Przysmak dla psa SYTA MICHA Freezy Pure Kaczka ze śliwką 40 g
| Rodzaj: | Przysmak |
|---|---|
| Waga [g]: | 40 |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Smak: | Kaczka ze śliwką |
| Skład podstawowy: | Białko surowe 40%, Ekstrakt z rozmarynu, Inulina z cykorii (źródło FOS), Kaczka 94%, Naturalne przeciwutleniacze... |
| Cechy: | Bez sztucznych barwników i aromatów, Bez sztucznych konserwantów, Liofilizowany, Nie zawiera glutenu, Nie zawiera zbóż |
Produkt chwilowo niedostępny
Opis produktu
Syta Micha FREEZY – Liofilizowane smaczki dla psa z kaczką, śliwką i tymiankiem
Zdrowie i smak w jednym kęsie!
Poznaj Syta Micha FREEZY – wyjątkowe, liofilizowane smaczki, które powstały z najwyższej jakości świeżego mięsa kaczki, słodkiej śliwki i aromatycznego tymianku. To coś więcej niż zwykła przekąska – to doskonała nagroda, która wspiera zdrowie i dobre samopoczucie psa, dostarczając mu naturalnych, wartościowych składników odżywczych.
Główne składniki i ich niezastąpione właściwości:
Mięso kaczki – bogactwo białka i zdrowych tłuszczy
Pełnowartościowe białko wspierające budowę i regenerację mięśni.
Kwasy tłuszczowe omega-6 – niezbędne dla zdrowej skóry i lśniącej sierści.
Żelazo hemowe – kluczowe dla prawidłowego transportu tlenu w organizmie psa i zapobiegania anemii.
Śliwki – naturalne wsparcie układu pokarmowego
Bogate w polifenole i błonnik, które wspierają odporność i pracę jelit.
Działanie antyoksydacyjne – chronią organizm przed stresem oksydacyjnym i stanami zapalnymi.
Naturalne sorbitole i pektyny – pomagają w utrzymaniu zdrowej mikroflory jelitowej, zapobiegając zaparciom.
Tymianek – moc natury dla zdrowia psa
Chcesz nagradzać psa przekąską, której skład sprowadza się do jednego, czystego mięsa – bez dodatków, zbóż i konserwantów. Kaczka dobrze sprawdza się nawet u psów wrażliwych, a forma liofilizatu sprawia, że przysmak nie brudzi rąk i wygodnie zabierzesz go na spacer, do pracy czy na trening. To naturalna nagroda, którą podajesz bez wyrzutów sumienia.
Liofilizacja w temperaturze ujemnej zachowuje do 95% wartości odżywczych świeżego mięsa – w odróżnieniu od suszenia w wysokiej temperaturze, które degraduje witaminy i kwasy tłuszczowe. 40% białka z surowca o znanym pochodzeniu, bez dodatków technologicznych.
Dobry wybór, jeśli szukasz czystej, naturalnej przekąski bez zbóż, konserwantów i zbędnych dodatków. Liofilizacja pomaga zachować smak oraz wartości odżywcze, a przysmak jest wygodny w podaniu.
100% liofilizowany składnik
Skład: kaczka 94%, śliwka 4%, tymianek 1%, inulina z cykorii (źródło FOS), drożdże.
Skład analityczny: Białko surowe 40.0%, Tłuszcz surowy 35.0%, Włókno surowe 2.0%, Popiół surowy 11.0%, Wilgotność <5.0%.
Dodatki/kg:
Dodatki sensoryczne: ekstrakt z rozmarynu (80 mg)
Dodatki technologiczne: naturalne przeciwutleniacze
Kaloryczność: 4620 kcal/kg.
Dane techniczne
Parametry | |
|---|---|
| Rodzaj: | Przysmak |
| Smak: | Kaczka ze śliwką |
| Waga [g]: | 40 |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Skład podstawowy: | Białko surowe 40%, Ekstrakt z rozmarynu, Inulina z cykorii (źródło FOS), Kaczka 94%, Naturalne przeciwutleniacze, Popiół surowy 11%, Śliwka 4%, Tłuszcz surowy 35%, Tymianek 1%, Wilgotność 5%, Włókno surowe 2%, Drożdze |
| Główne źródło białka: | Kaczka |
| Wielkość zwierzęcia: | Rasy duże, Rasy małe, Rasy miniaturowe, Rasy średnie |
| Specjalne wymagania: | Brak |
| Cechy: | Bez sztucznych barwników i aromatów, Bez sztucznych konserwantów, Liofilizowany, Nie zawiera glutenu, Nie zawiera zbóż |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | 4ZOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Piłsudskiego 61 |
| Kod pocztowy: | 24-100 |
| Miasto: | Puławy |
| Adres elektroniczny: | kontakt@sytamicha.pl |
Producent | |
| Nazwa producenta/importera: | Syta Micha |
| GTIN: | 5906109636872 |
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.