Suszarka BOSCH WTR87TESPL

(514)
Kod: 307462
Porównaj
Wielkość załadunku [kg]: 8
Typ suszarki: Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm]: 59.9 x 59.8 x 84.2
Roczne zużycie prądu: 176 kWh = 135.52 zł
Funkcje: Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą ciepła
Delikatne i energooszczędne suszenie
Delikatne suszenie bez zagnieceń
Zobacz opis produktu
A+++ Karta informacyjna produktu
Suszarka BOSCH WTR87TESPL
Suszarka BOSCH WTR87TESPL
3 499 99
Odbierz

Opis produktu

Delikatne suszenie

Suszarka BOSCH WTR87TESPL

Twoja suszarka powinna obsłużyć całą rodzinę i pracować według nowoczesnych, ekologicznych norm. Masz ponadto wysokie wymagania, oczekujesz najlepszych rezultatów, niewielkiej emisji hałasu, a równocześnie nie godzisz się na duży pobór prądu. Przy takich założeniach warto wybrać model Serie | 6, przekonujący oszczędnością energii oraz cichą pracą.

Suszarka BOSCH WTR87TESPL o szerokości 59,8 cm z klasą energetyczną A+++. Urządzenie posiada funkcję ActiveAir technology oraz Sensitive Drying System. Maksymalna wielkość załadunku wynosi 8 kg. Suszarka zużywa 176 kWh prądu w ciągu roku, czyli około 107.36 zł.

Suszarka BOSCH WTR87TESPL seria 6 klasa energetyczna ActiveAir technology Sensitive ekologia oszczędność szerokość

AutoDry

System zapewnia doskonałą ochronę tkanin pod kontrolą automatyki sensorowej. Za dobór właściwych warunków i zakończenia cyklu odpowiadają czujniki monitorujące temperaturę i stan wilgotności bielizny podczas całego procesu suszenia. Efekt jest zawsze zgodny z żądanym trybem.

Suszarka BOSCH WTR87TESPL AutoDry automatyka sensorowa ochrona tkanin czujniki

Pompa ciepła

Suszarki BOSCH HomeProfessional, Serie | 8, Serie | 6 i Serie | 4 są wyposażone w najnowocześniejszą technologię: pompę ciepła, która przynosi dodatkowe istotne oszczędności i pozwala suszyć w niższej temperaturze niż konwencjonalne suszarki. W praktyce oznacza to jeszcze lepszą ochronę tkanin. Pompa pracuje na podobnych zasadach jak sprężarki w chłodziarkach, które „odbierają” ciepło z żywności i oddają je do pomieszczenia. Dzięki takiemu „recyklingowi ciepła” nasze suszarki z pompą ciepła są dużo bardziej energooszczędne niż klasa A – nawet do 60%!

Suszarka BOSCH WTR87TESPL pompa ciepła nowe technologie ochrona oszczędności

AntiVibration Design™

Dzięki zastosowaniu nowych, autorskich rozwiązań, suszarki BOSCH pracują wyjątkowo cicho. Bardzo skuteczne wytłumienie dźwięków zapewnia izolacja ścian, a także nowatorski amortyzator oraz zmodyfikowany system stabilizujący urządzenie. Dodatkowym, istotnym elementem są specjalne wytłoczenia AntiVibration Design™ na ścianach bocznych, doskonale niwelujące drgania przy obrotach bębna.

Suszarka BOSCH WTR87TESPL  AntiVibration wytłumienie dźwięków cicha praca izolacja

SensitiveDrying System

System SensitiveDrying dopasowuje sposób suszenia do typu tekstyliów, zapewniając Twoim ubraniom wyjątkowo subtelne traktowanie. Dzięki niemu bez obaw wysuszysz nawet jedwabną bieliznę i wełnę. Zawartość bębna jest delikatnie obracana przez zabieraki w kształcie fali, a o kondycję tkanin dba strumień powietrza o stałej sile i stabilnej temperaturze. Równomierne suszenie redukuje zagniecenia i nadaje bieliźnie miękkość i świeżość.

Suszarka BOSCH WTR87TESPL SensitiveDrying suszenie subtelne traktowanie kondycja tkanin ochrona

R290- czynniki neutralny dla środowiska

Stosowany w urządzeniach marki BOSCH czynnik chłodniczy R290 to nie tylko gwarancja perfekcyjnych rezultatów suszenia, ale także troska o środowisko naturalne. R290 jest nietoksycznym i naturalnym czynnikiem o doskonałych właściwościach termodynamicznych mającym znikome oddziaływanie na środowisko.

