Polecane produkty podobne

Opis i dane

Bez względu na to, czy lubisz pracować na tarasie we wczesnych godzinach porannych, czytać w łóżku przed snem czy pracować z laptopem na kanapie, światło lampki EasyLight1 będzie zawsze do Twojej dyspozycji. Giętkie ramię pozwoli Ci skierować światło właśnie w tę stronę, w którą potrzebujesz. Co więcej, możesz być całkowicie poza zasięgiem gniazdka elektrycznego. Zasilaniem Twojego panelu świetlnego zajmie się wbudowana bateria o pojemności 4000 mAh. Po jednokrotnym naładowaniu możesz z niej korzystać przez co najmniej 8 godzin przy maksymalnej jasności. Inteligentna elektronika umożliwia wykorzystywanie baterii lampki w funkcji powerbanku. Możesz ładować jednocześnie nawet 2 urządzenia o maksymalnym prądzie wyjściowym 2,1A. Jedno urządzenie inteligentne będziesz wówczas ładować w trybie szybkiego ładowania. Wejścia USB możesz także wykorzystywać jako tradycyjną ładowarkę - wtedy, kiedy lampka będzie na stałe podłączona do źródła zasilania.

Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Kolor Biały
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Ilość źródeł światła 1
Rodzaj produktu Lampa biurkowa
Gwarancja 24 miesiące
Szerokość [cm] 12
Typ źródła światła LED
Wysokość całkowita [cm] 30
Źródło światła w komplecie Tak

Producent

 • Nazwa producenta/importera LAMAX
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Lampka biurkowa LAMAX EasyLight1

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756