Zmywarka BOSCH SMS4HMI02E

(12)
Kod: 494524
Porównaj
Wymiary (SxWxG) [cm]: 60 x 84.5 x 60
Pojemność [kpl.]: 14
Poziom emisji hałasu [dB]: 44
Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO: 85 kWh = 65.45 zł
Zużycie wody na cykl w programie EKO [l]: 9.5
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku
Zobacz opis produktu
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Zmywarka BOSCH SMS4HMI02E
Zmywarka BOSCH SMS4HMI02E
2 599 99
Odbierz

Opis produktu

Postaw na nowoczesne rozwiązania

Funkcjonalność idzie w parze z przyjemnością

Życzysz sobie zmywarki najwyższej jakości, w której zmieści się więcej niż w innych? Modele z Serie 4 oferują niezwykłą łatwość załadunku i są prawdziwymi ekspertami od mistrzowskiego wykorzystania przestrzeni, dzięki koszom z regulowaną wysokością. Poznaj zmywarkę BOSCH SMS4HMI02E, dzięki której praca w kuchni staje się o wiele lżejsza, a Ty zyskujesz więcej wolnego czasu.

BOSCH SMS4HMI02E zmywarka wysoka jakość przestrzeń kosze lekka praca

Technologia ActiveWater - mniejsze zużycie wody i energii, większa wydajność

Innowacyjna technologia zapewniająca maksymalną wydajność oraz ekologiczne płukanie z doskonałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody.

BOSCH SMS4HMI02E technologia wydajność ekologiczne płukanie rezultaty oszczędność woda energia rozprowadzanie filtry wydajność nagfrzewanie sprawny przepływ

ExtraDry - funkcja, która pozostawia naczynia idealnie suche

Włączenie funkcji ExtraDry powoduje wyjątkowo dokładne wysuszenie naczyń, dzięki wyższej temperaturze podczas cyklu płukania i dłuższej fazie suszenia - za jednym naciśnięciem przycisku. Dzięki temu nawet plastikowe naczynia - takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą idealnie czyste i całkowicie suche.

BOSCH SMS4HMI02E extra dry suszenie naczynia temperatura cykl płukanie przycisk

Asystent dozowania

Służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku.

BOSCH SMS4HMI02E asystent dozowanie tabletka mycie naczynia pojemnik rozpuszczanie detergent siła zmywanie

AquaSensor - skuteczne i oszczędne mycie pod kontrolą sensorów

Z sensorem załadunku zmywarka wykrywaj poziom załadunku i ilość wody, zużywając jej tylko tyle, ile jest potrzebne. Dzięki automatyce sensorowej AquaSensor - ilość i temperatura wody oraz czas mycia są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia załadunku, co zapewnia skuteczne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii. Przykładowo - mniejsza ilość naczyń wymaga mniejszej ilości wody do płukania, a w przypadku większego, silnie zabrudzonego załadunku potrzeba więcej wody do optymalnego namoczenia naczyń.

BOSCH SMS4HMI02E sensor załadunek ilość woda automatyka sensor aquasensor temperatura skuteczne zmywanie

Aplikacja Home Connect

Poznałeś już aplikację Home Connect, która umożliwia zdalne monitorowanie urządzeń gospodarstwa domowego i sterowanie ich pracą z dowolnego miejsca? Aplikacja oferuje stały dostęp do: cyfrowych instrukcji obsługi, sklepu internetowego, obsługi klienta i przydatnych wskazówek dotyczących użytkowania urządzenia. Dodatkowo - posiada wiele zalet, takich jak: możliwość pobierania nowych programów, Asystent Programu, który zapewnia łatwą aktywację najbardziej optymalnego programu, zdalną diagnostykę, zdalną obsługę urządzenia, możliwość chwilowego wyciszenia w trakcie trwania programu, łatwą konfigurację ulubionych ustawień, a także licznik tabletek.

BOSCH SMS4HMI02E home connect aplikacja monitorowanie zdalne cyfrowa obsługa sklep internetowy wskazówki nowe programy asystent aktywacja diagnostyka wyciszenie konfiguracja licznik tabletki

Wycisz, gdy potrzebujesz ciszy

Aktywuj funkcję silence on demand, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego potrzebujesz. Maksymalny czas wyciszenia to 30 minut. Za pomocą funkcji - możesz skupić się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze.

BOSCH SMS4HMI02E funkcja silence in demand cicha praca wyciszenie

Jeszcze więcej ciszy

Nikt nie lubi rozpraszającego hałasu. Jeśli więc cenisz ciszę i spokój, najlepszym rozwiązaniem będzie zmywarka z funkcją Silence Plus 44 dB. Jest wyjątkowo cicha, tak więc bez trudu utrzymasz w kuchni kojący spokój.

