Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80B14959S8U1S

(18)
Kod: 448680

Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Wielkość załadunku - pranie [kg]: 8
Wielkość załadunku - suszenie [kg]: 5
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1300
Wymiary (GxSxW) [cm]: 46 x 59.5 x 85
Funkcje: Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Opóźnienie startu pracy, Wyświetlacz elektroniczny
System ABT - eliminuje do 99,9% zarazków
Aplikacja hOn - zdalne sterowanie
Zobacz cały opis
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80B14959S8U1S
Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80B14959S8U1S
Nowy
Outlet - od 2 249,00 zł
Taniej o 900
3 899 , 99
2 999
99
149,99 zł x 20 rat 0%
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Technologia, która wspiera Cię na co dzień

Aplikacja hOn - zdalne sterowanie

Aplikacja hOn otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości korzystania z pralko-suszarki, zwiększając wymiernie jej funkcjonalność. Uzyskaj dostęp do kilkudziesięciu dodatkowych programów, powiadomień o zakończeniu pracy urządzenia, wskazówek dotyczących prania (również w formie wideo), sterowania aktywnym cyklem, planowania konserwacji, śledzenia stanu urządzenia oraz nawyków użytkowania dzięki ich inteligentnemu rejestrowaniu i nauce przez aplikację.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HW80-HWD80B14959S8U1S aplikacja powiadomienia zdalne sterowanie

Higieniczne pranie z systemem antybakteryjnym ABT i funkcją Smart Dual Spray

Innowacyjne rozwiązanie, które chroni najbardziej wrażliwe obszary pralko-suszarki, zapewniając najwyższy poziom higieny podczas cyklu prania. Technologia antybakteryjna ABT® zabezpiecza przed pleśnią i bakteriami, usuwając do 99,9% zarazków, które powstają w takich miejscach jak szuflada na detergent i uszczelka bębna. Dodatkowo funkcja Smart Dual Spray będzie odpowiadała za automatyczne czyszczenie bębna i kołnierza po każdym wykonanym praniu.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HW80-HWD80B14959S8U1S higieniczne pranie ABT czystość

Silnik indukcyjny Direct Motion

Direct Motion został zaprojektowany i skonstruowany z myślą o długoletniej, bezawaryjnej pracy. Bezpaskowy silnik zawieszony bezpośrednio w osi bębna znacznie zmniejsza hałas, wibracje, zużycie energii i wody, przy jednoczesnym zwiększeniu trwałości. Dzięki precyzyjnej kontroli ruchów jest w stanie symulować nawet najdelikatniejsze pranie ręczne.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HW80-HWD80B14959S8U1S cicha praca silnik

3 stopnie wysuszenia

Skorzystaj z trzech automatycznych poziomów suszenia: do prasowania, do szafy i extra suche. Do prasowania - dla ubrań o niskiej wadze, przeznaczonych do prasowania. Do szafy - dla tkanin, których nie należy prasować i które chcesz natychmiast umieścić w szafie, takich jak ręczniki czy tkaniny syntetyczne. Extra suche - przeznaczony dla ciężkich i wielowarstwowych tekstyliów.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80HWD80B14959S8U1S stopnie wysuszenia

Dostosuj czas prania do swoich potrzeb

Funkcja i-Time pozwala precyzyjnie dostosować czas prania do Twoich potrzeb. Dzięki trzem poziomom intensywności prania możesz skrócić lub wydłużyć czas potrzebny na zakończenie cyklu, nawet podczas pracy urządzenia.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HW80-HWD80B14959S8U1S czas poziomy intensywności

Jeszcze większa pojemność bębna

Duża pojemność bębna oznacza mniejszą częstotliwość prania oraz znacząco zwiększa komfort użytkowania. Szeroki otwór pozwala na szybki, łatwy oraz wygodny załadunek i rozładunek pralko-suszarki.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HW80-HWD80B14959S8U1S większa pojemność komfort użytkowania

Oszczędzaj wodę i prąd

Rozbudowana automatyka wagowa w pralko-suszarkach HAIER odpowiada za precyzyjny dobór optymalnej ilości wody. Nawet jeśli pierzesz niewielką ilość ubrań w bębnie o dużej pojemności i tak zużyjesz zarówno mniej wody, jak i prądu. W praktyce przyczyni się to do większych oszczędności i niższych rachunków za energię elektryczną.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HW80-HWD80B14959S8U1S oszczędność woda prąd

