Polecane produkty podobne

Opis produktu

Nieprzeciętna moc glebogryzarki

Bezwzględna pod kątem wydajności

Glebogryzarka HANDY TP60L o mocy nominalnej 2,4 kW, to świetna propozycja dla osób stawiających na wydajność, niezawodność i funkcjonalność. Jest to komfortowy w użytkowaniu sprzęt, który służy do kultywacji i spulchniania warstwy wierzchniej gleby. W ten sposób można przygotować ogród do dalszych prac.

Glebogryzarka spalinowa HANDY TP60L - kosiarka spalinowa

Parametry fizyczne

Urządzenie o znakomitych parametrach technicznych zdobyło uznanie nawet najbardziej wymagających osób. Zostało ono wyposażone w cztery tarcze nożowe, które wyróżniają się wysoką odpornością na ścieranie. Boczne tarcze osłaniające zmniejszają ryzyko wystąpienia niespodziewanej awarii. To prawdziwa gratka dla tych, którzy rozsądnie inwestują gotówkę.

Glebogryzarka spalinowa HANDY TP60L - Parametry fizyczne

Trwała konstrukcja

Glebogryzarka spalinowa HANDY TP60L powstała w oparciu o wysokiej klasy materiały i podzespoły. Solidna konstrukcja jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz niesprzyjające działanie czynników otoczenia. Przez długi czas pozostanie w idealnym stanie. Urządzenie nie wymaga specjalistycznej konserwacji lub pielęgnacji.

Glebogryzarka spalinowa HANDY TP60L - konstrukcja

Sprawne działanie

HANDY TP60L oferuje sprawne i płynne działanie. Jest to doskonała opcja dla osób, które chcą przyspieszyć realizację uciążliwych obowiązków. Przygotowanie gleby do dalszych prac wcale nie musi być czasochłonne. Model ten będzie odpowiedni nawet dla tych, którzy posiadają działkę o sporej powierzchni.

Glebogryzarka spalinowa HANDY TP60L - sprawne dzialanie

Silnik

Glebogryzarka HANDY TP60L z czterosuwowym silnikiem zapewnia nieprzeciętną wydajność działania. Sprzęt przez długi czas zachowuje pierwotne parametry użytkowe. Jest bezawaryjny i niepodatny na usterki. Na uwagę zasługuje fakt, że został on przystosowany do intensywnej eksploatacji.

Glebogryzarka spalinowa HANDY TP60L - napedzany silnik

Swobodne manewrowanie

Glebogryzarka spalinowa HANDY TP60L posiada ergonomiczny uchwyt, który pewnie leży w dłoni. Rękojeść gwarantuje stabilny i mocny chwyt, co bezpośrednio wpływa na wygodę eksploatacji. Sporym atutem jest także swobodne manewrowanie. Warto dodać, że urządzenie zostało wyposażone w pojedyncze, składane kółka. Dzięki nim przetransportowanie konstrukcji nie stanowi żadnego wyzwania.

Glebogryzarka spalinowa HANDY TP60L - Swobodne manewrowanie

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ilość noży: 24 (6 zestawów roboczych)
System cięcia: Noże obrotowe
Szerokość robocza [cm]: 36-60
Maksymalna średnica cięcia [mm]: 600
Napęd: Tak
Typ silnika: Spalinowy
Wyposażenie: Boczne tarcze osłaniające
Waga [kg]: 30.5

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Glebogryzarka spalinowa HANDY TP60L Loncin LC1P65FE

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756