STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR

Kod: 472583

STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Moc silnika [kW]: 4.6
Liczba faz: Jednofazowa
Typ prądnicy: Synchroniczna
Rodzaj paliwa: Benzyna
Rozruch: Ręczny
Czas pracy na zbiorniku [h]: 3.2
Waga [kg]: 59
Czujnik oleju: Tak
Pojemność silnika [cm3]: 270
Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
AVR - stabilna częstotliwość i napięcie
Zobacz cały opis
Dostępne warianty
Seria: CLICK
CLICK
COMBI
COMBIPRO
POWERSMART
Model: RG5000HO
Zobacz wszystkie warianty >
Seria: CLICK
Model: RG5000HO
Zobacz wszystkie warianty >
Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR
Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Opis i dane

Opis i dane

Zasilanie w każdych warunkach

Korzystaj z energii elektrycznej, gdziekolwiek jesteś

Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR to potężny sprzęt, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie z różnych powodów trudno o dostęp do sieci zasilającej 230 V. Urządzenie to jest co prawda dość duże i ciężkie, ale jego zabezpieczona ramą struktura będzie w miarę łatwa do przeniesienia.

Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR gdziekolwiek

Potężna moc urządzenia

To, co wyróżnia ów sprzęt na tle innych, analogicznych generatorów, to oczywiście jego moc. Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR jest w stanie wytworzyć prąd o napięciu wyjściowym 230 V i mocy 4000 W. Jest to wystarczająco dużo, by zasilić gospodarstwo domowe lub sprzęt awaryjny należący do firmy, sklepu i magazynu. Agregat sprawdzi się również w trakcie rodzinnych wyjazdów. Docenią go też osoby na co dzień będące w trasie, w tym kierowcy zawodowi i miłośnicy podróżowania (np. w kamperze).

Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR potezna moc urzadzenia

Idealny prąd = większa żywotność

Atutem urządzenia jest również jego prądnica, która umożliwia wytwarzanie prądu o typowej charakterystyce sinusoidalnej. Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR generuje napięcie o parametrach dokładnie takich samych, jakie występują np. w gniazdkach zasilających 230 V. W praktyce oznacza to taką samą częstotliwość, wartość szczytową przebiegu itd. Dlaczego jest to aż tak istotne? Chodzi o to, że idealnie wygładzone napięcie sinusoidalnie zmienne nie obciąża wrażliwych odbiorników i wydłuża ich żywotność.

Bardzo istotne znaczenie w działaniu generatora prądotwórczego ma przede wszystkim prądnica. W oferowanym modelu wykorzystano przy produkcji prądnicę o uzwojeniach wykonanych z miedzi, która charakteryzuje się bardzo dobrym przewodzeniem prądu i ciepła. Miedź ta nie ulega utlenianiu i jest w stanie wytrzymać niemal każde warunki atmosferyczne, co przekłada się na wysoką wytrzymałość i długą żywotność.

Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR idealny prąd

Potężna jednostka napędowa

Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR został wyposażony w wydajną jednostkę napędową o pojemności 270 cm³, którą jest benzynowy silnik spalinowy pracujący w układzie czterosuwowym. Moc tej jednostki to około 4,6 kW. Na uwagę zasługuje stosunkowo niewielka ilość spalanej benzyny. Maszyna ta w ciągu godziny zużywa 1,65 litra, co biorąc pod uwagę pojemność zbiornika wynoszącą 5,3 litra, przedkłada się na co najmniej 3 godziny pracy. Oczywiście czas ten może się wydłużyć, jeśli obciążenie będzie mniejsze lub gdy silnik przejdzie w tryb jałowy.

Mimo otwartej struktury agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR wyposażony został w specjalną ramę, która chroni go przed uszkodzeniami, a także przed bezpośrednim oddziaływaniem innych maszyn i przedmiotów. Rama skutecznie pochłania siły mechaniczne, dzięki czemu delikatne i precyzyjne mechanizmy agregatu są w 100 procentach bezpieczne. W skład urządzenia wchodzi też bezpiecznie usytuowany układ rozruchowy, który aktywowany jest poprzez gwałtowne pociągnięcie linką. Jest to rozwiązanie proste, funkcjonalne i pozwalające zmniejszyć łączną masę maszyny.

Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR potezna jednostka napedowa

Funkcjonalny system smarowania

W związku z tym, że agregat wyposażony jest w silnik czterosuwowy, olej niezbędny do jego rozbryzgowego smarowania nie jest wlewany bezpośrednio do paliwa, lecz do odrębnego zbiornika. Jego pojemność to około 0,6 litra, co jest ilością wystarczającą nawet dla wielogodzinnej, intensywnej pracy sprzętu. Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR wyposażony został w specjalny czujnik sygnalizujący niewielką ilość oleju. Dzięki temu użytkownik może w odpowiednim momencie uzupełnić jego zapas, chroniąc tym samym silnik przed zatarciem, uszkodzeniem, a nawet zniszczeniem.

Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR funkcjonalny system smarowania

Funkcja AVR

Na koniec warto podkreślić, że urządzenie to wyposażone zostało w funkcję AVR. Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR ma wbudowany stabilizator napięcia i częstotliwości. Oznacza to, że podaje on prąd o takich samych parametrach wyjściowych i to niezależnie od aktualnego obciążenia pracą. Jest to szczególnie istotne w przypadku jednoczesnego zasilania kilku wrażliwych na spadki napięcia urządzeń. Na marginesie warto też dodać, że agregat posiada system chroniący go przed skutkami przeciążenia. Jeśli moc wyjściowa przekroczy 4 kW, urządzenie zostanie wyłączone.

Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR

Wyposażenie

Do urządzenia dołączona jest instrukcja obsługi z kartą gwarancyjną.


Dane techniczne

Fizyczne

Parametry

Techniczne

Rozruch Ręczny
Typ prądnicy Synchroniczna
Pojemność silnika [cm3] 270
Czas pracy na zbiorniku [h] 3.2
Pojemność zbiornika paliwa[l] 5.3
Maksymalne zużycie paliwa [l/h] 1.65
Rodzaj oleju SAE 15W-40
Pojemność zbiornika oleju [l] 1.1
Liczba faz Jednofazowa
Rodzaj chłodzenia Chłodzenie powietrzem
Rodzaj smarowania Rozbryzgowe
Stabilizacja napięcia Tak
Struktura Niezabudowana
Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe Tak
Wymiary [cm] 74 x 50 x 53
Waga [kg] 59
Gwarancja 24 miesiące
Marka silnika Honda
Kolor Czarny
Rodzaj Agregat
Moc ciągła [W] 4000
Napięcie [V] 230
Prąd wyjściowy 17/20 Amps PRP/ LTP
Typ silnika Czterosuwowy
Moc silnika [kW] 4.6
Rodzaj paliwa Benzyna
Czujnik oleju Tak
Częstotliwość [Hz] 50

Producent

 • Nazwa producenta/importera GENMAC
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Raty

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR
  Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO AVR
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756