Pralko-suszarka, która zadba o Twoje ubrania

Powierzchnia bębna została zaprojektowana z myślą o ochronie nawet najdelikatniejszych tkanin, by pozostały w idealnym stanie, bez względu na to, ile razy je wypierzesz. Dzięki strukturze bębna Pillow Drum, imitującej kształt maleńkich poduszek, pranie delikatnie ślizga się po jego powierzchni, sprawiając, że materiały zachowują swoją pierwotną jakość na dłużej.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HW80-HWD80B14959S8U1S delikatne pranie

Kompletny zestaw cykli prania

Dynamika dnia i zawartość szafy wymagają elastycznej i szerokiej możliwości wyboru opcji prania i suszenia. Kompletny zestaw cykli w i-Pro Seria 5 sprosta wszystkim Twoim wymaganiom, a do dyspozycji masz mi.in.: trwający zaledwie 15 minut program szybki, antyalergiczny Allergy-Care, tryb Eco 40-60, Bawełna 20⁰C, programy dedykowane tkaninom bawełnianym, wełnianym i syntetycznym oraz opcja odświeżenia odzieży.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HW80-HWD80B14959S8U1S cykle programy

Ogranicz prasowanie, dzięki funkcji pary

Wykorzystanie pary na początku i pod koniec cyklu prania sprawia, że ilość zagnieceń zostaje zredukowana nawet o 80%. Dzięki funkcji Easy Iron prasowanie staje się znacznie łatwiejsze, a w przypadku niektórych tkanin może okazać się zupełnie zbędne.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80HWD80B14959S8U1S

Pełna ochrona bez utraty kształtu

Aby tkaniny pozostały w 100% bezpieczne, w pralko-suszarce HAIER zastosowano innowacyjne rozwiązania, dzięki którym ubrania suszone są w skuteczny, ale delikatny sposób. Dostosowanie temperatury oraz odpowiedni dla każdej tkaniny ruch bębna pralko-suszarki sprawiają, że ubrania nie tracą fasonu oraz swoich właściwości.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80HWD80B14959S8U1S

Pielęgnacja Twoich ubrań

Certyfikat Woolmark to 100% gwarancja, że nawet wełna nie ulegnie uszkodzeniom pod wpływem pracy mechanicznej. To m.in. dobieranie odpowiedniej temperatury tak, by nie zniekształciła tkanin, zachowując ich gładki fason, właściwy rozmiar i krój. System zapobiega mechaceniu się ubrań, umożliwia skuteczne czyszczenie oraz zbieranie włókien i sierści w specjalnym miejscu.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80HWD80B14959S8U1S

Suszenie na miarę

W zależności od wielkości załadunku, urządzenie dostosowuje czas suszenia, a dzięki nowoczesnej technologii, ubrania będą miały znacznie mniej zagnieceń. Optymalne suszenie oraz zastosowanie pary zapewnia bezpieczeństwo tkanin, bez ryzyka utraty ich kształtu.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80HWD80B14959S8U1S

Szybkie odświeżanie ubrań

Funkcja odświeżenia skutecznie likwiduje zapachy oraz pozostałości jedzenia m.in. po wizycie w restauracji, bez konieczności prania ubrań. W trosce o Twoje zdrowie program bezpiecznie neutralizuje bakterie przy pomocy pary wodnej.

Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80HWD80B14959S8U1S szybkie bez konieczności prania odświeżanie

Co zawiera zestaw?

Kupując pralko-suszarkę HAIER I-Pro 5 HWD80HWD80B14959S8U1S w zestawie otrzymujesz: urządzenie, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści ustawią pralko-suszarkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nie usunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralko-suszarki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralko-suszarka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.

Pralko-suszarka - suszarka usługa

ZOBACZ WIĘCEJ


Dane techniczne

Dane podstawowe

Wielkość załadunku - pranie [kg] 8
Wielkość załadunku - suszenie [kg] 5
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min] 1300
Wymiary (GxSxW) [cm] 46 x 59.5 x 85
Kierunek otwierania drzwi W lewo
Poziom hałasu pranie [dB] 55
Nowa klasa energetyczna D
Funkcje Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Opóźnienie startu pracy, Wyświetlacz elektroniczny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

