Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80B14959S8U1S

(49)
Kod: 448680
Wielkość załadunku - pranie [kg]: 8
Wielkość załadunku - suszenie [kg]: 5
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1300
Zużycie wody dla cyklu prania i suszenia [l]: 75
Wymiary (GxSxW) [cm]: 46 x 59.5 x 85
Funkcje: Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Opóźnienie startu pracy, Wyświetlacz elektroniczny
System ABT - eliminuje do 99,9% zarazków
Aplikacja hOn - zdalne sterowanie
Zobacz opis produktu
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80B14959S8U1S
Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80B14959S8U1S
3 299 00
219,93 zł x 15 rat 0%
Do 20 rat 0% i do września nie płacisz!
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt
Do 20 rat 0% i do września nie płacisz!
Odbieramy zużyty sprzęt

Opis produktu

Technologia, która wspiera Cię na co dzień

Aplikacja hOn - zdalne sterowanie

Aplikacja hOn otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości korzystania z pralko-suszarki, zwiększając wymiernie jej funkcjonalność. Uzyskaj dostęp do kilkudziesięciu dodatkowych programów, powiadomień o zakończeniu pracy urządzenia, wskazówek dotyczących prania (również w formie wideo), sterowania aktywnym cyklem, planowania konserwacji, śledzenia stanu urządzenia oraz nawyków użytkowania dzięki ich inteligentnemu rejestrowaniu i nauce przez aplikację.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HW80-HWD80B14959S8U1S aplikacja powiadomienia zdalne sterowanie

Higieniczne pranie z systemem antybakteryjnym ABT i funkcją Smart Dual Spray

Innowacyjne rozwiązanie, które chroni najbardziej wrażliwe obszary pralko-suszarki, zapewniając najwyższy poziom higieny podczas cyklu prania. Technologia antybakteryjna ABT® zabezpiecza przed pleśnią i bakteriami, usuwając do 99,9% zarazków, które powstają w takich miejscach jak szuflada na detergent i uszczelka bębna. Dodatkowo funkcja Smart Dual Spray będzie odpowiadała za automatyczne czyszczenie bębna i kołnierza po każdym wykonanym praniu.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HW80-HWD80B14959S8U1S higieniczne pranie ABT czystość

Silnik indukcyjny Direct Motion

Direct Motion został zaprojektowany i skonstruowany z myślą o długoletniej, bezawaryjnej pracy. Bezpaskowy silnik zawieszony bezpośrednio w osi bębna znacznie zmniejsza hałas, wibracje, zużycie energii i wody, przy jednoczesnym zwiększeniu trwałości. Dzięki precyzyjnej kontroli ruchów jest w stanie symulować nawet najdelikatniejsze pranie ręczne.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HW80-HWD80B14959S8U1S cicha praca silnik

3 stopnie wysuszenia

Skorzystaj z trzech automatycznych poziomów suszenia: do prasowania, do szafy i extra suche. Do prasowania - dla ubrań o niskiej wadze, przeznaczonych do prasowania. Do szafy - dla tkanin, których nie należy prasować i które chcesz natychmiast umieścić w szafie, takich jak ręczniki czy tkaniny syntetyczne. Extra suche - przeznaczony dla ciężkich i wielowarstwowych tekstyliów.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80HWD80B14959S8U1S stopnie wysuszenia

Dostosuj czas prania do swoich potrzeb

Istnieje możliwość zmiany temperatury i czasu prania w urządzeniu za pomocą aplikacji hOn. Dodatkowo - do większości programów jest możliwość edycji czasu prania. Wystarczy wejść w kafelek czasu i z listy rozwijanej wybrać czas, który Cię interesuje.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HW80-HWD80B14959S8U1S czas poziomy intensywności

Jeszcze większa pojemność bębna

Duża pojemność bębna oznacza mniejszą częstotliwość prania oraz znacząco zwiększa komfort użytkowania. Szeroki otwór pozwala na szybki, łatwy oraz wygodny załadunek i rozładunek pralko-suszarki.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HW80-HWD80B14959S8U1S większa pojemność komfort użytkowania

Oszczędzaj wodę i prąd

Rozbudowana automatyka wagowa w pralko-suszarkach HAIER odpowiada za precyzyjny dobór optymalnej ilości wody. Nawet jeśli pierzesz niewielką ilość ubrań w bębnie o dużej pojemności i tak zużyjesz zarówno mniej wody, jak i prądu. W praktyce przyczyni się to do większych oszczędności i niższych rachunków za energię elektryczną.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HW80-HWD80B14959S8U1S oszczędność woda prąd

Pralko-suszarka, która zadba o Twoje ubrania

Powierzchnia bębna została zaprojektowana z myślą o ochronie nawet najdelikatniejszych tkanin, by pozostały w idealnym stanie, bez względu na to, ile razy je wypierzesz. Dzięki strukturze bębna Pillow Drum, imitującej kształt maleńkich poduszek, pranie delikatnie ślizga się po jego powierzchni, sprawiając, że materiały zachowują swoją pierwotną jakość na dłużej.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HW80-HWD80B14959S8U1S delikatne pranie

