Polecane produkty podobne

Opis produktu

Higiena i komfort każdego dnia

Automatyczne dozowanie dla doskonałych rezultatów

Zmywarka ma system automatycznego dozowania detergentu - AutoDos ze zintegrowanym PowerDisk, które jest przełomowym na skalę światową rozwiązaniem. Zmywarka i ekskluzywny granulat Miele tworzą idealne połączenie, zapewniając doskonałe rezultaty. Granulat dozowany jest automatycznie, a jego ilość dobierana do wybranego programu, a w razie potrzeby dozowana kilkukrotnie podczas mycia. W programie Automatic czujnik mierzy poziom zanieczyszczenia i dopasowuje ilość detergentu w zależności od potrzeb.

Zmywarka Miele autodozowanie aoutodos powerdisk granulat program automatyczny pomiar zanieczyszczeń

Maksymalna swoboda obsługi

W zmywarkach MIELE nowej generacji absolutnie nic Cię nie ogranicza. Możesz korzystać z innowacyjnego systemu AutoDos ze zintegrowanym PowerDisk albo samodzielnie dozować tabletki czy proszek przez klasyczną komorę dozującą. Korzystając z funkcji autodozowania, nie musisz pamiętać o detergencie przy każdym zmywaniu, ponieważ zaawansowana technika dozowania z PowerDisk zapewnia zapas granulatu na około 20 cykli mycia w trybie ECO.

Zmywarka Miele komora dozowania zapas detergentu 20 cykli mycia

Szuflada 3D MultiFlex

Szuflada 3D MultiFlex w zmywarce MIELE G 7310 SC pozwala umieścić wygodnie wysokie kieliszki do wina, duże sztućce i małe naczynia.

Zmywarka MIELE G 7310 SC - Szuflada 3D MultiFlex

Aranżacja koszy FlexLine

Aranżacja koszy FlexiLine pozwala umieścić najróżniejsze naczynia i sztućce w zmywarce MIELE G 7310 SC. Elegancki uchwyt pozwala na bezpieczne wyciąganie koszy. Półki na filiżanki FlexCare gwarantują, że filiżanki będą bezpiecznie oparte. W przypadku kieliszków do wina, uchwyty do szkła FlexiCare zapewnią bezpieczne utrzymanie.

Zmywarka MIELE G 7310 SC - Aranżacja koszy FlexLine

Technologia EcoPower

Zmywarka MIELE G 7310 SC w programie ECO, zużycie wody jest zredukowanie do 8.9 litra, tym samym zużycie energii jest zmniejszone. Jest to możliwe dzięki inteligentnemu systemowi dopływu oraz wysoce wydajnemu systemowi filtrowania. Dodatkowo izolacja zmniejsza straty ciepła.

Zmywarka MIELE G 7310 SC - Technologia EcoPower

QuickPowerWash

Program QuickPowerWash oraz dostosowane tabletki UltraTabs w zmywarce MIELE G 7310 SC zapewniają najlepsze efekty zmywania i suszenia normalnie zabrudzonych naczyń w ciągu 58 minut. Dzięki temu maksymalna moc czyszczenia jest dostępna już od samego początku programu zmywania. Efekt: klasa wydajności czyszczenia A.

Zmywarka MIELE G 7310 SC - QuickPowerWash

EcoFeedback

Dzięki funkcji EcoFeedback w zmywarce MIELE G 7310 SC przewidywanie zużycie wody i prądu odczytasz na wyświetlaczu i możesz wybrać najbardziej ekologiczny wariant. Po zakończeniu programu istnieje możliwość wyświetlenia faktycznych wartości zużycia.

Zmywarka MIELE G 7310 SC - EcoFeedback

Perfect GlassCare

Program Perfect GlassCare w zmywarce MIELE G 7310 SC pozwala na delikatne zmywanie szklanek. Szklanki będą suche, bez potrzeby polerowania – i są optymalnie pielęgnowane przy użyciu naszych dobranych produktów z formułą ochrony szkła.

Zmywarka MIELE G 7310 SC - Perfect GlassCare

SensorDry

Czujnik SensorDry w zmywarce MIELE G 7310 SC sprawdza ładunek i mierzy temperaturę w komorze zmywarki oraz w pomieszczeniu, po czym program zmywania zostaje dopasowany, np. pod względem temperatury płukania. Dzięki tej technologii na meblach nie osadza się skroplina, zużycie energii jest mniejsze, program trwa krócej przy wysokim poziomie suszenia.

Zmywarka MIELE G 7310 SC - SensorDry

Połowa załadunku

Zmywarka MIELE G 7310 SC automatycznie mierzy ilość naczyń w komorze i dostosowuje zużycie wody. Dzięki tej funkcji nie musisz czekać, aż zmywarka będzie załadowana do pełna.

Zmywarka MIELE G 7310 SC - Połowa załadunku

Przyłącze wody ciepłej

Zmywarka MIELE G 7310 SC może być energooszczędna dzięki możliwości podłączenia do ciepłej wody o temperaturze 65 °C. Dzięki tej możliwości zużycie prądu w programie „Delikatny” jest zmniejszone o 50%, a czas pracy nawet o 10%. W programie „ECO“ zużycie energii przez zmywarkę spada do 0,45 kWh.

Zmywarka MIELE G 7310 SC - Przyłącze wody ciepłej

ComfortClose

Drzwi zmywarki MIELE G 7310 SC bardzo lekko się otwierają i zamykają. Ponadto zatrzymują się w żądanej pozycji.

Zmywarka MIELE G 7310 SC - ComfortClose

Najlepsze wyciszenie

Bardzo niski poziom emisji hałasu gwarantuje, że zmywarka MIELE G 7310 SC zachowuje najlepsze rezultaty mycia, jednocześnie pracuje bardzo cicho.

Zmywarka MIELE G 7310 SC - Najlepsze wyciszenie

Ochrona przed wylaniem wody

Zmywarka MIELE G 7310 SC posiada system Waterproof, który ochrania przed niekontrolowanym wypływem wody ze zmywarki.

Zmywarka MIELE G 7310 SC - Ochrona przed wylaniem wody

Zawartość opakowania

Zmywarka MIELE G 7310 SC, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna.


ZOBACZ WIĘCEJ

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Po wniesieniu i pewnym podłączeniu zmywarki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona wypoziomowana i wystabilizowana. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana zmywarka może głośno pracować, a jej nieprawidłowe podłączenie grozi nieszczelnością instalacji hydraulicznej i w konsekwencji zalaniem pomieszczenia.

Zmywarka usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (SxWxG) [cm]: 59.8 x 84.5 x 60
Pojemność [kpl.]: 14
Poziom emisji hałasu [dB]: 42
Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO: 74 kWh = 56.98 zł
Zużycie wody na cykl w programie EKO [l]: 8.9
Czas programu EKO [min]: 235
Funkcje: Autodozowanie detergentu myjącego, Trzecia szuflada, Połowa załadunku
Kolor: Biały

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Zmywarka MIELE G 7310 SC Autodozowanie
Produkt archiwalny

Zmywarka MIELE G 7310 SC Autodozowanie

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756