Suszarka BOSCH WTR87TESPL suszenie środowisko

Kosz do suszenia wełny i obuwia

Kosz zapewnia stabilne suszenie rzeczy, którym nie służą obrotowe ruchy bębna. Brak mechanicznego oddziaływania na tkaniny doskonale chroni włókna i strukturę wyrobów z wełny czy aksamitu, jest też świetnym sposobem na pluszowe zabawki i obuwie tekstylne. Umieszczone na półkach kosza buty wyschną idealnie bez hałaśliwej zmiany pozycji.

Suszarka BOSCH WTR87TESPL kosz do obuwia wełna suszenie ochrona włókien

Programy automatyczne

Urządzenie pozwala wskazać tryb suszenia zgodny z naszymi potrzebami np.: Do prasowania, Do szafy czy Ekstra suche. Programy automatyczne nadają się do suszenia większości tekstyliów, poza wyrobami z tkanin dwuwarstwowych, jak np. kurtki z membraną, dla których odpowiednie są programy czasowe.

Suszarka BOSCH WTR87TESPL tryb suszenia prasowanie extra suche automatyczne

Błyskawiczne suszenie - Program Super 40

Suszenie w ciągu zaledwie 40 minut. Precyzyjny system kontrolujący temperaturę, monitorowanie w czasie rzeczywistym stopnia wilgotności ubrań umożliwia założenie odzieży tuż po zakończonym cyklu. Program przeznaczony dla około 1 kg odzieży z włókien syntetycznych lub cienkich tkanin bawełnianych, które nie wymagają delikatnego suszenia. Razem z praniem w programie Super 40, mamy wypraną i wysuszoną odzież w mniej niż godzinę!

Suszarka BOSCH WTR87TESPL suszenie szybkie monitoriwanie wilgotności

Łącznik z wysuwaną szufladą

Suszarkę BOSCH możesz bezpiecznie ustawić na pralce, nie martwiąc się o jakość działania obu urządzeń oraz bezpieczeństwo! Nieoceniony może okazać się specjalny łącznik ułatwiający przekładanie prania z pralki do suszarki.

Suszarka BOSCH WTR87TESPL łącznik połączenie z pralką bezpieczeństwo

DrainSet - Koniec z opróżnianiem pojemnika na skropliny

Zestaw ten umożliwia odprowadzanie wody bezpośrednio z suszarki do kanału odpływowego. To wygodne rozwiązanie pozwala oszczędzić czas przeznaczony na opróżnianie pojemnika ze skroploną wodą, a także wyeliminować przestoje w pracy suszarki, spowodowane jego zapełnieniem. DrainSet jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe do suszarek bez samoczyszczącego wymiennika ciepła (WTZ1110), natomiast większość suszarek z samoczyszczącym wymiennikiem ciepła oferuje taki zestaw w standardzie.

Suszarka BOSCH WTR87TESPL DrainSet oszczędności

EasyClean Filter

Efektywność energetyczna suszarki BOSCH WTR87TESPL ma ścisły związek ze swobodnym przepływem powietrza w urządzeniu, dlatego w trakcie użytkowania konieczne jest częste sprawdzanie i udrażnianie filtrów, usytuowanych w bębnie oraz w dolej części obudowy. Wyjęcie i wyczyszczenie filtra EasyClean jest wyjątkowo wygodne i łatwe, a zalecaną częstotliwość tego zabiegu podaje instrukcja obsługi.

Suszarka BOSCH WTR87TESPL EasyClean Filter

Bęben ze stali nierdzewnej

Bęben ze stali nierdzewnej to większa trwałość oraz idealnie gładka powierzchnia, czyli gwarancja, że Twoje ubrania będą traktowane z należytą delikatnością.

Suszarka BOSCH WTR87TESPL stal nierdzewna delikatność

Płynne opóźnienie czasu startu

Płynne opóźnienie czasu startu pozwala precyzyjnie zaplanować, kiedy zakończy się program.

Suszarka BOSCH WTR87TESPL opóźnienie czas startu

Elektroniczny wskaźnik konieczności wyczyszczenia filtra

Elektroniczny wskaźnik konieczności wyczyszczenia filtra został umieszczony przy drzwiach urządzenia.