Kompletny zestaw cykli prania

Dynamika dnia i zawartość szafy wymagają elastycznej i szerokiej możliwości wyboru opcji prania i suszenia. Kompletny zestaw cykli w i-Pro Seria 5 sprosta wszystkim Twoim wymaganiom, a do dyspozycji masz mi.in.: trwający zaledwie 15 minut program szybki, antyalergiczny Allergy-Care, tryb Eco 40-60, Bawełna 20⁰C, programy dedykowane tkaninom bawełnianym, wełnianym i syntetycznym oraz opcja odświeżenia odzieży.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HW80-HWD80B14959S8U1S cykle programy

Ogranicz prasowanie, dzięki funkcji pary

Wykorzystanie pary na początku i pod koniec cyklu prania sprawia, że ilość zagnieceń zostaje zredukowana nawet o 80%. Dzięki funkcji Easy Iron prasowanie staje się znacznie łatwiejsze, a w przypadku niektórych tkanin może okazać się zupełnie zbędne.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80HWD80B14959S8U1S

Pełna ochrona bez utraty kształtu

Aby tkaniny pozostały w 100% bezpieczne, w pralko-suszarce HAIER zastosowano innowacyjne rozwiązania, dzięki którym ubrania suszone są w skuteczny, ale delikatny sposób. Dostosowanie temperatury oraz odpowiedni dla każdej tkaniny ruch bębna pralko-suszarki sprawiają, że ubrania nie tracą fasonu oraz swoich właściwości.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80HWD80B14959S8U1S

Pielęgnacja Twoich ubrań

Certyfikat Woolmark to 100% gwarancja, że nawet wełna nie ulegnie uszkodzeniom pod wpływem pracy mechanicznej. To m.in. dobieranie odpowiedniej temperatury tak, by nie zniekształciła tkanin, zachowując ich gładki fason, właściwy rozmiar i krój. System zapobiega mechaceniu się ubrań, umożliwia skuteczne czyszczenie oraz zbieranie włókien i sierści w specjalnym miejscu.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80HWD80B14959S8U1S

Suszenie na miarę

W zależności od wielkości załadunku, urządzenie dostosowuje czas suszenia, a dzięki nowoczesnej technologii, ubrania będą miały znacznie mniej zagnieceń. Optymalne suszenie oraz zastosowanie pary zapewnia bezpieczeństwo tkanin, bez ryzyka utraty ich kształtu.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80HWD80B14959S8U1S

Szybkie odświeżanie ubrań

Funkcja odświeżenia skutecznie likwiduje zapachy oraz pozostałości jedzenia m.in. po wizycie w restauracji, bez konieczności prania ubrań. W trosce o Twoje zdrowie program bezpiecznie neutralizuje bakterie przy pomocy pary wodnej.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80HWD80B14959S8U1S szybkie bez konieczności prania odświeżanie

Co zawiera zestaw?

Kupując pralko-suszarkę HAIER I-Pro 5 HWD80HWD80B14959S8U1S w zestawie otrzymujesz: urządzenie, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści ustawią pralko-suszarkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nie usunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralko-suszarki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralko-suszarka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.

Pralko-suszarka - suszarka usługa

ZOBACZ WIĘCEJ


Dane techniczne

Dane podstawowe

Wielkość załadunku - pranie [kg]: 8
Wielkość załadunku - suszenie [kg]: 5
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1300
Wymiary (GxSxW) [cm]: 46 x 59.5 x 85
Kierunek otwierania drzwi: W lewo
Poziom hałasu pranie [dB]: 55
Nowa klasa energetyczna: D
Funkcje: Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Opóźnienie startu pracy, Wyświetlacz elektroniczny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

