po konsultacji ze specjalistą wybór padł na zestaw marki Samsung, model pralki WW90T954ASX w zestawie z model suszarki DV90T8240SX. Większość urządzeń jakie posiadamy w domu to urządzenia Samsunga. Nigdy nas nie zawiodły, więc mieliśmy dodatkowe przekonanie co do marki. Wygląd pralki jest rewelacyjny. Jakość wykończenia, kolor INOX, widać i czuć że jest to sprzęt w wyższej półki. Pralka pracuje bardzo cicho – tak jak suszarka z zestawu. Na cichej pracy bardzo nam zależało. Sterowanie jest proste i przejrzyste. Bardzo ważny jest fakt, że pralka jak też suszarka są energooszczędne. Przy dużej ilości prania i suszenia ubrań ma to duże znaczenie. Zestaw w pełni spełnia moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolona z zakupu pralki w zestawie z suszarką. Polecam. #AkcjaLaczProdyktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Janusz Ł. 8 października 2021
  Świetna i ładna pralka
  Kilka dni temu zacząłem użytkować niesamowity zestaw – Pralkę Samsung WW90T954ASX z suszarką Samsung DV90T8240SX i jestem bardzo zadowolony. Dotychczas korzystałem z pralki również SAMSUNG ale bez Al Control – również byłem zadowolony lecz w porównaniu do obecnego zestawu to ogromny przeskok technologiczny. O wiele łatwiej się żyje, pralka z suszarką współpracują ze sobą – łączą się i suszarka sama wie co ma robić. Wcześniej nie miałem suszarki, ale teraz nie wyobrażam sobie życia bez niej. Polecam każdemu, wydatek spory ale są dostępne raty 0% a zwiększenie komfortu życia ogromne. Opcja Add Wash również bardzo przydatna, już mi się zdarzyło z niej skorzystać. Odzież wyprana w tej pralce jest bardzo aksamitna i pachnąca - co w poprzedniej mimo że również miała EcoBubble takiego efektu nie było. Pralka w kolorze INOX naprawdę pięknie się prezentuje. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Ralph 4 października 2021
  Samsung the best! #akcjalaczproduktydlawygody
  #akcjalaczproduktydlawygody To już kolejne kupione przeze mnie urządzenie firmy SAMSUNG! Po zakupie nowoczesnego telefonu, telewizora, soundbara i dodatkowych bezprzewodowych głośników do niego, przyszła pora na pralkę. Wszystkie dotychczas zakupione przeze mnie urządzenia spisują się od dłuższego czasu wspaniale i bezawaryjnie. Co prawda pralkę użytkuję zaledwie od kilku dni, ale jest ona dla mnie intuicyjna w obsłudze, cicha, z dużą ilością programów i opcji, ma bardzo nowoczesny design. Do zakupu przekonała mnie m. in. 10 letnia gwarancja na silnik inwentorowy oraz wspaniała funkcja "AddWash", bo zawsze można coś zawieruszonego wcześniej dorzucić do prania. Wszystko to spełniło moje oczekiwania. No i jeszcze ten dodatkowy bajer z Wi-fi i sterowanie smartfonem... Z pewnością kupię jeszcze inne urządzenia tej firmy, a czeka mnie jeszcze zakup np. piekarnika z mikrofalą.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Ralph 4 października 2021
  #akcjalaczproduktydlawygody
  #akcjalaczproduktydlawygody To już kolejne kupione przeze mnie urządzenie firmy SAMSUNG. Po zakupie nowoczesnego telefonu, telewizora, soundbara i dodatkowych bezprzewodowych głośników do niego, przyszła pora na pralkę. Wszystkie dotychczas zakupione przeze mnie urządzenia spisują się od dłuższego czasu wspaniale i bezawaryjnie. Co prawda pralkę użytkuję zaledwie od kilku dni, ale jest ona dla mnie intuicyjna w obsłudze, cicha, z dużą ilością programów i opcji, ma bardzo nowoczesny design. Do zakupu przekonała mnie m. in. 10 letnia gwarancja na silnik inwentorowy oraz wspaniała funkcja "AddWash", bo zawsze można coś zawieruszonego wcześniej dorzucić do prania. Wszystko to spełniło moje oczekiwania. No i jeszcze ten dodatkowy bajer z Wi-fi i sterowanie smartfonem... Z pewnością kupię jeszcze inne urządzenia tej firmy, a czeka mnie jeszcze zakup np. piekarnika z mikrofalą.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Leszek N 15 października 2021
  Rewelacyjny sprzęt, polecam! #AkcjaLaczProdyktyDlaWygody.
  Od kilku dni jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami pralki SAMSUNG WW90T954ASX 9kg 1400 obr A QuickDrive AddWash, którą zakupiliśmy wraz z suszarką SAMSUNG DV90T8240SX Silent Dry AI Control. Przed dokonaniem wyboru oglądaliśmy wiele sprzętów różnych producentów, czytaliśmy opinie oraz recenzje. Pralka doskonale radzi sobie z zabrudzeniami nawet przy niskich temperaturach, AddWash pozwala mi porzucić zapomniane ubrania, a funkcje smart naprawdę potrafią ułatwić oraz umilić codzienne obowiązki, Poza funkcjnowaniem sprzęt wygląda naprawdę nowocześnie i designersko. Polecam dodatkowo zakup dedykowanego łącznika SAMSUNG SKK-UDX dzięki któremu mamy możliwość ustawiania urządzeń na sobie w słupku, oraz zyskujemy wysuwaną półkę, która przydaje się w trakcie załadunku czy też rozładunku. #AkcjaLaczProdyktyDlaWygody.
  Czy ta opinia była pomocna?

  Akcesoria

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Naprawa pralki okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
  Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
  Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Usługi

   Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

   Usługi realizowane przy dostawie kurierem

   Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)

   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
   • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
   • Sprawdzenie szczelności układu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Podłączenie zestawu pralki i suszarki

   Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
   • Wniesienie
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
   • Wypoziomowanie i stabilizacja
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
   • Sprawdzenie szczelności układu
   • Zabranie pozostałości opakowania
   Pralka SAMSUNG WW90T954ASX 9kg 1400 obr A QuickDrive AddWash
   Pralka SAMSUNG WW90T954ASX 9kg 1400 obr A QuickDrive AddWash
   Produkt dostępny w wybranych sklepach
   3 799
   00
   Produkt niedostępny w sklepie internetowym. Powiadom mnie o jego dostępności.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756