Suszarka BOSCH WTR87TESPL elektroniczny wskaźnik filtr czyszczenie

Zawartość opakowania

W opakowaniu z suszarką znajdziesz instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści ustawią suszarkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nie usunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem suszarki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana suszarka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.

usluga

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wielkość załadunku [kg]: 8
Typ suszarki: Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm]: 59.9 x 59.8 x 84.2
Roczne zużycie prądu: 176 kWh = 135.52 zł
System suszenia pompą ciepła: Tak
Silnik inwerterowy: Nie
Funkcje parowe: Nie
Poziom hałasu [dB]: 64
Funkcje: Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą ciepła

Opinie

5/5
514 opinii
512 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
4.9 /5
Pojemność
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Jakość suszenia
5 /5
Ilość programów
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (247)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Solomiya 12 kwietnia 2023
Niezawodny zestaw BOSCH
Po długiej analizie zdecydowałam się na zakup pralki Bosch WAN282SEPL w zestawie z suszarką Bosch WTR87TESPL. To był strzał w 10. Połączenie (postawienie suszarki na pralce na łącznik Bosch) wygląda bardzo estetycznie. Sprzęt jak to Bosch działa idealnie. Jest cichy, dokładny, ubrania po praniu a następnie wysuszeniu pięknie i długo pachną, chociaż używam tego samego proszku co w poprzedniej pralce, zapach utrzymuje się znacznie dłużej. Podoba mi się osobny wkład do suszenia wełny. W przeszłości zawsze miałam z tym problem, bo wełna wisząca na suszarce bardzo się rozciąga. Zwróciłam też uwagę na energooszczędność i to również wpłynęło na decyzję o zakupie tego właśnie zestawu. W suszarce można także wyczyścić filtr, w którym gromadzą się kłaczki.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
rafał 17 maja 2023
super
Po długiej analizie zdecydowałam się na zakup pralki Bosch WAN282SEPL w zestawie z suszarką Bosch WTR87TESPL. To był strzał w 10. Połączenie (postawienie suszarki na pralce na łącznik Bosch) wygląda bardzo estetycznie. Sprzęt jak to Bosch działa idealnie. Jest cichy, dokładny, ubrania po praniu a następnie wysuszeniu pięknie i długo pachną, chociaż używam tego samego proszku co w poprzedniej pralce, zapach utrzymuje się znacznie dłużej. Podoba mi się osobny wkład do suszenia wełny. W przeszłości zawsze miałam z tym problem, bo wełna wisząca na suszarce bardzo się rozciąga. Zwróciłam też uwagę na energooszczędność i to również wpłynęło na decyzję o zakupie tego właśnie zestawu. W suszarce można także wyczyścić filtr, w którym gromadzą się kłaczki.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Karolina 6 kwietnia 2023
Świetny wybór!
Zakupiłam pralkę marki Bosch WAN282SEPL oraz suszarkę marki Bosch WTR87TESPL jestem z nich bardzo zadowolona. Tworzą idealny komplet zarówno pod względem funkcjonalności jaki i oczywiście wizualnie. W mojej pralni ustawione są jedna na drugiej co znacznie ułatwił dedykowany łącznik z wysuwanym blatem, bardzo przydatnym podczas wygodnego wyciągania prania z urządzenia. Zarówno pralka jak i suszarka pracują bez zarzutu. Dzięki wielu funkcjom dedykowanym do poszczególnych rodzajów prania ubrania są zawsze w doskonałym stanie i nie niszczą się. Bardzo polecam taki zakup!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Oleg 8 maja 2023
Dziękujemy
Nasza rodzina zawsze korzystała z produktów Bosch. Po przeprowadzce do nowego domu potrzebowaliśmy wyposażenia łazienki. Wybraliśmy Boscha i nie żałujemy. Kiedyś mieliśmy tylko pralkę, ale teraz kupiliśmy nową pralkę i suszarkę. Podoba mi się to urządzenie, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca w domu, schnie szybko i sprawnie. I jest to o wiele lepsze niż suszenie rzeczy w domu przez wieszanie ich na kaloryferach, bo nie ma nieprzyjemnego zapachu. Tak, w zasadzie jest wygodnie, wyjmuję rzeczy z pralki i od razu wrzuciłem do suszarki. Wszystko mi się podoba, dzięki!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Alicja 4 kwietnia 2023