4.8/5
49 opinii
47 użytkowników poleca ten produkt
Głośność pracy
4.8 /5
Pojemność
4.9 /5
Prosta obsługa
4.8 /5
Energooszczędność
4.8 /5
Jakość prania
4.9 /5
Jakość suszenia
4.8 /5
Ilość programów
4.9 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (15)
1.3/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Anna 25 kwietnia 2023
Dramat i wywalona kasa
Pralka ma pół roku, a już zdążyła zalać mi mieszkanie, po tym jak woda wyciekła przez ZAMKNIĘTE drzwiczki. Rezultat reklamacji - pan z serwisu zadzwonił po dwóch tygodniach z informacją, że uszczelka nie uszczelnia (!!) więc trzeba ją ciągle myć. Idąc dalej - pralka od samego początku w zasadzie nie pobiera proszku - wsypuję do szuflady i po praniu jak proszek był tak zostaje. Wifi - to jakiś ponury żart. Pralka się nie łączy z wifi ani bluetooth sypiąc błędami- aplikacja mówi, że NIE MOŻNA się połączyć i już (wifi pasmo 2,4, żeby nie było). Po kontakcie z serwisem celem weryfikacji usterki- od miesiąca całkowita cisza. I teraz jeszcze wisienka na torcie - pralka zaczęła niszczyć ubrania pozostawiając rdzawe plamy, których nie da się sprać (tak wiem pralki mogą z czasem rdzewieć - ta nie jest zardzewiała, bo JEST NOWA). Ogólnie gdybym kupiła tarkę do prania w rzece byłaby to lepsza inwestycja. NIE POLECAM
Czy ta opinia była pomocna?
2.7/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Emma 15 kwietnia 2023
Najgorsza!
Zakup tej pralko-suszarki to był duży błąd! Z aplikacją są wiecznie problemy. Przy programie czyszczenia bębna cieknie z niego woda. A suszarka jest zbędna bo i tak po suszeniu ubrania są mokre. Nie polecam nikomu!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
jet 24 maja 2023
Haier
Pralko-suszarka od Haiera daje radę! Mieści aż 8 kg prania i potem 5 do suszenia, także niemało. Jest nowoczesna, ma fajne sterowanie smartfonem i wyświetlacz z informacjami. Polecam!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Koral 8 maja 2023
Super Haier
Jest super! Pranie idealnie wyprane i wysuszone- wkładam brudne a potem prosto do szafy :) Mogę sobie wybrać stopień wysuszenia, i z aplikacji zmienić temperaturę czy czas prania.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
raska 18 kwietnia 2023
opinia
W końcu mam pralkę z porządnym załadunkiem! jakość suszenia nie odbiega od jakości prania, mimo że to urządzenie 2w1 abt działa, suszenie można sobie regulować wg potrzeb
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Patrycja 16 kwietnia 2023
Godna polecenia
Pralka Ok cicho pracuje godna polecenia
Czy ta opinia była pomocna?
4/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Mariusz 9 marca 2023
Trochę zawiedzeni
Ogólnie tragedii nie ma, pewnie jeszcze się uczymy ja obsługiwać. Z największych mankamentów: 1. Mamy wrażenie, że czasami pralka żyje własnym życiem. Np. pokazuje czas prania 2 godziny a za 30 minut czas zwiesza się do 2,5 godziny. 2. Ubrania po wysuszeniu są strasznie pogniecione, mimo że staramy się je dokładnie składać przed włożeniem. 3. Pralka nie ma żadnego sygnału dźwiękowego po zakończeniu prania. Próbowałem uruchomić brzęczek zgodnie z instrukcją, ale nie działa. Serwis na nasze zgłoszenie nie odpowiada :(
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Dorota 14 stycznia 2023
Polecam!
Po latach używania pralki która ładowało się od góry, ze względu na wymiary i mała łazienkę , w końcu trafiłam na produkt, którego design i kształty wpasowały się w moje wnętrze. Mega cicha pralka! Dużo programów, możliwość połączenia z aplikacją dzięki czemu mam dodatkowe funkcje. Nie testowałam jeszcze suszenia , ale póki co jesteśmy bardzo miło zaskoczeni!!!plus klasa energetyczny w tych czasach to mega sprawa! Mam wrażenie ze moje ubrania są lepiej wyprane !!! Polecam z całego serca :)
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
lokso 3 marca 2023
Polecam
Urządzenie dla mnie świetne! Przede wszystkim oszczędzam czas i miejsce na robienie prania. Zero problemów z dopasowaniem programu czy to prania czy suszenia, bo można zmieniać ustawienie nawet w trakcie pracy. Polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Lally 21 lutego 2023
Super produkt
Działa porządnie, jestem bardzo zadowolona z zakupu. Wszystko da się ustawiać wedle własnych potrzeb. Sterowanie smartfonem wgl jest super opcją.. do tej pory nie miałam nic takiego, więc mam trochę z tym zabawy :D
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Naprawa pralki okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Wniesienie, rozpakowanie, ściągnięcie blokad, ustawienie, zabranie pozostałości opakowania

Dowiedz się więcej
119 99
59,99

Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Wniesienie, rozpakowanie, ustawienie, ściągnięcie blokad, wypoziomowanie, test szczelności, podłączenie i zabranie opakowania.

Dowiedz się więcej
139 99
69,99

Podłączenie zestawu pralki i suszarki

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
 • Wniesienie
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi

Dowiedz się więcej
269 99
134,99

Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia (na życzenie)
 • Ustawienie we wskazanym miejscu (na życzenie)
 • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Usługa nie obejmuje montażu i uruchomienia


W celu sprawnej realizacji usługi przygotuj swobodne przejście do miejsca ustawienia urządzenia.Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Dowiedz się więcej
59 99

Instrukcje

Instrukcja obsługi Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80B14959S8U1S

Inne produkty w kategorii:

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80B14959S8U1S
Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80B14959S8U1S
3 299 00
219,93 zł x 15 rat 0%
Do 20 rat 0% i do września nie płacisz!
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt
Do 20 rat 0% i do września nie płacisz!
Odbieramy zużyty sprzęt

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 3299,00 zł
3 299 00