BOSCH SMS4HMI02E hałas cisza spokój silence plus

3x szybsze zmywanie

Funkcja SpeedPerfect Plus pozwala skrócić czas mycia nawet do 66%, w zależności od wybranej kombinacji programu/funkcji dodatkowej i momentu aktywacji – z zachowaniem doskonałego efektu! Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, nawet po rozpoczęciu cyklu, aby uzyskać szybsze efekty.

BOSCH SMS4HMI02E speed perfect plus program funkcja efekt przycisk

Idealnie czyste wnętrze

MachineCare to program służący do usuwania różnych osadów w trakcie jednego cyklu zmywania. Mycie odbywa się bez załadunku w wysokiej temperaturze w dwóch fazach przy użyciu detergentów do odkamieniania i czyszczenia zmywarki. Dzięki temu zmywarka będzie przyjemnie pachniała i działała bez zakłóceń przez wiele lat, gwarantując lśniący połysk naczyń.

BOSCH SMS4HMI02E machine care usuwanie osady zmywanie wysoka temperatura czyszczenie zmywarka zapach połysk naczynia

Wybierz swoje ulubione programy

Spraw, aby codzienne czynności stały się łatwiejsze i wykorzystuj pełnię możliwości swojej smart zmywarki. Dzięki opcji Favourite - zapisz ulubione kombinacje programów i funkcji dodatkowych. Zaprogramowane ustawienie możesz włączyć bezpośrednio na panelu sterującym zmywarki. Możesz zapamiętać określoną kombinację, a za pomocą aplikacji Home Connect ze swojego smartfona możesz skonfigurować wiele programów Ulubione. Umyte naczynia tak jak Ty chcesz, dzięki opcji Ulubione - za jednym dotknięciem!

BOSCH SMS4HMI02E favourite łączenie programy funkcje panel zmywarka kombinacje aplikacja home connect konfiguracja

Program automatyczny

Program Auto zapewnia optymalną wydajność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych za pomocą czujników, co zapewnia skuteczne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii. To oznacza, że z automatycznym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest konieczne dla perfekcyjnych rezultatów zmywania. Odpowiedni program dla różnego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

BOSCH SMS4HMI02E  program automatyczny zużycie temperatura woda płukanie poziom zabrudzenie załadunek czujniki zmywanie zmywarka energia oszczędność

Wiele możliwości z szufladą Vario

Szuflada Vario3 to dodatkowy poziom w górnej części zmywarki BOSCH SMS4HMI02E. To idealne miejsce na sztućce i małe akcesoria kuchenne, takie jak łyżki wazowe czy filiżanki do espresso. Dodatkowy poziom zapewnia większą swobodę podczas załadunku zmywarki i więcej przestrzeni. Szuflada Vario3 może zastąpić koszyk na sztućce, tworząc miejsce na więcej kompletów naczyń w dolnym koszu.

BOSCH SMS4HMI02E szuflada vario zmywarka sztućce małe akcesoria kuchenne swoboda zmywarka załadunek przestrzeń

Rackmatic - wygodna regulacja wysokości górnego kosza

Poznaj system regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, który służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na różnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki temu możesz dostosować wnętrze do swoich potrzeb nawet dla bardzo wysokich talerzy w dolnym koszu, kieliszków czy kufli w górnym koszu.

BOSCH SMS4HMI02E system regulacja kosz rackmatic dostosowanie potrzeby wysokość wnętrze

AntiFingerprint

Zapomnij o śladach na drzwiach zmywarki - drzwi zmywarek ze stali nierdzewnej pokryte są powłoką AntiFingerprint. Powłoka chroni przed wyraźnymi śladami odcisków palców. Powierzchnia zmywarki pozostaje czysta na dłużej, jest znacznie bardziej odporna na zarysowania i łatwiejsza do czyszczenia.

BOSCH SMS4HMI02E ślady palce stal antifingerprint powłoka ochrona czysta odporna zarysowania łatwe czyszczenie

AquaStop - gwarancja przed zalaniem

System AquaStop gwarantuje bezawaryjną ochronę przed wyciekiem wody. Gdy czujnik wykryje przeciek, zmywarka automatycznie zatrzymuje pracę i wypompowuje wodę przez dwupłaszczowy wąż. Dzięki AquaStop Twój dom jest chroniony przed szkodami wyrządzonymi przez wodę – i to aż przez cały okres eksploatacji urządzenia.

BOSCH SMS4HMI02E aqua stop ochrona wyciek woda czujnik przeciek wąż ochrona

Trwały i wydajny silnik

Zmywarka BOSCH SMS4HMI02E z silnikiem EcoSilence Drive oferuje wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia.

BOSCH SMS4HMI02E zmywarka silnik eco silence niska emisja hałas bezszczotkowy energooszczędny płynna cicha praca

Zawartość zestawu

W zestawie ze zmywarką BOSCH SMS4HMI02E otrzymasz: lejek do nasypywania soli oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Po wniesieniu i pewnym podłączeniu zmywarki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona wypoziomowana i wystabilizowana. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie. Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana zmywarka może głośno pracować, a jej nieprawidłowe podłączenie grozi nieszczelnością instalacji hydraulicznej i w konsekwencji zalaniem pomieszczenia.