4.9/5
18 opinii
18 użytkowników poleca ten produkt
Głośność pracy
4.8 /5
Energooszczędność
4.9 /5
Jakość prania
5 /5
Jakość suszenia
5 /5
Ilość programów
4.9 /5
Prostota obsługi
4.8 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (4)
5/5
Tom 28 kwietnia 2022
Polecam
Pralko-suszarke posiadam trzy tygodnie, jakość prania i suszenia super, to pierwszy produkt tego typu więc nie będę porównywać z innymi produktami. Do suszenia trzeba się przyzwyczaić, szybko wyciągać po zakończeniu programu i wtedy nie ma problemów z zagnieceniami. Programów sporo, także można wybierać w zależności od zapotrzebowania. Bardzo cicha praca, nawet przy otwartych drzwiach od łazienki niezbyt słychać jak pracuje. Gorąco polecam wszystkim, którzy się chcą zdecydować na zmianę z pralki na pralko suszarkę!
Czy ta opinia była pomocna?
4.7/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Szymon 20 kwietnia 2022
Elegancja i prostota
Pralko-suszarka spełnia swoją rolę. Potrzebowałem produktu 2w1 i wybór padł na model Haier i-Pro 5 w wersji slim. Wizualnie pralka jest prezentuje się elegancko. Kolory: grafitowy, czarny, szary idealnie ze sobą współgrają. Co do jakości prania, to nie mam zastrzeżeń. Suszenie - podobnie. O trwałości będzie można wypowiedzieć się dopiero za jakiś czas. Na chwilę obecną produkt polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
3.5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Andrzej 13 kwietnia 2022
Haier, nowoczesność i niezawodność.
Pralko suszarka o nowoczesnym design, przyciąga spojrzenie. Duży plus za aplikacje na telefon działająca razem z urządzeniem, dzięki temu dostępna jest duża ilość funkcji i programów. Minusem jest to że gdy je jesteśmy w zasięgu wifi do którego podłączone jest urządzenie nie możemy korzystać z aplikacji na telefonie.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Wera 17 kwietnia 2022
Rewelacja
Wszyscy mówią, że 2w1 to takie pic na wodę, ale ten sprzęt jest rewelacyjny! Nie trzeba bawić się w przekładanie i rozwieszanie. Wszystko w jednym bębnie i mam spokój.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Olla 16 kwietnia 2022
Polecam
Moim zdaniem w tych czasach taki sprzęt jest po prostu niezbędny w każdym domu, zdecydowanie warto.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Iza 14 kwietnia 2022
Polecam
Zachęcam każdego kto jeszcze się waha nad zakupem. Produkt wart każdej złotówki.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Sławomir 22 lutego 2022
2w1
W porównaniu do ostatniego markowego urządzenia, które kupiłem 1,5 roku temu i które musiałem zwrócić ze względu na pięciokrotną reklamację gwarancyjną jest naprawdę super. Mały wymiar, cicha praca, dużo krótszy program suszenia i ubrania są naprawdę suche.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
sandra 23 lutego 2022
ekstra
Użytkuję od 2 miesięcy i śmiało mogę polecić każdemu. Pierze bardzo dobrze i przede wszystkim dzięki temu że też suszy, nie trzeba potykać się o suszarkę w mieszkaniu. Polecam szczególnie posiadaczom małych metraży ;)
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Polkon 27 lutego 2022
Ideał
Długo zastanawiałem się i jest, ideał! Serio wszystkie funkcje działają tak jak powinny i ułatwiają codziennie życie. Nie muszę się martwić o przerzucanie ubrań z jednego bębna do drugiego, w końcu!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Pola 11 lutego 2022
2w1
Gdy nasza rodzina się powiększyła zażądałam od męża tego sprzętu! Oszczędzam czas na rozwieszaniu, suszeniu i zbieraniu prania. Świetnie pierze jak i suszy, jest cicha i ma dużo super programów.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Naprawa pralki okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Usługi

  Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

  Usługi realizowane przy dostawie kurierem

  Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)

  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Usunięcie blokad transportowych
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
  • Usunięcie blokad transportowych
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
  • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
  • Sprawdzenie szczelności układu
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Podłączenie zestawu pralki i suszarki

  Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
  • Wniesienie
  • Usunięcie blokad transportowych
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
  • Wypoziomowanie i stabilizacja
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
  • Sprawdzenie szczelności układu
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80B14959S8U1S
  Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80B14959S8U1S
  Pralko-suszarka HAIER I-Pro 5 HWD80B14959S8U1S
  Nowy
  Outlet - od 2 249,00 zł
  Taniej o 900
  3 899 , 99
  2 999
  99
  149,99 zł x 20 rat 0%
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756