Bosch zawsze niezawodny
Zdecydowanie polecam. To kolejna suszarka marki BOSCH, która wygrała w osobistym przeglądzie ofert różnych producentów sprzętu AGD. Jakość wykonania, kolor obudowy, oszczędny design, minimalizm, bez zbędnych i psujących efekt wizualnych dodatków, pozwalają na doskonałe wkomponowanie zestawu do różnych pomieszczeń. W zestawie z pralką BOSCH WAN282SEPL tworzy idealny duet. Suszarka działa rewelacyjnie, ma odpowiednią ilość programów, różnorodne funkcje, które zaspokajają wymagania i potrzeby małej i dużej rodziny. Pozostaję wierna marce BOSCH.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Anna 11 maja 2023
POLECAM
Suszarkę kupiłam niedawno, bo 03.04.2023, ale już mogę powiedzieć, że to najlepszy zakup. Nowoczesny wygląd. Pracuje bardzo cicho. Zależało mi na dużym wkładzie i ta suszarka to ma nie muszę dzielić prania do suszenia. Obsługa nie sprawiła mi żadnego problemu panel jest czytelny i prosty w obsłudze. Duży plus za klasę energetyczną. Ubrania są miękkie pozbawione jakichkolwiek kłaczków co było zmorą dotychczas, a ręczniki nawet te kilkuletnie są mięciutkie i puszyste. Suszarka sama dostosowuje czas suszenia. Duży wybór programów. Polecam!!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Anna Ł 15 maja 2023
Polecam!!!
Suszarkę kupiłam niedawno bo 03.04.2023 ale już mogę powiedzieć że to najlepszy zakup. Nowoczesny wygląd. Pracuje bardzo cicho. Zależało mi na dużym wkładzie i ta suszarka to ma nie muszę dzielić prania do suszenia. Obsługa nie sprawiła mi żadnego problemu panel jest czytelny i prosty w obsłudze. Duży plus za klasę energetyczną. Ubrania są miękkie pozbawione jakichkolwiek kłaczków co było zmorą dotychczas ,a ręczniki nawet te kilkuletnie są mięciutkie i puszyste. Suszarka sama dostosowuje czas suszenia. Duży wybór programów . Polecam!!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Anna 11 maja 2023
POLECAM
Suszarkę kupiłam niedawno bo 03.04.2023 ale już mogę powiedzieć że to najlepszy zakup. Nowoczesny wygląd. Pracuje bardzo cicho. Zależało mi na dużym wkładzie i ta suszarka to ma nie muszę dzielić prania do suszenia. Obsługa nie sprawiła mi żadnego problemu panel jest czytelny i prosty w obsłudze. Duży plus za klasę energetyczną. Ubrania są miękkie pozbawione jakichkolwiek kłaczków co było zmorą dotychczas ,a ręczniki nawet te kilkuletnie są mięciutkie i puszyste. Suszarka sama dostosowuje czas suszenia. Duży wybór programów . Polecam!!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Dariusz 24 maja 2023
Zdecydowanie polecam Bosch WTR87TESPL
Po długim namyśle zdecydowałem się na zakup suszarki Bosch. Jestem zadowolony z zakupu, bardzo dużo programów do wyboru, ciche suszenie, możliwość konfiguracji programów, prosty i intuicyjny panel. Po suszeniu ubrania są w 100% suche, miękkie, a po domu nie znajduje już "kłaczków" z ubrań - dzięki filtrowi suszarki. Wbrew pozorom nie zużywa zbyt dużo prądu, oszczędza też mój czas- nie muszę rozwieszać ubrań po całym domu, unikając w ten sposób brzydkiego zapachu mokrego prania. Szczerze polecam!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Magda 16 kwietnia 2023
Super sprzęt
Suszarka Bosch to pierwsza suszarka w naszym domu i od razu strzał w dziesiątkę. Ładny wygląd idzie w parze z funkcjonalnością. Sporo programów do wyboru, cicha praca i świetny pomysł z półką do suszenia butów lub swetrów. Suszarka jest jest prosta i intuicyjna w obsłudze a pranie w 100% suche a ręczniki i swetry miękkie i puszyste. Suszarkę sparowaliśmy z pralką Bosch za pomocą łącznika z wysuwaną półką co również jest bardzo przydatne. Wybór tego modelu uważam za udany i z częstym sumieniem polecam.
Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Dodatkowe usługi przy dostawie kurierem:

Pakiety montażowe dla pralek
Podłączenie zestawu pralki i suszarki
Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu
Demontaż używanej pralki lub suszarki

Instrukcje

Instrukcja obsługi Suszarka BOSCH WTR87TESPL
Suszarka BOSCH WTR87TESPL
Suszarka BOSCH WTR87TESPL
3 499 99
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 3499,99 zł
3 499 99