BOSCH SMS4HMI02E usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (SxWxG) [cm]: 60 x 84.5 x 60
Pojemność [kpl.]: 14
Poziom emisji hałasu [dB]: 44
Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO: 85 kWh = 65.45 zł
Zużycie wody na cykl w programie EKO [l]: 9.5
Czas programu EKO [min]: 295
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku
Kolor: Srebrny

Opinie

5/5
12 opinii
12 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Ilość programów
5 /5
Łatwość załadunku
5 /5
Dokładność mycia
5 /5
Czas zmywania
5 /5
Użyteczność
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (7)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Ewa 11 sierpnia 2023
4/5
Zakup b. udany.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
krystyna 23 kwietnia 2023
zmywarka Bosch SMS4HMI02E
Zmywarkę mam od kilku dni. Zadecydowałam się na Boscha bo poprzednia służyła nam 21 lat, w ostatnich latach było parę drobnych napraw, część niezależna od produktu (dawno temu zostały nieopatrznie uszkodzone drzwi i od trzech lat zaczęła przeciekać) Dzięki świetnemu serwisantowi, który robił co można było, jeszcze dobrze działała. Myła bardzo dobrze do końca, była świetna do załadunku, szuflady jak dla mnie bardziej funkcjonalne uniwersalne niż w aktualnych modelach. Produkcja Made in Germany. Nowa zmywarka pracuje cicho, bardzo dobrze myje, model na 14 kompletów i mieści tyle, szuflada na sztućce bardzo praktyczna ale mogła by być trochę głębsza i zmieściło by się parę filiżanek. Za mało półeczek na filiżanki, w droższych modelach jest trochę lepiej, szkoda, że funkcjonalność koszyków jest uzależniona od ceny a może od producenta. Ogólnie jestem zadowolona, oby była niezawodna. Jeszcze sprawa instrukcji - 4 książeczki w 4 językach ale bez instrukcji w języku polskim, to jest niezrozumiałe, jeżeli ktoś nie ma internetu nie może korzystać z urządzenia
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Paweł 29 kwietnia 2023
Zmywarka BOSCH SMS4HMI02E
Jest to nasza druga zmywarka marki BOSCH. Wybór padł na nią przede wszystkim z uwagi na długotrwałość i bezawaryjność zmywarek tej marki. Poza tym ten model jest już nowszej generacji, bardzo cichy i również świetnie wykonany. Jedyna wada to brak krótszego, półgodzinnego programu. Zamiast niego jest już godzinny - ale ten z kolei wyjątkowo już dobrze myje. Generalnie gorąco polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Anna J 27 kwietnia 2023
Zmywarka Bosch SMS4HMI02E
Pierwszy zakup po opiniach znajomych prawie sprzed 10 lat, więc ponownie zdecydowałam się na niezawodnego BOSCHa :) Tym razem już z trzecią szufladą na sztućce zamiast koszyka. Dzięki zewnętrznemu panelowi sterowania niezwykła łatwość obsługi. Duży plus za regulowaną wysokość szuflady na szklanki! Takie zmywania to super oszczędność czasu i mega oszczędność wody!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Paweł 4 czerwca 2023
Zmywarka Bosch SMS4HMI02E
Kupiłem ponownie zmywarkę Bosch gdyż poprzednia bardzo długo nam służyła. Ten model przekonał nas również jakością wykonania. Jest cicha, bardzo dobry krótki godzinny program. Ogólnie na razie bez uwag. Bardzo polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Grzegorz 2 maja 2023
BOSCH SMS4HMI02E
Dziś podłączyłem i zainstalowałem zmywarkę, po instalacji i pierwszych cyklach zmywania mogę powiedzieć że sprzęt znacząco lepszy niż ten sprzed 8 lat (Hotpoint ariston). Cykl 1h 65C jest optymalny i polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Darek 10 maja 2023
Polecam
Super zmywarka, kolejny Bosch, który kupiłem. Dużo programów, cicho pracuje i dobrze zmywa naczynia. Polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
luki lu 30 kwietnia 2023
super sprzęt
Myje znakomicie ,oraz jest cicha. Sprzęt godny polecenia . Pan w sklepie pełna profeska
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Lukasz Forcz 30 kwietnia 2023
Super sprzęt
Sprzęt godny polecenia, to już kolejne urządzenie tej marki w naszym domu
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Użytkownik Basia 28 maja 2023
Najlepsza!
Wszystko jak w opisie. Żadnego zawodu. Rewelacyjna zmywarka!
Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Dodatkowe usługi przy dostawie kurierem:

Pakiety montażowe dla zmywarek
Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu
Demontaż używanej zmywarki

Instrukcje

Instrukcja obsługi Zmywarka BOSCH SMS4HMI02E
Zmywarka BOSCH SMS4HMI02E
Zmywarka BOSCH SMS4HMI02E
2 599 99
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 2599,99 zł
2 599 99